>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Problem z wpłata na konto Bukmacherskie

P 0

pablo112

Użytkownik
Witam , jak w temecie , mam problem.. wykonałem przelew bankowy na konto Bah w wysokosci 25 zł , po jakim czasie moge sie spodziewc wpłaty na konto? z kolei wykonałem przelew w wys 10 zł na Bah ale juz przez opcje przelewy 24 , z tg co wiem pieniadze powinny byc góra po 15 min, a nadal ich nie mam .. mam powody do obaw? z Góry dziękuje za odpowiedż ;)
 
rons 2

rons

Użytkownik
W takich sytuacjach pisać trzeba maila do buka , a stronę z zawieraną transakcją zapisać i trzymać na kompie jako dowód wykonania przelewu .
 
swoorek 85

swoorek

Użytkownik
System p24 w razie znacznego opóźnienia z wykonaniem transakcji ( duży ruch etc. ) tworzy przedpłatę w wysokości wpłacanej kwoty . Można ją zrealizować za pomocą opcji *przedpłata , następnie wpisać numer i hasło transakcji i zatwierdzić . Wtedy pieniądze w ułamku sekundy trafią na dane konto . Jednak w przypadku buków jest inaczej - wszystkie wpłaty przekazywane są automatycznie na konta bukmacherskie bez tworzenia przedpłat . Więc po prostu musisz czekać ... Ja raz czekałem od 00:20 do 2 w nocy i nic nie było dopiero rano . Czasem tak bywa ;)
 
Do góry Bottom