>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Problem z wyplata w STS

W 82

wilshere

Użytkownik
Ktos mi powie ocb ? wyplata w sts

&quot;Wypłata została wstrzymana przez Dział Kontroli, który rozpoczął procedurę dodatkowej weryfikacji. Proces ten może potrwać maksymalnie do 14 dni roboczych od chwili zlecenia wypłaty. Jeżeli w trakcie weryfikacji ujawnią się ewentualne nieprawidłowości poinformujemy o nich niezwłocznie. W innym wypadku kwota zostanie zlecona zgodnie z dyspozycją.
Przemysław
z jakich przyczyn sa przeprowadzane takie kontrole ?
Iza
Zaistniało podejrzenie złamania punktu regulaminu 6.12
6.12. STS przechowuje wszystkie środki finansowe klientów na osobnym, oddzielnie zabezpieczonym koncie bankowym. Klient przyjmuje do wiadomości, że do środków deponowanych na koncie zakładów nie są doliczane odsetki, tym samym nie można traktować portalu STS jako instytucji finansowej.&quot;
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Jedną z opcji jest fakt, że wpłaciłeś pieniądze przez Skrilla, nie obróciłeś ani razu całości depozytu i zleciłeś wypłatę albo po prostu wpłacałeś normalnie przez konto i nie obróciłeś depozytem przed zleceniem wypłaty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
gda1979 31

gda1979

Użytkownik
Jedną z opcji jest fakt, że wpłaciłeś pieniądze przez Skrilla, nie obróciłeś ani razu całości depozytu i zleciłeś wypłatę albo po prostu wpłacałeś normalnie przez konto i nie obróciłeś depozytem przed zleceniem wypłaty.
I to jest raczej jedyna opcja. Próba wypłaty bez obrotu CAŁYM depozytem.
 
G 294

gostek365

Użytkownik
Dokładnie tak jest. Robisz depozyt że Skrill bądź kąta bankowego np. 10 tys i nie grasz nic tylko chcesz zlecić wypłatę tej kwoty depozytu odrazu bez postawienia ani jednego zakładu . Już był taki przypadek na innym forum i gracz zdziwiony. Robiąc depozyt bukmacher oczekuje że postawisz przynajmniej jeden zakład u niego w tym wypadku zapewne nie postawiłeś nic tylko chcesz zrobić odrazu wypłatę i dla bukmachera takie działanie jest podejrzane więc się nie dziw że wkleił ci formułke z regulaminu bo równie dobrze mogłeś te 10 kola wygrac u zagranicznych &quot; nielegalnych &quot; zrobić depozyt do sts fortuna itp nie w celu gry tylko w celu zalegalizowania sobie kasy bo potem dostajesz legalna wplate na konto od legalnych firm . Takie coś nie przejdzie więc nie bądź zdziwiony , owszem pseudobuki z podatkiem to są idioci ale mają odpowiedni regulamin żeby nie dać się wydymac i traktować jako pośrednik w wypłacania kasy . O kasę się nie martw nie ukradna ci ale w ich interesie jest żebyś przegrał , bądź postawił przynajmniej 1 zakład przed wypłata. Ziemniaki mają takie regulaminy że jak byś wpłacił nawet marne 5 PLN i nie zagrał nic tylko odrazu byś chciał wypłacić to znów wkleja ci formułke regulaminu mówiąca o tym że nie są lokata procentowa itp robisz depozyt to graj przed wypłata jeśli nie to utrudnia ci skutecznie życie .
 
gda1979 31

gda1979

Użytkownik
Krótko mówiąc obróć ta kasę po najniższym kursie i wypłacaj. Tylko pamiętaj, że w STS najniższy kurs przynoszący jakikolwiek zysk, to 1.15 a także o tym że wygrana powyżej 2280PLN jest podwójnie opodatkowana.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Krótko mówiąc obróć ta kasę po najniższym kursie i wypłacaj. Tylko pamiętaj, że w STS najniższy kurs przynoszący jakikolwiek zysk, to 1.15 a także o tym że wygrana powyżej 2280PLN jest podwójnie opodatkowana.
Słusznie prawisz, ale jak widzisz do wszystkiech nie dociera.
Więc powtórzę po raz kolejny. Wpłata pieniędzy do tzw. &quot;legalnego&quot; bukmachera = 12% w plecy na start.
 
T 0

tom3553

Użytkownik
Mam podobnie więc pytam kiedy otrzymam pieniądze??
Rafilks miałem ten sam problem. Wpłaciłem i chciałem wypłacić bez obrotu kasę 1200zl. Przetrzymali mi równo 7dni pieniądze i wypłacili na konto całość bez obrotu. Myślę że buk robi to celowo by nie robić sobie przelewów szybkich za ich pośrednictwem tym bardziej że STS ma 15 minut wypłatę nawet w niedzielę a wpłatę możesz dokonać z dowolnego swojego konta na świecie. Tak więc cierpliwości i po 7 dniach masz kasę. Mi kazali na 7 dzień upomniec się gdyby nie wpłynęły pieniądze ... 15 minut przed czasem zrobili przelew.
 
Do góry Bottom