>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Programy wspomagające trading

D 16

djorkaef

Użytkownik
Witam,
czy jest jakieś oprogramowanie do betfair które pozwoli na:

np mamy mecz piłki nożnej back na remis jest 3 lay natomiast 7
ustawiam sie z backiem na 6,ktoś mnie przebił dał np 5,8 wiec ja stawiam 5,7 chciałbym zeby program robił to automatycznie żebym nie musiał co jakiś czas sprawdzac, oczywiście ten automatyzm bylby ustawiony do pewnego poziomu w tym przypadku np do 5
 
M 0

marszar

Użytkownik
Panowie wie ktoś czy jest taka opcja w fairbocie że da sie zmniejszyć lub zwiększyć kurs jakimiś skrótami klawiszy? Chodzi mi o to że jeśli kurs nie wejdzie po dajmy na to 2 bo już poleciał w dół żebym mógł sobie automatycznie zrobić to klawiszami o wiele szybciej niż normalnie.
 
M 0

mr_hossa

Użytkownik
witam, nie wiem czy dobry temat znalazłem aby opisać mój problem i jeśli jednak jest to złe miejsce to proszę o przeniesienie go na właściwe miejsce. Otóż mam pytanie dotyczące platform działających na bazie betfair. Czy jest jakiś program który kupuje tylko takie wartości które zostaną podane? Np. Jest wyścig koni i chce postawić 10j na kurs 1.1 ale w danym momencie jest wartość 4. Chce aby mój zakład był zachowany tak długo aż nie dojdzie do wartości 1,1 i dopiero wtedy przyjęty. Nie wcześniej. Cała sytuacja miałaby miejsce na rynku BECK. Mam nadzieje że ktoś mi pomoże ???? Pozdrawiam
 
C 22

caciavita

Użytkownik
pytanie jest takie
czy jeśli dojdzie do kursu 1.1 to co oczekujesz,co obstawiasz:
1.że kurs pójdzie do góry
czy
2. że kurs pójdzie w dół ?
 
M 65,5K

marok

Użytkownik
chyba oczywiste, że oczekuje spadku i wygranej konia, bo aby ustawić laya 1,10 gdy aktualnie jest 4,10 to żaden program nie jest potrzebny ????
 
M 65,5K

marok

Użytkownik
&quot;szmytyfyry&quot; - jeśli to Cymatic to ciekawi mnie czy zrobiłeś to ręcznie czy też można ustawić na automat? ????
 
M 0

mr_hossa

Użytkownik
tak to ma wyglądać tak jak jest pokazane na filmiku z YT. Tam jest szablon wgrywany i wtedy automatycznie przyjmuje zakład wszedzie tam gdzie pojawił sie kurs np 1,1. Mam Cymatic mam szablon ale moja znajomość i angielskiego i wiedza z informatyki jest kiepska. Narazie kombinuje ale średnio to idzie. Pozdrawiam
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Witam czy ktoś mi pomoże jak wyłączyć dźwięki w Geeks Toy ? Niby wg. pomocy powinien być jakiś audio alert menager ale to menu przedstawione w opcjach totalnie odbiega od tego co pokazuje mi. Jest mi ktoś w stanie pomóc ?
 
R 0

radek1290

Użytkownik
Witam
Jakiś czas temu ogarnąłem stronke na fb. Chłopaki tam podają prawdopodobnie LIVE FIXY które można wyłapać na betfair. Za pomocą wykresów można zobaczyć duże ilości pieniędzy wrzucone w przeciągu kilku minut np Liga Ukraińska u21 lub inne takie podejrzane ligi na które normlanie nikt by nie stawiał dużej ilości pieniędzy. Od dłuższego czasu zamierzam sam spróbować i długo śledziłem te rzuty pieniędzy tylko sam niedawno sie dowiedzialem bo na tych wykresach jest tak (wykresy znajdziemy dając IN PLAY a następnie wybieramy jakiś mecz i obok jakiegos zdarzenia jest taki wykresik)
Na wykresie jest : TOTAL MATCH ON THIS EVENT i niżej BETTING SUMMARY - VOLUME
Z tego co zauważyłem to jeśli jest od 10k w góre postawione na TOTAL MATCH i bardzo podobna stawka na BETTING SUMMARY to znaczy ze sa duże ilości pieniędzy rzucone na dane zdarzenie (zobaczycie wszystkie zdjęcie na tej stronie)
Ja śledziłem rzuty pieniędzy i nigdy nic nie bylo na BETTING SUMMARY bo sie dowiedzialem ostatnio że trzeba mieć pierwsze konto i jakieś środki na betfair. Zamierzam się rejestrowac tylko chciałem sie zapytać kogoś co jeszcze trzeba wiedzieć na ten temat, goście z FB nie chcą nic mówić i próbuje sam dojść do tego, jakby ktoś wiedział ocb to piszcie w odpowiedziach.
 
Do góry Bottom