• Witamy na bukmacherskie.com
    1. Betrally

Prognozy walutowe

Temat na forum 'Giełda, Finanse i Forex' rozpoczęty przez Marcin-Odra, Sierpień 10, 2017.

Więcej tematów od Marcin-Odra
    1. Marcin-Odra Dobrze znany użytkownik

Marcin-Odra
      Polubienia:
      22
      Reputacje:
      5255
      Cześć

Znacie jakieś rzetelne portale, strony gdzie pojawiają się często prognozy ekspertów pod kątem walut? Głównie interesuje mnie jak zdaniem fachowców zachowa się złotówka w stosunku do dolara i funta w najbliższych tygodniach.

2. edi8 Forum VIP

edi8
      Polubienia:
      11
      Reputacje:
      9237
    3. Ziomeczek9393 Dobrze znany użytkownik

Ziomeczek9393
      Polubienia:
      66
      Reputacje:
      435
      sporo się mówi że niby funt ma dalej spadać i zrównać się z euro, ja takie opinie traktuje z przymrużeniem oka. obserwuje od ponad roku poczynania na rynku walutowym i stwierdzam że jest to korzystny czas na inwestycje szczególnie jeżeli chodzi o usd,gbp. mamy okres wakacyjny więc jest dość spokojnie natomiast niedługo powinny być jakieś pozytywne zmiany. po czasach niepewności powinno wszystko zacząć się stabilizować i według mnie dobrym okresem na sprzedaż będzie przyszły rok.

4. mocce Dobrze znany użytkownik

mocce
      Polubienia:
      1
      Reputacje:
      188
      jesli chodzi ogólnie o gielde to stooq.pl polecam, waluty z tego co kojarze tez sie pojawiaja jakies prognozy

5. bmw14.5 Dobrze znany użytkownik

bmw14.5
      Polubienia:
      96
      Reputacje:
      549
      Podobno dolar ma spadać do 2,50 zł, tak prognozuje kilku analityków. Na razie leci na pysk aż miło patrzeć

Poleć forum