>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Programy Bukmacherskie - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
dukat 7

dukat

Użytkownik
Witam.
Czy słyszał ktoś może o programie służącym do obstawiania zakładów w każdym bukmacherze??? Coś takiego jak jest w betfair, tylko, żeby działało w innych bukach.
 
punkix91 0

punkix91

Użytkownik
Mam prosbe: przetestuje ktos ten programik? Ja mam takie cudo, co to po skonczeniu 10dni ktore sa za darmo tego baseballu, bedzie od nowa naliczalo 10 dni i tak w kolko. Tylko musi sie ktos znalezc chetny do podawania wynikow z tego programu. Ja niestety nie moge tego zrobic bo mam Windowsa &#39;98 a na nim ten program nie dziala. To jak, bedzie ktos chetny na tescik tego programu?
 
K 0

kjaskulski1

Użytkownik
coś jest nie tak zainstalowałem ten program chcę otworzyć i nie działa wyskakuje błąd że aby aplikacja działała trzeba zainstalować jeszcze raz albo skonfigurować co zrobić??
 
Z 47

ziz99

Użytkownik
Nie wiem jak u innych ale program się u mnie podobno &quot;zainstalował&quot; a nigdzie go nie widzę na dysku. Wprawdzie przy monicie o wirusie dałem np kwarantannę na exec ale resztę katalogu powinien zainstalować a tego nie robi, a nie chcę go puścić bez kagańca bo różnie może być.

Poza tym szukałem jakiejś recenzji programu w sieci ale nic konkretnego nie znalazłem co też mnie nieco dziwi...

Może ktoś z Was odpalał faktycznie ten program i ma jakieś spostrzeżenia??

Pozdr
ziz99
 
A 0

aspir

Użytkownik
Mi tam odpalał się, wieczorami dawał 2 typy na MLB, niestety nie miałem czasu sprawdzać co wieczór a te kilka dni dema już mi minęło. A @Punkix91 się nie odzywa w sprawie tego &#39;przedłużacza&#39; do demka.
 
W 0

wanksta

Użytkownik
czesć, szukam programów do obliczania wygranych w systemach np. 2 z 5. Podam przykład. Gram np. system 2 z 5 i chicałbym wiedzieć ile wygram jeżeli trafię np. 3 z 5 lub 4 z 5. Z góry dzięki
 
sms__1985 0

sms__1985

Użytkownik
czesć, szukam programów do obliczania wygranych w systemach np. 2 z 5. Podam przykład. Gram np. system 2 z 5 i chicałbym wiedzieć ile wygram jeżeli trafię np. 3 z 5 lub 4 z 5. Z góry dzięki
taki arkusz w excelu zrobilem do obliczana Xz5 wiec napisz na PW maila a ja Ci go podeśle:spokodfhgfh:
 
Z 47

ziz99

Użytkownik
To może być dobre.. Oparte na sieciach neuronowych i under/over wchodzi aż miło ;)

Przetestuję ten trial i zobaczymy.

Witam,
testuję programy od paru dni na 4 dyscyplinach, niebawem podam wyniki.

Na dziś wygląda na wielkie oszustwo!

Pozdrawiam
ziz99
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom