>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Problem z zasilaniem Skrill

P 0

ploki21

Użytkownik
Witam.
Dzisiaj robiłem zasilenie konta skrill poprzez Rapid transfer. Zazwyczaj pieniądze pojawiały się po kilku sekundach na koncie skrill. Minęły 3 godziny, a pieniędzy nadal nie ma na skrillu. Miał ktoś taki przypadek ? Z konta bankowego pieniądze zostały pobrane ... (ing)
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Z innej beczki pytanie.
Czy to prawda, że skrill zaczął wysyłać karty nawet jak ktoś ich nie zamawiał i kasować użytkowników za kartę?
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Z innej beczki pytanie.
Czy to prawda, że skrill zaczął wysyłać karty nawet jak ktoś ich nie zamawiał i kasować użytkowników za kartę?
Ja zamknąłem konto skrill , bo tez mi maila z informacja o wyslanej karcie przedplaconej przyslali , ktorej nie zamawialem a po za tym nie akceptuja juz platnosci na gry hazardowe, przynajmniej do tych zagranicznych bukow.. wiec pozytku w tym nie widze
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Ja zamknąłem konto Skrill
Miałem z nimi ostatnio kłopoty i zastanawiałem się, czy nie zamknąć. Ale konto mam tam potwierdzone, adres też.
Pożytku z tego nie ma, więc wyzerowałem konto i niech sobie jest, może kiedyś pójdą po rozum do głowy i przywrócą przelewy do buków.
Bo cały ten Ecopay jest masakrycznie drogi, a na dodatek robią straszne chocki z potwierdzeniem, bo 2 razu odrzucili mi skany. Entropaye i inne wynalazki też.
Jeszcze chcę się przyjrzeć Webmoney i bitcoinowi.
 
Do góry Bottom