>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Problem z PW

ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
Tak wysłałem do kilku osób taką propozycję. Można wiedzieć kiedy będę mógł ponownie wysyłać pw? Nie w celach zarobkowych tylko do kontaktu z użytkownikami tego forum pozdrawiam.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Swoją aktywnością na forum możesz &quot;odkupić&quot; sobie dostęp do skrzynki PW.
Pisz regularnie na forum w przeciągu najbliższych tygodni, a możliwość wysyłania wiadomości wróci.
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Czy ja swoją aktywnością na forum, analizy, udział w konkursach, podliczanie Typów Dnia ,,odkupiłem&#39;&#39; sobie dostęp do pw?

Odblokowane / M
Dzięki / K ????
 
ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
Nie jestem jakims specjalistą zeby pisac w dzialach z Kuponami czy Typach Dniach, wchodze przede wszystkim poczytac i pisac do ludzi, niestety przez tą blokadę mam ten kontakt utrudniony.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Nie jestem jakims specjalistą zeby pisac w dzialach z Kuponami czy Typach Dniach, wchodze przede wszystkim poczytac i pisac do ludzi, niestety przez tą blokadę mam ten kontakt utrudniony.
Skoro bawisz się w bukmacherkę, to znaczy, że na jakiejś sensownej podstawie musisz dobierać typy. Przy tym nie powinieneś mieć problemu z przedstawieniem argumentów za danym typem w dziale tematycznym, bo o taką aktywność chodzi. Prowadzenie tematu z kuponami, bądź z kuponami ze statystykami to dodatek, zaś Typy Dnia to jedynie konkurs. Myślę, że jeżeli zależy Ci na naprawieniu swoich błędów, za które otrzymałeś blokadę, to aktywność w działach tematycznych, podawanie analiz, jak i uczestniczenie w dyskusjach nie powinno być problemem.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Nie jestem jakims specjalistą zeby pisac w dzialach z Kuponami czy Typach Dniach, wchodze przede wszystkim poczytac i pisac do ludzi, niestety przez tą blokadę mam ten kontakt utrudniony.
Jakoś słabo Ci zależy na odblokowaniu PW. Admini Ci pisali co masz zrobić... Zepniesz się i odzyskasz dostęp albo nie ma sensu tutaj pisanie.
 
Do góry Bottom