• Witamy na bukmacherskie.com
    1. 728x90 - 1000 PLN Bonus Powitalny

Progresja MLB

Temat na forum 'Kącik Ogólnobukmacherski' rozpoczęty przez MarQueS_1993, Marzec 22, 2014.

Więcej tematów od MarQueS_1993
    1. MarQueS_1993 Aktywny użytkownik

MarQueS_1993
      Polubienia:
      0
      Witam, niedługo zamierzam grać progresja na 30 zwycięstwo 4-6 drużyn(stały zysk 8 zł),posiadam wystarczający kapitał. szukałem strona z statystykami kilka poprzedni sezony najdłuższa seria przegrana, wygrana itp.. ale jakoś nie mogę znaleźć. Może ktoś z was polecicie jakaś stronę?

2. Grzesio Forum VIP

Grzesio
      Polubienia:
      2
    3. MarQueS_1993 Aktywny użytkownik

OP
      OP
      MarQueS_1993
      Polubienia:
      0
      Progresja na 30 zwycięstw

To właśnie tutaj możesz grać nie interesując się w ogóle zasadami gry w baseball, składami, kontuzjami itp. Jak to możliwe? Spotkania są dwudrogowe tzn. zwycięstwo lub przegrana, z reguły występuje niewielka ilość niekorzystnych serii, kursy na spotkania są nienajgorsze, każdy może wygrać lub przegrać z każdym.

Metoda gry polega na obstawianiu z uporem maniaka zwycięstwa wybranej przez Ciebie drużyny (kilku drużyn), tak aby każde kolejne zwycięstwo przynosiło Ci z góry określony zysk np. 100 zł. W wypadku porażki Twojej drużyny stawkę zwiększasz w taki sposób, aby odzyskać postawione pieniądze plus oczywiście założony zysk czyli 100 zł. Najlepiej zilustruje to przykład:

Grasz na zwycięstwo Cleveland, zakładany zysk z każdej wygranej to 100 zł.

1. Spotkanie Cleveland - Arizona kurs na 1, czyli zwycięstwo Cleveland wynosi 1.5...

4. edi8 Forum VIP

edi8
      Polubienia:
      1
      Podobnie jak @Grzesio nie wiem co u Ciebie oznacza "grać progresja na 30 zwycięstwo"...
      Skąd ta akurat liczba? Z czego się bierze?
      Czym nowatorskim ta progresja MLB różni się od starych jak bukmacherka progresji innych zdarzeń dwudrogowych, np. under/over 2.5 w piłce czy u/o 5.5 we hokeju - że zamieszczasz ją w tym dziale a nie w KUPONACH czy ew. KUPONACH ze STATYSTYKĄ ?

P.s: przypominam Ci, że już w tym dziale masz założony wątek
      "Progresja na stały zysk"
      http://www.forum.bukmacherskie.com/f18/progresja-na-staly-zysk-100814.html

a ta kolejna progresja MLB także ma być na stały zysk 8zł...

.

Ostatnia edycja: Marzec 22, 2014
    5. Kangur! Dobrze znany użytkownik

Kangur!
      Polubienia:
      0
      Tylko trzeba uważać na limity, chyba, że w MLB są wysokie (nie wiem bo nigdy się to ligą nie interesowałem).

Poleć forum