>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

problem z logowaniem Nieprawidłowe dane uwierzytelnienia

K 2

kobo

Użytkownik
hej

mam problem z zalogowaniem do skrill
wyskakuje info

Nieprawidłowe dane uwierzytelnienia

zmienione hasło , telefon na inforlinie podeslali hasło tymczasowe i nadal nic
brak mozliwosci logowania
 
A 205

amindada

Użytkownik
Problemy z logowaniem pojawiają się, jak sie poda źle hasło, albo jak się chce zalogować na jakieś inne konto, wtedy na ok. 20 minut pojawia się blokada, albo nie otwiera się strona
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Problemy z logowaniem pojawiają się, jak sie poda źle hasło, albo jak się chce zalogować na jakieś inne konto, wtedy na ok. 20 minut pojawia się blokada, albo nie otwiera się strona
Dodam ze blokada jest tylko na IP wystarczy zmienic na inne i mozesz sie logowac ????
 
baron1988 665

baron1988

Użytkownik
U mnie trwa to trochę dłużej, cały dzień mam jakiś problem ze skrillem, dawałem przypomnienie hasła, potem generowałem token z google authenticator i bezskutecznie... Nawet te tokeny awaryjne nie działają.
W telefonie na mobilnej to samo. Wyskakuje komunikat &quot; Nieprawidłowe dane uwierzytelnienia&quot;
Pisałem do Supportu i mimo posiadania VIP od kilku godzin nie dostałem odpowiedzi.
Nie wiem czy to może mieć związek ze zmianą telefonu i ten program od tokenów był przypisany z kodu kreskowego do poprzedniego telefonu.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Nie wiem czy to może mieć związek ze zmianą telefonu i ten program od tokenów był przypisany z kodu kreskowego do poprzedniego telefonu.
A usuwałeś jakoś ze starego telefonu tę aplikację połączoną z kontem Skrill? Jeżeli nie, to te zapasowe kody, które były podane przy łączeniu powinny normalnie działać.
 
baron1988 665

baron1988

Użytkownik
Wszystkiego już probowałem,nawet tego ???? Support odpisał i usuną mi dwuczynnikowe jak podeśle selfie z dowodem ;)
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
Mam ten sam problem od czasu do czasu. Teraz od wczoraj nie mogę się zalogować. Jakieś pomysły?
E: Zadzwoniłem do polskiego biura obsługi klienta. Problem tkwił w tokenie na starym telefonie... że też na to nie wpadłem. Pani usunęła token z poprzedniego telefonu i teraz mam już nowy. Szybka, profesjonalna pomoc. A tyle było narzekań. ????
 
Do góry Bottom