>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Problem z lvbet - strata bonusu

T 0

typ3r

Użytkownik
Czesc!

Jak ktos gra w lvbet to pewnie wie, ze zorganizowali konkurs, w ktorym bylo 30 000zl do podzialu. Bylem jedna z niespelna 50 osob, ktora ten bonus dostala, jednak nie nacieszylem sie tym za dlugo.

Pierwsze co mnie zdziwilo, to to, ze po zalogowaniu i checi puszczenia zakladu mialem w stawce narzucona calosc salda bonusowego. Zmienilem go na swoja stawke, kliknalem enter, stawke mi zmienilo na moja. Kliknalem przycisk "posylania zakladu" a po chwili stawka kuponu zmienila mi sie na calosc salda bonusowego i tak poszlo.

Oczywiscie staralem sie to wyjasnic z chatem, napisalem do nich niezwlocznie po puszczeniu zakladu, jednak Pan uznal tam, ze problem lezy po mojej stronie.
Otoz jestem przekonany, ze nie, bo gdy probowalem na appce zerknac to tam tez juz z samego poczatku mialem wpisany caly bonus w "stawce".

Puscilem tam kilkaset zakladow, jednak taki problem pojawil mi sie pierwszy raz. Przypadek? xD

Co wiecej, mam filmik jak posylalem zaklad, jesli ktos zainteresowalby sie tematem chetnie go przesle.
 
Do góry Bottom