>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Problem z wypłatą z playstar24

S 0

stfurca

Użytkownik
Czy ma ktoś problem z wypłatą z playstar24? Do początku kwietnia byli normalnie wypłacalni. Od 16 kwietnia niestety moje wypłaty &quot;wiszą&quot; a support nie odpowiada.
 
lighter 165

lighter

Użytkownik
Witam, u mnie to samo. Na dodatek teraz nie dziala strona (strony rodzimych kasyn playbet jollyseven tez nie dzialaja). Wiec albo problemy techniczne albo zwineli interes razem z naszym hajsem ????
 
A 0

arek8

Użytkownik
U mnie to samo od 14 kwietnia czekam na pieniądze odpowiedź która dostałem 2 dni temu to że wyśla zapytanie odnośnie wypłaty do biura technicznego i dziekują za cierpliwość. Jak ktoś się dowie o co chodzi niech da znać w poscie , Pozdrawiam
 
A 0

arek18

Użytkownik
To dobra wiadomość może i u mnie bedą w poneidziałek bo mój bank nie pracuje w sobote i niedziele i przelewy też także dzieki za info ????
 
S 0

stfurca

Użytkownik
Ma ktoś wiadomości na temat kasyn tej sieci? Z 3 wypłat doszła tylko jedna, strony nie działają a support nie odpowiada.
 
S 0

stfurca

Użytkownik
Zero odzewu na maile. Cała sieć nie działa. Nawet nie ma do kogo skargi napisać. Nauczka na przyszłość żeby nie ufać Niemcom. Wygląda na to, ze już nic nie wypłacą, więc temat do zamknięcia.
 
Do góry Bottom