>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Programu lojalnościowy Fortuna Klub Plus

B 0

bannik

Użytkownik
mam pytanie dotyczące Regulaminu programu lojalnościowego Fortuna Klub Plus, gdzie mogę go znaleźć, przeczytać? Jak dzisiaj spytałem kobitki w punkcie to zaczęła szukać, zamotała się i sama nie wiedziała czy jest czy nie, a necie chyba nie ma? KTOŚ mógłby pomóc? dzięki z góry:;/:
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Regulaminu programu lojalnościowego Fortuna Klub Plus, tak na prawdę ta takiego regulaminu chyba niema na stronie efortuna przynajmniej nic takiego niema, a Regulamin jest ale chyba jeden do wszystkiego,
http://www.efortuna.pl/pl/download/download.html tu masz w skrócie napisane co zrobić jakbyś kartę zgubił albo by ci się z niszczyła i chyba tyle informacji można o tym znaleźć, szczerze to nawet nie wiadomo jak punkty są naliczane
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie jestem pewny czy dokładnie o to chodzi. Trochę słabo interesuje się bukami naziemnymi.
Ale ok. 20 stycznia jeden z userów na innym forum opisał swoją przygodę z programem... Chyba to ten sam.
Napiszę coś jako ciekawostkę i ku przestrodze (choć ciężko się byloby zabezpieczyć przed tym co mnie spotkało)
Zbierałem przez cały rok w pocie czoła punkty w klubie fortuny.
Często zdarzało się że wysyłałem na siłę kupony - byleby tylko nabić te 500 pnkt...
Po całym roku z zebranych prawie 140 000 punktow zamówiłem NAGRODĘ GŁÓWNĄ -zestaw kina domowego LG ( NA zdjęciu w folderze przez fortunę wydanym był zestaw identyczny z takim jaki juz posiadam w domu - wartosci 1300-1500 zł ) Nagroda ta miała być prezentem dla dziewczyny.
Dziś przyszla dlugo oczekiwana nagroda - Zestaw Lg ale nie ten który mieli na zdjeciu w folderze a miast tego przyslali NAJTANSZY (z okolo 20 dostepnych modeli) zestaw HT303PD wartosci 579 zł!!!
Zeby było bardziej szokująco i kontrastowo to 2-ga pod wzgledem wartosci punktowej nagroda (za 100 000 pnkt) - monitor LG M2094D-PZ jest warta od 800-1100 Pln!!!
Czyli że przyslali mi glowna nagrodę WARTOŚCI POŁOWY 2giej nagrody!!!

Zadzwoniłęm do nich i w odpowiedzi usłyszałem jakieś bezsensowne tłumaczenie o całkowitym budzecie przeznaczonym na zakup nagród i próbowanie zwalania całej winy na przelożonego osoby z którą rozmawiałem... ŻENADA
Nie wiem czy smiać się czy plakać w tej syt.
FORTUNO NIEŁADNIE tak postępować z klientem. Pokazaliście że macie mentalność godną POSPOLITEGO ZŁODZIEJASZKA.
Oraz
Na folderze mieli dopisek że nagrody nie muszą być takie same jak na zdjęciach-ale to akurat rozumiem.
Natomiast tego że GŁÓWNA nagroda którą mi przysłali bedzie warta POŁOWĘ następnej w kolejności nagrody to jest SKANDAL i kompletnie zadrwienie z lojalnego klienta!!!
ps. Dowiedziałem się ze ten zestaw kina domowego czyli Główną nagrodę odebrały w polsce 3 osoby i na fakturze ich zakupu widnieje cena 490 netto(monitory kupowali po 700 netto) - czyli potraktowali w ten oszukańczy sposób 3 osoby włącznie ze mną.
Monitorek który był 2gą w kolejności nagrodą spokojnie sprzedałbym za 700-750 na allegro a za ten zestaw to wiecej niz 400 nie dostanę...
Jak nisko trzeba upaść żeby próbować zaoszczędzić w tak oszukańczy sposób na 3 klientach moze 2 tys zł....
Koledze zależało na &quot;nagłośnieniu&quot; sprawy dlatego pozwoliłem sobie wkleić to co napisał.
 
Do góry Bottom