>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Problem z Betway

dejf 98

dejf

Użytkownik
dobrze, że jest to forum, bo własnie po przeczytaniu tego tematu nie zagram u nich ???? a miałem taką ochotę, bo lubie grać u rożnych bukmacherów.
betway mówie Paa Paaa
 
F 0

faziii1

Użytkownik
Dobrze ze piszecie cała prawda bo jak dla mnie to poprostu złodziejstwo i te całe suerebety to przeciez ich problem ze zle stawki dobrali i ktos to wychwycil nie rozumiem czy oni sa bezkarni? te informacje powinny dojsc do jak najwiekszego grona osob zeby im frekfencja znacznei spadła i zyski zmalały ZŁODZIEJE! Amiałem wpłacic wieksza kwote na mistrzostwa całe szczescie ze to przeczytałem WSTYD.
 
betway_team 0

betway_team

Użytkownik
Witam
punkt 1.3.4. dotyczacy sure betow zostal usuniety z naszego regulaminu. takze z tego powodu konto z pewnoscia nie zostanie zablokowane.
 
K 0

kynia83

Użytkownik
zablokowane konta betway
Witam, mój nik kynia_83
Dzisiaj po wygranym zakładzie moje konto z 760zł powiększyło się na około 1270zł chciałem sprawdzić stan mojego konta a tu komunikat konto zostało zamknięte proszę skontaktować się z support.

Czekam narazie na odpowiedź od betway. Dodam jeszcze że przez ostatni miesiąc robiłem u nich kilka wpłat i wypłat i było wszystko OK.

To samo zrobili mojej koleżance wczoraj wieczorem robiła wypłatę na 2290zł jej nik kasix87. I odpisali jej coś takiego:
Niestety nie jesteśmy w stanie udzielić Ci więcej informacji na tym etapie dochodzenia, gdy tylko będziemy mieli więcej informacji, to skontaktujemy się z Tobą, aby udzielić Ci wszelkich wyjaśnień.
oraz Tak jak już informowaliśmy Cię wcześniej niestety nie jesteśmy w stanie udzielić Ci więcej informacji na tym etapie dochodzenia.
Gdy tylko będziemy mieli więcej informacji, to skontaktujemy się z Tobą, aby udzielić Ci wszelkich wyjaśnień.

Proszę o ewentualne rady z góry dzięki.
Pozdrawiam Krzysztof.
 
K 0

kynia83

Użytkownik
Może z raz się zdarzyło zalogować z jednego komputera, bo to jest akurat mojego brata dziewczyna i raz była z laptopem i zagrała jakiś zakład ale chyba takie coś nie jest powodem do zamknięcia konta.
 
M 3

mroz

Użytkownik
Mamy prawo do posiadania konta u kilku bukmacherów i porównywania kursów w celu wyboru najwyższego na dane zdarzenie. Ja tak robię i nie oznacza to że gram surebety. Osobiście gram również w Betway ale jak na razie nie miałem problemów. Znam też jeszcze dwie osoby które również u nich grają i także nie mieli problemów np. z wypłatami całkiem dużych sum (powyżej 1000 zł). Nie wiem do końca jaka jest ich polityka i czym dokładnie się kierują robiąc problemy innym graczom - dobrze by było aby zostało to konkretnie określone! Osobiście mam limity tak do około 1200 zł (potencjalna wygrana) ale poza tym u mnie jest OK. Wiem jednak że są bardzo wrażliwi na granie z tego samego IP/komputera - więc radziłbym tego unikać. Słyszałem też o masowym blokowaniu kont rejestrowanych z linków stron zachęcających do grania surbetów!
 
L 0

lukasz12

Użytkownik
Witam. Moje konto na Betway zostało zamknięte, gdyz stwierdzono powiązanie mojej osoby z innym uzytkownikiem, czasem logowałem sie z komputera w pracy i moze to było powodem na wysnucie takich podejrzen....ale to juz mój bład ze nie korzystałem ze swojego komputera...ten temat zostawmy...moje konto zostało zablokowane ale obiecano mi zwrot depozytu ,tu zamieszczam cytat emaila od supportu betway
&quot; Witaj,
Dziękujemy za skontyaktowanie się z Betway.com
Uprzejmie informujemy, że Twoje konto gracza zostało zamknięte na podstawie art. 1.3.3 Regulaminu Betway.
Każdy gracz posiadać może jedynie jedno konto gracza, natomiast Ty złamałeś ten przepis.
Informujemy, że Twój depozyt, który wpłaciłeś do serwisu zostanie Ci niezwłocznie zwrócony na konto Moneybookers, pomniejszony o 10% na pokrycie kosztów administracyjnych.

Podjęta decyzja jest ostateczna i nie będzie ponownie rozpatrywana.
Pozdrowienia,
Marta @ Betway.com&quot;
tego emaila otrzymałem 5.08.2010 i pomimo wielu kontaktów z supportem nie otrzymałem zwrotu depozytu do dnia dzisiejszego czyli 16.08.2010 , mineło juz 11 dni. Prosiłbym o pomoc w odzyskaniu depozytu, byłbym bardzo wdzieczny ???? ...prosze o odpowiedz czy da sie cos zrobic w mojej sprawie Pozdrawiam Radosław
 
W 74

woofer001

Użytkownik
Hmmm tak patrzac na ich regulamin to zakladamy sobie konto gracza gramy przegrywamy przypadkiem caly depozyt zakladamy 2 konto mamy 2 konta wiec zlamalismy przepis ciekawe czy wtedy tez moj depozyt zostalby mi zwrocony? ????
 
betway_team 0

betway_team

Użytkownik
Witam. Moje konto na Betway zostało zamknięte, gdyz stwierdzono powiązanie mojej osoby z innym uzytkownikiem, czasem logowałem sie z komputera w pracy i moze to było powodem na wysnucie takich podejrzen....ale to juz mój bład ze nie korzystałem ze swojego komputera...ten temat zostawmy...moje konto zostało zablokowane ale obiecano mi zwrot depozytu ,tu zamieszczam cytat emaila od supportu betway
&quot; Witaj,
Dziękujemy za skontyaktowanie się z Betway.com
Uprzejmie informujemy, że Twoje konto gracza zostało zamknięte na podstawie art. 1.3.3 Regulaminu Betway.
Każdy gracz posiadać może jedynie jedno konto gracza, natomiast Ty złamałeś ten przepis.
Informujemy, że Twój depozyt, który wpłaciłeś do serwisu zostanie Ci niezwłocznie zwrócony na konto Moneybookers, pomniejszony o 10% na pokrycie kosztów administracyjnych.

Podjęta decyzja jest ostateczna i nie będzie ponownie rozpatrywana.
Pozdrowienia,
Marta @ Betway.com&quot;
tego emaila otrzymałem 5.08.2010 i pomimo wielu kontaktów z supportem nie otrzymałem zwrotu depozytu do dnia dzisiejszego czyli 16.08.2010 , mineło juz 11 dni. Prosiłbym o pomoc w odzyskaniu depozytu, byłbym bardzo wdzieczny ???? ...prosze o odpowiedz czy da sie cos zrobic w mojej sprawie Pozdrawiam Radosław
Pieniadze znajda sie na Panskim koncie wkrotce.(1-2 dni) a konto zostało zamknięte z powodu rążącego złamania regulaminu.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Hmmm tak patrzac na ich regulamin to zakladamy sobie konto gracza gramy przegrywamy przypadkiem caly depozyt zakladamy 2 konto mamy 2 konta wiec zlamalismy przepis ciekawe czy wtedy tez moj depozyt zostalby mi zwrocony? ????
Nie i nawet o tym nie myśl.
TO przez takich jak Ty, normalnie gracze mają potem problemy.
Nie komentuj, ni odpowiadaj...
Zapamiętaj, że takich rzeczy na forach się nie pisze. Nawet w formie żartu.
 
W 74

woofer001

Użytkownik
a co ja takiego zrobilem poza wysmianiem ich uporczywego trzymania sie regulaminu? oczywiscie tylko wtedy kiedy im to pasuje. i masz racje nie mysle o tym. przez mysl by mi nie przeszlo wplacic chociaz zlotowke do firmy ktora ma najgorsza opinie w internecie (no moze betsafe tez by powalczylo o 1 miejsce) normalni gracze maja problemy przez to ze wygrywaja jakos podejrzewam ze nikogo kto przegra caly depozyt betway nie oskarza o multikonta az dziwne nie?
 
M 0

mathi00

Użytkownik
Pomocy, nie wiem co robić ???? Wysłałem im: skan dowodu i paszportu, PAPIEROWY skan mojego rachunku bankowego z pieczęcią i podpisem pracownika mbanku (co mnie kosztowało 7zł) na którym widać adres mojego zamieszkania, a oni mi tak odpisują:
Witaj Mateuszu,
Dziękujemy za skontaktowanie się z Betway.com.
Uprzejmie informujemy, że nasz Dział ryzyka i płatności zaakceptował jedynie kopię Twojego dowodu tożsamości, nie mógł zaakceptować drugiego przesłanego dokumentu, gdyż nie znajdował się na nim Twój adres zamieszkania. Uprzejmie prosimy o przesłanie wyciągu z konta/rachunku za media, na którym widoczny będzie Twój adres zamieszkania.
Pozdrawiam serdecznie,
Grzegorz @ Betway.com
Ewidentnie chcą mnie zrobić w balona ???? ( Oczekuję wypłaty 780 zł i czekam na nią już 2 tygodnie (!!), ponieważ NIE CHĄ zweryfikować mojego konta. Co mogę zrobić z takim oszustwem z ich strony?? ????
 
Do góry Bottom