>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Problem z IP

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie, co Wy to gadacie :] IP się zmieni jak komputer wyłączysz z prądu (230V). Następnie musisz zrobić formatowanie dysku, ponieważ dane o IP są zapisywane na dysku twardym. Wtedy instalujesz na nowo neostradę. Ale pamietaj, płytę CD-R z neostrady musisz zmienić. A więc idzisz do kumpla i pożyczasz płytę z neostrady. IP jest zapisywane na płycie CD-R. Jeżeli tak zrobisz, to Ci się IP może zmieni ????

--------
A tak na poważnie, wystarczy się rozłaczyć i masz nowe IP, ponieważ w neo przydzialanie adresów IP jest dynamiczne ;)
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Ale jak dostałeś bana, (ja nigdy nie dostałem) ale myśle że program &quot;hide IP&quot; spokojnie sobie z tym poradzi (losowo podmienia Ci IP) i np. jak taki Marcin Ci da bana :p to włanczasz program, robisz sobie nowe konto i znowu ma z Tobą problem. :p hehee
 
S 0

somsiadboss

Użytkownik
Do Administracji!!!
To jeżli mam Neostrade i zmienia mi sie IP, to jak mam podawac typy tylko z jednago IP ????
Licze na szybka odpowiedz!!!
Pozdrawiam
 
S 0

somsiadboss

Użytkownik
Do Marcin-Odra nie chodz mi o wupowiedzi przeciez wyraznie napisałem &quot;To jeżli mam Neostrade i zmienia mi sie IP, to jak mam podawac typy tylko z jednago IP&quot; Chodzi mi głównie o PODAWANIE TYPÓW!!!
Licze na szybka odpowiedz!!!
Pozdrawiam
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
My (administracja) mamy możliwości do sprawdzania IP, każdego post czy też użytkownika. Jeżeli masz jedno konto na forum, możesz bezpiecznie podawać typy ;)

Co Cię ugryzło, że ciągle nawijasz o tym jednym IP?
 
Do góry Bottom