>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Programy - porównanie

P 3

preplayer

Użytkownik
Witam, ja większość z Was wie, jeden z lepszych darmowych programów do tradingu dzisiaj zakończył swój bezpłatny żywot (R.I.P.).
Twórcy postanowili wprowadzić abonament, co absolutnie mnie nie dziwi.

Jednak teraz zastanawiam się, czy ma ktoś może dostęp do rzetelnego porównania istniejących na rynku programów wspomagających handel?

Interesuje mnie zestawienie ceny z funkcjonalnością.
Cymatic jest stosunkowo nie drogi, ale pytanie brzmi: Czy jest po prostu tani, czy po prostu jest dużo gorszy od innych, więc jego cena jest adekwatna.

Więc podsumowując, jesteście w stanie stworzyć zestawienie, największych plusów, ew. minusów dostępnych na rynku oprogramowań, ustosunkowując się do aktualnych cen, tak aby wybrać ten, którego cena jest najlepsza?

pozdrawiam i zapraszam do dyskusji ????
 
uszaty 14

uszaty

Użytkownik
Witam, ja większość z Was wie, jeden z lepszych darmowych programów do tradingu dzisiaj zakończył swój bezpłatny żywot (R.I.P.)
Spoko
został jeszcze Botbeetle, który jest wcale nie gorszy od komercyjnych badziewiów ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 3

preplayer

Użytkownik
Spoko
został jeszcze Botbeetle, który jest wcale nie gorszy od komercyjnych badziewiów ;)
Przetestowałem go przez 2 dni żeby nie być gołosłownym.

Uważam że jednak jest zupełnie inny, rozwiązania w nim stosowane akurat do mnie kompletnie nie trafiają a co gorsza, spada mi efektywność.
Mi osobiście kompletnie nie pasuje tam wszystko, od szaty graficznej poprzez przejrzystość funkcji, wybór i ułożenie rynków na samej grze kończąc :p

Temat nie spotkał się z większą reakcją więc można go śmiało zamknąć :p!
 
P 3

preplayer

Użytkownik
Ten Botbeetle ma funkcje grania za wirtualne pieniądze czy tylko real money ?
Szukałem i nie znalazłem.
A tak prywatnie, to olej ten program. Jest fatalny i niczego się na nim nie nauczysz, rozwiązania w nim zastosowane są fatalne.
Nijak ma się on do tradingu... Wszystko jest wolne, okropnie powolne, aktualizuje się cała tabelka, zamiast poszczególne zmienne.
Po prostu dno i tona mułu ????
Strasznie przeszkadza w skuteczny salpingu pre. O grze in nawet nie wspominam, bo takowa jest po prostu niemożliwa, tzn jasne, możesz sobie coś tam postawić ale o kontrze to raczej zapomnij :p
 
Do góry Bottom