>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Problem z wypłatą innym sposobem niż wpłata

K 0

kaukaz1986

Użytkownik
Witam mam problem z wypłata pieniędzy od betfair probuje wyplacic poprzez przelew bankowy pieniadze ale po wypelnieniu wszysktich danych pokazuje mi sie informacja : Twoje zlecenie wyłaty nie zostało zaakceptowane. Aby móc wypłacić przez Przelew bankowy proszę upewnić się, że na innych metodach depozytów, z kórych korzystałeś (Moneybookers) wypłaciłeś kwoty równe lub większe od tych, które zdeponowałeś.

Nie wiem o co chodzi .. deponowalem srodki poprzez moneybookers na konto betfair ale wyplacic chce przez przelew bankowy. Czy ta informacja ktora wkleilem oznacza ze moge wyplacac tylko na moneybookers poniewaz z niego deponowalem pieniadze do betfair?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie wiem o co chodzi .. deponowalem srodki poprzez moneybookers na konto betfair ale wyplacic chce przez przelew bankowy. Czy ta informacja ktora wkleilem oznacza ze moge wyplacac tylko na moneybookers poniewaz z niego deponowalem pieniadze do betfair?
Mniej więcej właśnie o to chodzi. Większość buków utrudnia lub całkowicie nie pozwala na wypłaty inną metodą niż dokonywałeś wpłaty.
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
W Betfair jest tak, że jak powiedzmy wpłaciłeś do nich 20 euro przez MB, to żeby móc wypłacić pieniądze na konto bankowe najpierw musisz wypłacić te 20 euro właśnie przez MB. Jak określiła to pani z supportu, BF działa na zasadzie &quot;zamkniętego koła&quot;
 
Do góry Bottom