>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Problem z MB

pusio 0

pusio

Użytkownik
Mam malutki problem ;-)

*******************************************************************************************
TA WIADOMOŚĆ JEST WYSYŁANA AUTOMATYCZNIE – PROSIMY NIE ODPOWIADAĆ NA TEN ADRES.

ABY ODPOWIEDZIEĆ, NALEŻY ZALOGOWAĆ SIĘ NA SWOJE KONTO MONEYBOOKERS I WYSŁAĆ DO NAS WIADOMOŚĆ ZE STRONY CENTRUM WIADOMOŚCI.
*******************************************************************************************

Szanowny/a *********!

Nie wolno dokonywac depozytow gotowkowych lub pochodzacych od osob trzecich!!! Probowali Panstwo zasilic swoje konto Moneybookers srodkami pochodzacymi z konta bankowego zarejestrowanego na inne nazwisko:

Kwota: ** PLN

Bank: BRE Bank SA

Otrzymujac szczegoly dotyczace depozytu pochodzacego od stron trzecich, zostali Panstwo wyraznie ostrzezeni, ze: Moneybookers nie zezwala na zasilanie kont E-PIENIEZNYCH depozytami pochodzacymi od stron trzecich. WSZYSTKIE SRODKI MUSZA POCHODZIC Z KONTA BANKOWEGO ZAREJESTROWANEGO NA PANSTWA NAZWISKO!

Stosowne przepisy zwiazane z przeciwdzialaniem praniu brudnych pieniedzy nie pozwalaja nam na przekazanie Panstwu niniejszego depozytu od strony trzeciej, dopoki nie sprawdzimy Panstwa tozsamosci.

Prosimy o wykonanie nastepujacych czynnosci:

1) Zalogowac sie na swoje konto Moneybookers
2) Przejsc do: &#39;Historii&#39; &gt; &#39;Zobacz limity&#39;
3) Postepowac zgodnie z instrukcja, w celu zweryfikowania swojego konta Moneybookers przez zaladowanie srodkow z karty kredytowej/debetowej LUB przez zweryfikowanie konta bankowego.

Po sprawdzeniu tozsamosci przy pomocy wybranej opcji, Panstwa depozyt zostanie od razu przekazany na Panstwa konto Moneybookers. Bez ustalenia Panstwa tozsamosci nie mozemy przekazac Panstwu niniejszego depozytu, pochodzacego od strony trzeciej, ani zwrocic go Panstwu w inny sposob.

UWAGA! To jednorazowy wyjatek! Jesli beda Panstwo nadal probowali skladac depozyty od stron trzecich, zostana panstwo obciazeni oplata EUR 10 i moga Panstwo byc podejrzani o dzialanie zwiazane z praniem brudnych pieniedzy.

Z powazaniem,
Zespol Moneybookers

*******************************
Przypomnienie dotyczące bezpieczeństwa Moneybookers

Chroń swoje hasło
Moneybookers i jego przedstawiciele NIGDY nie poproszą Państwa o podanie hasła. NIE MA WYJĄTKÓW od tej reguły. Jeśli ktokowliek zapyta o Państwa hasło telefonicznie lub drogą email lub na innej stronie niż moneybookers.com, należy odmówić i natychmiast zgłosić to do [email protected] .

Wchodzenie do konta należy przeprowadzać TYLKO przy użyciu odnośnika na stronie głównej Moneybookers.
Moneybookers i jego przedstawiciele NIGDY nie przyślą wiadomości email z prośbą o podanie szczegółów logowania w dostarczonym formularzu lub o kliknięcie na hyperlink w celu dostania się do Państwa konta! Gdy taka sytuacja ma miejsce należy natychmiast powiadomić o tym [email protected] .

Logowanie wrażliwe na wielkość znaków
Prosimy pamiętać że małe i wielkie litery w haśle są różnie interpretowane przez nasz system komputerowy. Hasło musi mieć co najmniej 6 znaków i zawierać co najmniej jedną liczbę lub znak spoza alfabetu (np &#39;-&#39;).
*******************************

Moneybookers Ltd., London, zarejestrowana w Anglii i Walii pod nr 4260907.
Siedziba: C3 Cairngorm House, Meridian Gate, 203 Marsh Wall, London E14 9YT, Wielka Brytania.
Normowana przez regulator usług finansowych Wielkiej Brytanii (FSA).
Wysłałem kase w pkt. płatności (coś ala poczta), nie posiadam niestety konta w banku i nie moge zweyfikować mojej karty.Ostatnio poprosiłem o weryfikacje adresu zamieszkania, i wysłali mi list.Jeszcze nie doszdł ;-) Czy ktoś z was miał podobną sytuację, albo wie jak ją rozwiązać? Chciałbym odzyskać tą kasę ale nie wiem czy w reklamacji mi to jakoś &quot;uznają&quot; że to nie jest pranie brudnych pieniedzy :) Acha czy jest jakiś support on-line (a&#39;la czat) lub meilowy gdzie kumają po polsku z tego MB.
Z góry dzięki za pomoc.
 
T 0

tymczasowy

Użytkownik
Jest... musisz sie zalogowac zeby wyslać email, muisz poszukac w dziale kontakt...
Rowniez mozesz zadzwonic co polecam bo na emaila bedziesz zmuszony zaczekac nawet tydzien. ????
 
pusio 0

pusio

Użytkownik
Hmmm nie znalazłem tam Polskiego numeru więc wysłałem im meila, no nie wiem może odpowiedzą, może przyznają mi ten depozyt ale już sam nie wiem...
Ale i tak dzięki za pomoc ;-)
 
Do góry Bottom