>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

problem z wyplata STARGAMES

Z 0

zmarek

Użytkownik
witam. Juz dluzszy czas probuje wyplacic pieniadze od stargamesow i problem w tym ze ciagle cos chca zdjecia dowodu itd ale glowny problem w tym ze przelalem kase z konta kolegi i musi byc napisane jakies poswiadczenie o uzyczenie karty kredytowe ... cos tam pisalismy ale widocznie zle bo dalej chca... a i rachunek jeszcze musze zaplacony pokazac i nie wiem co mam dac skoro nie mam nic na siebie.. ostatni ich mail &lt;

Twoje konto zostało właśnie odblokowany. Aby przetworzyć wycofanie EUR 599 mamy
potrzebne są następujące dokumenty:

- ID twarzy (to zdjęcie z was, trzymając swój identyfikator)
- Rachunek za media (nie starszy niż 2 miesiące)
- Obraz z karty kredytowej w imieniu posiadacza karty i cztery ostatnie cyfry widoczne
- Identyfikator posiadacza karty
- Pełnomocnictwo, które zostały dopuszczone do korzystania z karty kredytowej

Dziękuję za współpracę.
i jesli by zrobili ewentualnie wyplate to jakis procent musze na podatek chyba przelac z tego co wiem tylko tez niezabardzo wiem gdzie... Mam nadzieje ze ktos obeznany bedzie chcial mi pomoc za co z gory dziekuje. Pozdrawiam .
 
G 42

gks711

Użytkownik
Żadnego podatku nie trzeba płacić (znaczy jeśli chcesz to możesz, ale podatek od nieudokumentowanych przychodów wynosi bodajże 70%).
Wyślij wszystkie dokumenty jakie chcą. Zamiast rachunku za media - idź np. do apteki i kup jakiś tani produkt, a następnie poproś o fakturę której zdjęcie wyślesz do stargames. Powinno przejść.
 
A 4

adele

Użytkownik
Kwestie bezpieczeństwa jak się przelewa z cudzego konta / karty, to tak później jest niestety. Tak jak kolega pisze, prześlij co chcą i będzie po problemie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Z 0

zmarek

Użytkownik
nawet z faktura nie pomyslalem ???? a jak spisac to poswiadczenie? czy bede musial moze gdzies po bankach latac ? aha to nie wiem co mi ludzie o podatkach ciagle gadaja ciekawe czy sami za wszystko odprowadzaja ;) A patrzylem w internecie za moze jakims wzorem tego poswiadczenia czy cos ale nie znalazlem kolega cos wyszukal napisaismy i widzicie co odpisali ;/ . Dziekuje panowie za pomoc .
 
Z 0

zmarek

Użytkownik
Witam ponownie. Stargames po czasie oddało kasę spowrotem na konto i zlecilem wypłatę 300€ i wyplacili więc zlecilem wypłatę reszty wtedy już jakoś 630€ i piszą znów o umowy zdjęcia itd.. wszystko przeszło tylko jeszcze rachunek za gaz wodę.. A ja nie mam nic na siebie wysłałem im fakturę z apteki jak kolega wyżej pisał ale teraz odrzucono... wysłałem z banku opłatę miesięczną za kartę kredytową Ale też pewnie odrzuca.. Co mogę im zamiast tego wysłać ? Napisałem im też ze nie mam nic na siebie i co wyśląc w zamian Ale potrzebuje kasy A oni mi podpisują jakoś co trzy dni... ;|
 
Do góry Bottom