>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Problem z wypłata betfair

K 0

kosian1910

Użytkownik
Witam mam ogromny problem z betfair
Wpłaciłem 20 euro i niestety ???? pomnożyłem to do 120 euro i chciałbym to wypłacić ... lecz niestety tu sie zaczyna problem ... zawsze wypłacałem za pośrednictwem Mooneybookers jednak jakieś 6 miesięcy temu dziewczyna chcąc żebym rzucił hazard usunęła mi to konto ... trochę się na to zgodziłem bo przegrywałem ????
Problem polega na tym ze nie mam konta na MB a betfair nie zezwala na wypłatę za pomocą banku lub czeku bo zawsze wypłacałem na MB
I co ja mam zrobić ? Nawet nie ma jak do nich zadzwonić bo usunęli polski serwis
Może muszę wpłacić za pomocą przelewu bankowego bez użycia serwisu przelewy24 i wtedy będę mógł wypłacić na konto ??
Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc ????
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Napisz do nich maila,lub porozmawiaj na live chat.
Przedstaw sytuację,powiedz prawdę ,że na własną prośbę zamknąłeś konto MB.
Jeśli sprawa jest czysta to Betfair nie powinien robić problemów.To nie jest jakas tam drugo czy trzeciorzędna firma tylko uznana marka.
Nie mogą w żaden sposób blokować Ci kasy lub jej skonfiskować jeśli wszystko odbywa się zgodnie z ich regulaminem.Tak mi się wydaje.
Nic tu więcej nie wymyślisz.
Jak nie znasz dobrze angielskiego to niech Ci ktoś pomoże.
 
forin 450

forin

Użytkownik
Wpłać inną metodą, zagraj jakiś kupon i wypłać. Powinno się udać.
prawdopodobnie sie nie uda, jak wplacalem przez neteller i moneybookers mimo, ze ostatnia wplata byla przez moneybookers to i tak jakas tam czesc musiala trafic na neteller a chcialem wszystko na mb nie bylo to mozliwe, cos podobnie jak na pokerstars. Najlepiej bedzie jak napiszesz na support.
 
K 0

kosian1910

Użytkownik
Próbowałem wypłacić każda inna możliwa opcja ???? czekiem i przelewem bankowym ... wyskakiwało mi ze ostatnie wypłaty były na MB i musze wypłacić tam ...
Napisałem do nich po angielsku ???? Czekam na odpowiedz ...;)
 
Q 0

qsaliwan

Użytkownik
sprawa wygląda tak (co pewnie juz wiesz) ze najpierw musisz wypłacic przez MB tyle ile wpłaciłes, a dopiero później będziesz mógł wypłacać inną metodą, jesli wczesniej dokonasz nią depozytów
 
H 28

henka

Użytkownik
Tak wygląda w teorii.
A jeśli wpłacałeś przez MB i np zlikwidowałeś MB bądź Ci zablokowali to co z kasą możesz się pożegnać ?
Na pewno da się w inny sposób wypłacić.
 
Do góry Bottom