>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

prof (Pokerstars + FTP)

prof 8,8K

prof

Użytkownik
Najbardziej lubie holdema ale omaszka tez fajna jest.
Gram sit n go
Turnieje MTT zarowno turbo/non turbo/hyper turbo/ante up/ i gralem calkiem niedawno deepstacka 14h ! ????
Lubie ogladac transmisje live z turniejow EPT. Juz za 7 dni stratuje main event EPT PRAGA a za 4 dni startuje caly festival w Pradze.
 
nowicjuszz 287

nowicjuszz

Użytkownik
To może ja wkleje coś od siebie. Wiem, że nie ma się czym chwalić bo jest to zwykły 6-osobowy turniej sit&amp;go, ale dla pocztkującego jest to motywujące, tym bardziej że był to mój pierwszy turniej za prawdziwą gotówke. Do pierwszej czwórki wszedłem z najmniejszą ilością żetonów, natomiast w fazie heads up miałem 3 razy mniej żetonów od rywala, dlatego musiałem grać agresywnie i zwycięstwo smakuje bardziej:]
 
kuite 1

kuite

Użytkownik
Gratuluje ???? Tak wgl to polecam na pocz. sng 9os, są łatiwjesze do ogarnięcia niż 6maxy. A jak myślisz powaznie o sitach to na starsy sie przenieś, bo tutaj to wyżej nic nie lata.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Miec taka przewage w zetonach jak 210k zetonow do 50k i 40k i skonczyc na 3. Przeciez to jest istny dramat.

Od tego momentu gdy uzskalem taka przweage zaczal mi tak stolik mulic ze przestalem ogarniac.
Na blindach 1.5/3k Uncle podbil do 11700 (mial okolo 60k chips , 20bb) , komp mi mulil wiec sie nie zastanawiaelm i zagralem na niego all in z AJ (ja 160k chips 50bb) majac w pamieci ze kilka rozdan wczesniej przy blindach 1.2k/2.4k podbijal A4o za ponad 2.5x raise. Niemoglem go tylko wiec obstawiac na AK ale tez na kilka slabszych asow , parki itp. Sprawdzil wlasnie z AK i stracilem pol stacka. Jeden hooj bo nawet jak bym tylko sprawdzal on c bet ja przebicie na flopie i tak czy siak rozdanie bez ucziecki. Kilka rozdan pozniej debil ktory wygral ten turniej otworzyl 3x raise KTo , przebilem JJ do 27k , on oznajmil all in wiec latwy call. Krol na flopie i kuzwa po zabawie. Dramat. Do momentu kiedy stolik nie przycinal wszystko szlo gladko i eliminowalem kolejnych przeciwnikow. No kuzwa takie rzeczy mnie tiltuja bo mnie krew zalewa jak nie wygrywam turnieju gdy mam tak duza przewage.

Chociaz tyle ze sesja na minimalny + bo ostnialo ryzyko ze bedzie -40$ jak wczoraj na FTP.
 
nowicjuszz 287

nowicjuszz

Użytkownik
Ładnie. Mam tylko pytanie bo widzę że jest to turniej rebuy a nie orientuje się w tym do końca. Total rebuys 72, czy to znaczy że ogólnie mimo 3 miejsca jesteś na minus w tym turnieju czy działa to jakoś inaczej (2$x72)? .
Ile czasu dziennie poświecasz na grę i ile zajmuje rozegranie wiekszego turnieju?
Ja dziś wygrałem sit&amp;go 9-osobowy, screenu nie wklejem bo nie ma sie czym chwalic, a wygrana to cale 4$ ???? Tylko że grałem jakieś 40 minut (turniej regularny), troche długo.
Na weekend planuje zagrac w jakimś wiekszym turnieju a nie chialbym spedzic przed kompem calegom dnia.
 
T 115

tomi5454

Użytkownik
nowicjusz, total rebuys to jest suma wszystkich rebuy wziętych przez wszystkich graczy. Prof mógł wziąc 1 rebuy, ale także 10, to wie tylko on ???? Ogólnie to polecam Ci stronkę pokerstrategy, tam znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania, które Cię nurtują.
PS.: To nie była reklama ????
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Zawsze na start biore rebuya aby miec podwojnego stacka. Do Add ona jest troche czasu , wiec czasami przegram wszystkei zetony. W takiej sytuacji zawsze gram do add ona , wiec robie jeszcze jedno podwojne wkupienie. Na tym kontretnym turnieju zazwyczaj wydaje 6$~ , jednak czasami moze to byc nawet 10-12$. W turniejach 2x i 3x turbo na pokerstars dajmy na to z wpisowym 2-3$ mozna nawet zwastowac 20+ dolcow co oznacza ze takich turniejow nie powinno sie grac z malym budzetem bo sa bardzo kosztowne. Jezeli dodamy do tego starsowa wariancje to wrecz zabojcze.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Pytam w kontekście opinii, nawet anglojęzycznych filmików na youtube, z jakimi się spotkałem odnośnie nieuczciwości np. Pokerstars, gdzie niby dochodzi do nieprawdopdobnych rozdań. Wiadomo że można przegrać rozdanie nawet z AA, ale zastanawia mnie czy są to opinie ludzi, którzy maja małe pojęcie o pokerze czy może coś jest na rzeczy?
Czemu te donki zawsze farca to ja niemam pojecia.
pula na deepowanie the biga :/
http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/12058678_1DD4B3F520
chodzi o częstotliwosc tak dziwnych rozdań w porównaniu do gry live czy gry na innych roomach, sam to przyznajesz więc coś jest na rzeczy.
Po za tym gratuluje wyników.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Przyznaje tylko pod wplywem zlosci. Ogolnie tak nie uwazam , teraz donk przyfarcil ale predzej czy pozniej wszystko wroci do mnie z nawiazka.
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
chodzi o częstotliwosc tak dziwnych rozdań w porównaniu do gry live czy gry na innych roomach, sam to przyznajesz więc coś jest na rzeczy.
Po za tym gratuluje wyników.
Ile_set_tysięcy rozdań rozegrałeś na żywo? W tym roku?
A jeśli chodzi o &quot;dziwne&quot; akcje to akurat ipoker stoi w nich dużo wyżej niż p*....
a co do AA na p*: w tym roku 1577 razy (za prawie 375k rozdań), wygrane 87,8%, KK wygrane 81,9% (z 1710). Fakt - riggedsoftyłolaboga????
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Mialem o 2 bb wiecej ale blindy tak wysokie i roznica miedzy 1 a 2 tak duza ze wolalem bez nerwow wziac deala. Gdybym mial bankroll kilkutysieczny to bym gral do konca ;p Pewnie bym go pokonal ale co tam nastepnym razem powalcze o pelna pule!
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
The big 3.3$ ponownie. Tym razem duzo wiekszy deep niz w dniu wczorajszym niestety znow nie pyklo.
http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/12069021_C2A9325BB3
Zastanawiam sie nad pushing rangem na zjeba otwierajacego 4.5 x z CO. AQ napewno nie zrzucam majac tylko 19 bb . AJ to bym sie zastanawial ale raczej bym zrzcuil natomiast wszystkie gorsze asy do wywalenia. Gdyby gosciu otwieral tak czesciej to bym nawet AT+ gral. Parki to pewnie 88 lub 99+
Niektorzy tak otwieraja z poznej bo albo maja jakas srednia lub slaba parke ktora nie ogarniaja gry post flop albo jakiegos slabszego kickera do asa. Zdarzaja sie wyjatki jak w tym przypadku. No nic , kiedy indziej sie uda.

Ruszyl stream do EPT Praga. Kto zainteresowany to prosze smialo ogladac ????
 
nowicjuszz 287

nowicjuszz

Użytkownik
Prof gratulacje za wyniki. Mi ostatnio nie idzie juz tak dobrze jak na poczatku i po poczatkowym entuzjazmie jestem juz dosc mocno zniechecony. Ciagle obracam bonusem od 888 grajac 1$ jednostolokowe sity i chyba od 7 turniejow nie doszedlem do strefy platnej. Najgorsze jest to ze nie wiem gdzie robie blad bo najczesciej odpadam z mocniejszymi rekami
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Kolejny raz wygralem ten turniej.

Final hand:
Mialem sporo przewage nad nimi w pewnym momencie nawet 7 do 1(800k+ a oni po 100k z hakiem) ,obydwoch podwoilem nadziewajac sie u jednego na KK , a potem drugiego kiedy mialem T7 nadzialem sie na AA. Ich podwojenia jednak byly zbyt male. Cos tam jeszcze stealnalem raz czy drugi , dostalem 88 all in i zrobilem podwojna eliminacje.


+ Bonus

final hand:
standard
http://www.boomplayer.com/en/poker-hands/Boom/12128661_3974494A79
 
Do góry Bottom