>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Problem z weryfikacją

1 37

1rnbfan1

Użytkownik
Witam,
By zweryfikować konto w serwisie Intragame.com zostałem poproszony o następujące dokumenty:
1. Dokument stwierdzający tożsamość - skan dowodu osobistego lub paszportu
2. Dokument stwierdzający adres zameldowania - rachunek za prąd lub
telefon gdzie zamieszczony jest adres (nie starszy niż 3 miesiące)
3. Dokument stwierdzający posiadanie konta bankowego - może być ostatni
wyciąg z konta.
4. Dokument potwierdzający dokonanie depozytu - w przypadku kart
kredytowych i przelewów - wyciąg z konta
w przypadku SMS - wyciąg z rachunku telefonicznego
Wysłałem dowód , printscreen z konta bankowego i moneybookers(depozyt) i wysłałem fakture z apteki potwierdzającą mój adres zameldowania(jako iż nie opłacam jeszcze rachunków za prąd).
W odpowiedzi dostałem mail zwrotny iż dane dokumenty nie zgadzają się z wymaganymi...
Co mogę zrobić w tej sytuacji, jakie zamienniki wysłać?? Miał ktoś podobną sytuacje??
Z góry dzięki za odpowiedź
 
Z 10

zbiniu30

Użytkownik
Tez takie cos dostałem..Wysłałem skan dowodu, rachunek za tel,wyciag z konta i scren z MB.Nawet sie do mnie nieodezwali.Kompletny olew klienta
 
L 24

lukiko1986

Użytkownik
Hej,
Czy to nie jedno z tych egzotycznych kasyn/serwisów?
Szczerze to pierwszy raz słyszę o Intergame.
No cóż ja jak już lecę do nowego kasyna/serwisu, zawsze w regulaminie czytam co mogą ode mnie chcieć w związku z weryfikacją.
Rozumiem że chcecie przeprowadzić weryfikację w celu wypłaty?
Jakie to są sumy?
Są dwie możliwości: albo obie strony się nie rozumieją, albo chcą was..., no wiecie o co chodzi.
Poradzę skorzystanie z live chat jeśli takowy mają bądź wysłać jeszcze raz emaila z wyjaśnieniem co jest co (każdy załącznik nazwać po polsku lub po angielsku). Ja tak kiedyś zrobiłem i pomogło - po tygodniu.
 
Z 10

zbiniu30

Użytkownik
Witam,
By zweryfikować konto w serwisie Intragame zostałem poproszony o następujące dokumenty:
1. Dokument stwierdzający tożsamość - skan dowodu osobistego lub paszportu
2. Dokument stwierdzający adres zameldowania - rachunek za prąd lub
telefon gdzie zamieszczony jest adres (nie starszy niż 3 miesiące)
3. Dokument stwierdzający posiadanie konta bankowego - może być ostatni
wyciąg z konta.
4. Dokument potwierdzający dokonanie depozytu - w przypadku kart
kredytowych i przelewów - wyciąg z konta
w przypadku SMS - wyciąg z rachunku telefonicznego
Wysłałem dowód , printscreen z konta bankowego i moneybookers(depozyt) i wysłałem fakture z apteki potwierdzającą mój adres zameldowania(jako iż nie opłacam jeszcze rachunków za prąd).
W odpowiedzi dostałem mail zwrotny iż dane dokumenty nie zgadzają się z wymaganymi...
Co mogę zrobić w tej sytuacji, jakie zamienniki wysłać?? Miał ktoś podobną sytuacje??
Z góry dzięki za odpowiedź
Sorki myslałem o Intragame ,podobne wymagania maja i tez klienta gdzies
 
Z 10

zbiniu30

Użytkownik
Hej,

Czy to nie jedno z tych egzotycznych kasyn/serwisów?
Szczerze to pierwszy raz słyszę o Intergame.
No cóż ja jak już lecę do nowego kasyna/serwisu, zawsze w regulaminie czytam co mogą ode mnie chcieć w związku z weryfikacją.
Rozumiem że chcecie przeprowadzić weryfikację w celu wypłaty?
Jakie to są sumy?
Są dwie możliwości: albo obie strony się nie rozumieją, albo chcą was..., no wiecie o co chodzi.
Poradzę skorzystanie z live chat jeśli takowy mają bądź wysłać jeszcze raz emaila z wyjaśnieniem co jest co (każdy załącznik nazwać po polsku lub po angielsku). Ja tak kiedyś zrobiłem i pomogło - po tygodniu.
Weryfikacja w celu wypłaty (2700PLN) grane z własnego depo 50PLN Niestety nie poczytałem wszystkich opini o Tym serwisie
 
1 37

1rnbfan1

Użytkownik
U mnie natomiast wypłata nie przekracza 1000 zł wiec nie weim skąd tak wnikliwa kontrola. Najbardziej denerwuje mnie fakt iż jest to polski support a mimo to nie umie wytłumaczyć podstawowych rzeczy. No nic wysłałem im jeszcze raz dokumenty z dokładnym opisem co jest czym. Poczekam na odpoweidź i zobaczymy co z tego wyjdzie... ;)
 
L 24

lukiko1986

Użytkownik
Jak mówiłem, spróbujcie załączniki ponazywać tak jak to powinno być w odpowiednim języku i wysłać.
Weźcie pod uwagę iż weryfikacja też często trwa swoje, zwłaszcza jak tak dużo dokumentów wysyłacie.
W moim przypadku od wysłania do zweryfikowania w jednym z kasyn czekałem około 3 tygodni, i to co najlepsze pisząc emaile nie dostawałem odpowiedzi aż w końcu wypłata poszła.
 
1 37

1rnbfan1

Użytkownik
Jak mówiłem, spróbujcie załączniki ponazywać tak jak to powinno być w odpowiednim języku i wysłać.
Weźcie pod uwagę iż weryfikacja też często trwa swoje, zwłaszcza jak tak dużo dokumentów wysyłacie.
W moim przypadku od wysłania do zweryfikowania w jednym z kasyn czekałem około 3 tygodni, i to co najlepsze pisząc emaile nie dostawałem odpowiedzi aż w końcu wypłata poszła.
No tak racja, ale w moim przypadku dostałem email iż nie są to dokumenty o które proszono...:] dziwne bo ludzie ogólnie piszą iż ostatnio wypłaty z tego kasyna to formalność... No nic pożyjemy zobaczymy. Jak sprawa sie zakonczy pozytywnie dam znac ;)
 
1 37

1rnbfan1

Użytkownik
Wystarczyło poczekac uwineli sie w 18 godzin
No to fajnie , a więc jest nadzieja ????
Ja dzisiaj złożyłem wniosek o uzyskanie wyciągu z konta bankowego(według ich odpowiedzi powinno to wystarczyć, z drugiej strony dziwne ze nie wystraczył im sam wygenerowany pdf...)
No nic poczekam i napisze jaki był finalny efekt tej sytuacji ????
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
No to fajnie , a więc jest nadzieja ????
Ja dzisiaj złożyłem wniosek o uzyskanie wyciągu z konta bankowego(według ich odpowiedzi powinno to wystarczyć, z drugiej strony dziwne ze nie wystraczył im sam wygenerowany pdf...)
No nic poczekam i napisze jaki był finalny efekt tej sytuacji ????
Jeśli masz klauzulę (np. mBank), to musieli Ci przyjąć elektroniczny wyciąg z adresem ;)
 
1 37

1rnbfan1

Użytkownik
Jeśli masz klauzulę (np. mBank), to musieli Ci przyjąć elektroniczny wyciąg z adresem ;)
A no tak się składa że akurat jestem w Mbanku.;) Teraz zauważyłem ze w generowanym pdefie nie ma adresu zameldowania... Wysłali mi natomiast taką odpowiedź:&quot;dla zewryfikowania adresu prosimy zatem o przysłanie wyciągu z konta,
informacji z urzędu podatkowego lub innego rachunku wystawionego na Pana
nazwisko&quot;
Myslicie że wyciąg elektroniczny od Mbanku bedzie zawierał potrzebne informacje ?? :]
 
Z 10

zbiniu30

Użytkownik
A no tak się składa że akurat jestem w Mbanku.;) Teraz zauważyłem ze w generowanym pdefie nie ma adresu zameldowania... Wysłali mi natomiast taką odpowiedź:&quot;dla zewryfikowania adresu prosimy zatem o przysłanie wyciągu z konta,
informacji z urzędu podatkowego lub innego rachunku wystawionego na Pana
nazwisko&quot;
Myslicie że wyciąg elektroniczny od Mbanku bedzie zawierał potrzebne informacje ?? :]
Mi zweryfikowali na podstawie pdf z Mbank .Kasa po weryfikacji wpłyneła na MB po około 2 godz
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
A no tak się składa że akurat jestem w Mbanku.;) Teraz zauważyłem ze w generowanym pdefie nie ma adresu zameldowania... Wysłali mi natomiast taką odpowiedź:&quot;dla zewryfikowania adresu prosimy zatem o przysłanie wyciągu z konta,
informacji z urzędu podatkowego lub innego rachunku wystawionego na Pana
nazwisko&quot;
Myslicie że wyciąg elektroniczny od Mbanku bedzie zawierał potrzebne informacje ?? :]
Ja nie tylko tak myślę, lecz jestem pewien :grin:
Wejdź:
&quot;Historia operacji&quot;.
Na dole kliknij &quot;Zatwierdź&quot;.
Wybierz opcję &quot;Przelewy wychodzące&quot;.
Zaznacz jakikolwiek (jeden) przelew wychodzący, a następnie na dole wciśnij &quot;Wydruk potwierdzenia&quot;.
Przelew zostanie wydrukowany do pliku PDF.
Na tym wydruku będzie Twój adres :grin:
 
1 37

1rnbfan1

Użytkownik
Ja nie tylko tak myślę, lecz jestem pewien :grin:

Wejdź:
&quot;Historia operacji&quot;.
Na dole kliknij &quot;Zatwierdź&quot;.
Wybierz opcję &quot;Przelewy wychodzące&quot;.
Zaznacz jakikolwiek (jeden) przelew wychodzący, a następnie na dole wciśnij &quot;Wydruk potwierdzenia&quot;.
Przelew zostanie wydrukowany do pliku PDF.
Na tym wydruku będzie Twój adres :grin:
A no faktycznie... Jak to mówią człowiek uczy się całe życie ????
Wysłałem owy dokument i czekam na reakcję, zobaczymy ;)
 
Do góry Bottom