>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Programy Bukmacherskie - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Dobremu &quot;obstawiaczowi&quot; do szczescia potrzebna sa dobre statystyki wiedza oraz szczescie nic wiecej.....Wiec skanczcie bo to smieszne jest :!:
 
D 0

daterap

Użytkownik
Witam!

Czy jest jakiś program do prowadzenia statystyk kuponów, który uwzgledniałby systemy 2/3, 2/4, 3/4... itd?

Może jakis arkusz Excel&#39;a, moze coś podobnego do programu powyżej, który jest świetny, ale systemów nie przewiduje :sad:
 
treter 0

treter

Użytkownik
Ja jak używam programów to do obliczania prawdopodobieństw, current form i recent goals.... bo statystyki powinien se każdy sam &quot;obczajić&quot; jeśli chodzi o statystyki polecam betexplorer i betbrain (nie podaje adresów ale ofc każdy powinien wiedzieć &gt;&gt; gogle i wszystko jasne)
 
B 0

bronek

Użytkownik
Aut Bet
Witam wszystkich.
Jestem pierwszy raz na tym forum i dopiero zaczynam przygodę z bukmacherami.
Na stronie http://www.autbet.com/region/poland/?idp=1775 znalazłem taki system &quot;Aut Bet&quot;
pomagający w typowaniu. Może ktoś z tego korzysta i może podzielić się informacjami na temat działania tego systemu. Czy jest tak skuteczny jak tam piszą (80%)?
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
W sumie to nie ufam żadnym programom, ale ostatnio troszkę się w excelu pobawiłem i jestem w trakcie robienia takiego kalkulatorka, który bardzo pomaga w analizowaniu meczy. Jak go ukończę, to dam chętnym do przetestowania :spokodfhgfh:
 
stasiek1981 0

stasiek1981

Użytkownik
Witam !!!

Podajecie masę programów przydatnych w typowaniu, ale wszystkie są po angielsku. Zna ktoś może jakiś polski program, albo chociarz spolszczenie do tych w wersji ang. Jak ktoś coś ma to napiszcie. Z góry dzięki!!!
Pozdrawiam
 
M 0

matrix

Użytkownik
Jest kilka programów po polsku ale w większości płatne np. Łowca Kursów, który kosztuje 40-50PLN. także Trefik ma super program, który pomaga w typowaniu posiada bogatą baze jednak jego koszty to ponad 200 PLN pełna wersja z darmowych programów to kiedyś trafiłem na taki po polsku ale nazwy nie pamiętam, jak trafię na nią to podam ją tutaj.

Pozdrawiam,

Matrix
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Mogę wam udostępnić nieodpłatnie mój mini programik wspomagający analizę...jak go tylko ukończę. Chętnych proszę o PW.

Tylko proszę nie spodziewać się, jakiegoś cudu informatycznego. Ten kalkulatorek, to poprostu arkusz excel&#39;a.

No i nie gwarantuje, że jego wskazania są 100%, należy dobrze zinterpretować wynik jego analizy.

Jak dokończę, to dam na forum.
 
treter 0

treter

Użytkownik
No Trefik ponoc jest super-program, ale jak zobaczylem cene to jednak nie jest warte takiej ceny gdyz jaka mam pewnosc, ze zakup mi potem w bukmacherstwie zwroci koszty. Ja osobiscie preferuje dobre konfiguracje karkusza w excelu co moze sporo pomóc 8)
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
MAm pytanie do tych, co używają płatnych, lub darmowych programów typujących. Jaka jest ich skuteczność naprawdę???
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Ja kiedys uzywalem takiego jednego ale juz nie pamietam jak sie nazywal...czasem ładnie wchodzily typy ale wybieralem tylko z ako ok 2.0 ,a czasem sam bym duzo lepiej wytypowal ale ogolnie darmowych nie polecam.
 
D 0

daro13

Użytkownik
a jak platne to jakie polecacie i w jakiej cenie one mniej wiecej są??? odpowie ktos??
piszcie na gg jak ktos cos zna !!!
 
R 0

reminho7

Użytkownik
Witam
mi chodzi o pełną wersje BG 3.06 za darmo jak mam sie z toba skontaktowac moje gg 5103212 albo wyslij na e-mail bo rzadko na gg przebywam na adres [email protected]
P.s. Wg Ciebie to dobry program??? Jak Ci sie sprawdza???
 
C 0

crazyyman

Użytkownik
witam.
mam problem z tym programem :/
jak chce zrobić update lig to mi wyskakuje:
Unable to dawnload league list. One of the following could be causing the problem:
1)No internet connection
2)You are problem begind a firewall
3)server might be down
i to nie tylko w tym programie ale tez w intellitipster:/
ale z netem mam połączenie, firewall&#39;a nie mam żadnego na kompie a co do servera to na dwóch programach nie mógł paść w tej samej chwili :/
Co zrobić żeby to działało ?:&gt;
Pzdr i z góry dzięki
a zapomniałem dodać... mam Win XP i Mozille, ale na 98SE i Mozilli (choba mozilli) mi to chodziło
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Witam. Ponieważ dużo osób pytało mnie o ten mój programik w excelu (którego pierwotna wersja uległa zniszczeniu) postanowiłem wyjść wam na przeciw i jestem w trakcie &quot;odbudowy&quot; programu. Jak tylko go ukończę, i przystosuje do użytku publicznego pojawi się na forum w odpowiednim, oddzielnym temacie. Jeśli będą jakieś pytania to jestem otwarty. Pisać na PW.
Zapomniałbym, może ma ktoś jakąś propozycję nazwy dla programu, bo ja nie mogę wpaść na nic sensownego. Za wszelkie sugestie wielkie dzięki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom