>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Programy Bukmacherskie - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
Pierwszy ktory mam do zaprezentowania jest to:
LaguePad
Osobiscie program torche &quot;drewniany&quot; niezbyt czytelny , ale i tak polecam do zapoznania sie znim bo to jest tylko moj eosobiste zdanie.

Drugi
to jest:
Betting
Czesto odswierzana baza danych ( czesto co sie okazuje raz dziennie:/) - program płatny ????
Trzecim jest:
Footyforcast
Statystyki tego programy na 1 wynoasz w granicach 70-80% ( przyzwoity wynik) x -50% ( moze byc) 2- 60-70% ( tez przyzwoity wynik)
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
apropos tych programow do znajdywania sure betow to nie robcie sobie zbytnich nadziei, takie sure bety mozna znalezc na stronie : http://www.betbrain.com, napisane jest tam w jakim buku trzeba zagrac i ile wynosi zysk.Najwiecej ile widzialem na betbrain zysku to 10%, u bukow &quot;naziemnych&quot; znalezienie sure beta jest rowne wygraniu w toto lotka.Wiec szczerze mowic moim zdaniem to jest zwykle naciaganie i oszustwo tak jak slynne systemy 100% jakiegos tak Euro i kogos tam.To zwykla progresje ktore kazdy sam moze sobie wymyslec.Pozdrawiam
 
K 0

kumpel

Użytkownik
impulsive,

Dlaczego tak myslisz? Ja typowalem tylko na podstawie wiedzy i nosa i niemiecką kończe na teraz wynkiem: 5/7 trafionych.... i przy wkladzie 70j wyciagnalem 81,5j więc aż tak strasznie nie było... Stwki plaskie po 10j na mecz
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
impulsive,

Dlaczego tak myslisz? Ja typowalem tylko na podstawie wiedzy i nosa i niemiecką kończe na teraz wynkiem: 5/7 trafionych.... i przy wkladzie 70j wyciagnalem 81,5j więc aż tak strasznie nie było... Stwki plaskie po 10j na mecz
wiec niezle ci poszlo jak na &quot;kolejke niespodzianek&quot; :mrgreen:
 
L 0

los007

Użytkownik
moje zdanie jest takie , że programy są dla leniwych ktorzy nie lubią sami śledzić statystyk i chcą żeby program zrobił to za nich a buki tylko zacierają ręce bo na suchych statystykach idzie dużo przegrać

to tylko moje skromne zdanie
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
zeby wygrac u buka trzeba miec wiedze o dyscyplinie, sposob na gre, dobre statystyki z ktorych trzeba tez umiec korzystac (samam statystyka to szczegol, licza sie wnioski) i mase szczescia, wiec jak ktos mysli ze program wymysli mu mecze na ktorych zbije sie fortune to sie bardzo grubo myli

poza tym mysle ze wiekszosc tych programow to sciema majaca na celu tylko wyciagnac kase od tych ktorzy i tak juz kupe kasy stracili u buka i chca sie odegrac (tonacy brzytwy sie chwyta), mi wystarcza pare stronek w necie i niezastapiony excel ????
efekty moze nei sa oszalamiajace ale co tam... wierze ze moj czas jeszcze nadejdzie i w koncu bede mial taki kupon na ktorym nie trafi mi sie zadem mecz typu Werder-Hertha :zy3ou:
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
zeby wygrac u buka trzeba miec wiedze o dyscyplinie, sposob na gre, dobre statystyki z ktorych trzeba tez umiec korzystac (samam statystyka to szczegol, licza sie wnioski) i mase szczescia, wiec jak ktos mysli ze program wymysli mu mecze na ktorych zbije sie fortune to sie bardzo grubo myli

poza tym mysle ze wiekszosc tych programow to sciema majaca na celu tylko wyciagnac kase od tych ktorzy i tak juz kupe kasy stracili u buka i chca sie odegrac (tonacy brzytwy sie chwyta), mi wystarcza pare stronek w necie i niezastapiony excel ????
efekty moze nei sa oszalamiajace ale co tam... wierze ze moj czas jeszcze nadejdzie i w koncu bede mial taki kupon na ktorym nie trafi mi sie zadem mecz typu Werder-Hertha :zy3ou:
Masz racje.Ja swoje wygranie zawdzieczam tylko swojej wiedzy, inuiucji i oczywiscie szczesciu a nie zadnych programom ktore co prawda sa pomocne w sensie statystyk ale tylko i wylacznie bo te MODUŁY PRZEWIDUJACE TO JUZ TYLKO REKLAMA...
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
chcialbym jeszcze dodac ze wszelkiej masci moduly przewidujace itd sa dostepne za darmo na stronach internetowych ktore podaja nam generowane komputerowo prawdopodobienstwo zaistnienia danego wyniku, np:
http://www.coto.at
http://www.soccervista.com

zycze powodzenia, nie dajcie sie nabic w butelke, jak sami nie wygracie to nikt nie zrobi tego za was!!
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
chcialbym jeszcze dodac ze wszelkiej masci moduly przewidujace itd sa dostepne za darmo na stronach internetowych ktore podaja nam generowane komputerowo prawdopodobienstwo zaistnienia danego wyniku, np:
http://www.coto.at
http://www.soccervista.com
jezeli program ma zaciebie decydowac to zycze powodzenia
Pewnie kiedys komus program wytypowal poprawne wyniki i ozeszla sie plotka.
ale pewnie zdarza sie to bardzo rzadko.
Rownie dobrze mozesz sam wytypowac i chyba wtedy wiekszy bedzie profit...
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Nie wiem, jak ludzie mogą wierzyć, że ograj buka dzięki programom. To niedorzeczne. Prawdopodobieństwo można obliczyć samemu, ale tak naprawdę to te obliczenia są zbędne. Wystarczy interesować się obstawianą dyscypliną. Jest to dużo lepsze niż wszystkie programy razem wzięte. Jeżeli wesprzemy się czasem statystykami to mamy dużo większe szanse na wygranie, niż korzystając z jakiegoś programu.

Kiedyś sprawdzałem te programiki. Ciekawe było to, że dla jednego spotkania dwa programy pokazywały różne typy. :? Od tej pory liczę wyłącznie na siebie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom