>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Problemy z wiadomościami na facebooku

J 0

ja-cierpiedole

Użytkownik
Mam pytanie. Pewna osoba nagle przestala mi odpisywac na fejsie i co dziwniejsze, przestala odczytywac moje wiadomosci. wiele razy pisalem przez wiele dni a ona ciagle nie odczytywala. nawet dodalem ja do bliskich znajomych ale to nie pomoglo. zaczepilem i nic. polubilem jej zdj. dodalem sam zdjecie. napisalem post. ale nie udalo sie jej jakos sprowokowac do odzewu. i zadzwonilem tez do niej na fb a raczej puscilem sygnala bo nie chcialem gadac tylko zwrocic jej uwage zeby zobaczyla wiadomosci. i nic. ciagle nieodczytane. a z fejkowego kobiecego konta ja zaprosilem i napisalem i jakos od razu odczytala i tam se popisala czyli to nie wina raczej zepsutego messengera bo inne wiadomosci widzi. bardzo czesto jest online (chyba na telefonie) widac ze zdjecia dodaje cos tam lubi. nie pytam o rade czy warto sie dalej uganiac i probowac czy ma mnie gdzies i lepiej olac bo zdanie na ten temat znam. chodzi mi o to czy jest to technicznie mozliwe ze serio nie widzi tych wiadomosci? i co zrobic zeby zobaczyla w koncu?
 
J 0

ja-cierpiedole

Użytkownik
hehe zobacz co napisalem: &quot; nie pytam o rade czy warto sie dalej uganiac i probowac czy ma mnie gdzies i lepiej olac bo zdanie na ten temat znam. chodzi mi o to czy jest to technicznie mozliwe ze serio nie widzi tych wiadomosci? i co zrobic zeby zobaczyla w koncu?&quot; ????
 
Do góry Bottom