>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Progresja na brak gola w kwadransie meczu

R 0

rafal90

Użytkownik
Witam. Chciałbym Wam przedstawić mój pomysł na ogranie bukmachera. Chodzi w nim o to, że obstawiamy brak gola w ciągu 15 minut meczu.
Gram tym systemem od kilku miesięcy i stale jestem na plusie. Na pomysł systemu wpadłem
obserwując wyniki meczów. Najczęściej padają mniej niż 3 gole, co oznacza, że przynajmniej w trzech kwadransach meczu nie pada żaden gol. Nawet jeśli goli padnie więcej rzadko zdarza się aby w każdym kwadransie był gol. Przykłady z ostatniego weekendu:
Betis - Valencia 3:6. Mimo, że w meczu zdobyto aż 9 goli, to pierwszy z nich padł dopiero w 35 minucie.
Las Palmas - Celta Vigo 2:5. Pierwszy gol w 16 minucie.
Pokazuje to, że nawet w meczach, w których pada bardzo dużo goli są okresy bez bramek.
Natomiast jeśli gole padają od początku meczu to w końcu będzie kwadrans bez gola. Przykład:
Girona - Villarreal 1:2. Gole w 9, 20 i 40 minucie, czyli w trzech pierwszych kwadransach. Progresja zakończona na 4 etapie.
Stawki w tej progresji rosną pięciokrotnie, natomiast kursy są w przedziale 1,3 - 1,6 (im bliżej końca meczu, tym wyższy) co pozwala mnożyć stawki przez 4 na wyższych poziomach progresji. . Za stawkę początkową przyjąłem 1 złoty, na kolejnych etapach są to 5, 25, 100 i 400 zł.
Co sądzicie o tym systemie i czy waszym zdaniem jest on opłacalny?
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Nie bardzo rozumiem. Grasz przedzialy co 15 minut ze gol nie padnie? Ale tylko pierwszy przedzial czy jak? Gdzie masz takie kursy? Na brak gola przez 15 minut kurs1,5? Na bet365 sa przedzialy 10 minutowe i terez zerknalem namecz schalke. 72 minuta a kurs na brak gola do 80 minuty jest 1,2. Wiec nie wiem skad wziales takie kursy.
 
mr_k 0

mr_k

Użytkownik
Jak grasz od kilku miesięcy to mniej więcej ile jesteś na plusie? Masz jakieś statystyki?
Też mi się wydaje że przy tych kursach może być ciężko
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Ja gram sporo typów na under 0,5 gola (0:0) w I połowie i też wychodzę na plus. Szukam drużyn co murują i mało strzelają. Sporo jest meczów gdzie w przez długi czas żadna z drużyn nie oddała celnego strzału, a często są to takie strzały, które sam bym wyłapał po pół litrze. ????
 
R 0

rafal90

Użytkownik
Jest to progresja, więc gram aż do kwadransa kiedy nie padnie gol. Kursy są z Fortuny. Przykładowo na dzisiejszy mecz Lechia - Lech kursy są następujące: 1,30, 1,33, 1,38, 1,38, 1,40, 1,55. Im bliżej końca meczu tym wyższy kurs, bo statystycznie więcej goli pada w końcówce meczu.
Jeśli chodzi o zysk to nie jest on wysoki z powodu niskiej stawki początkowej i tego, że duża część progresji (około 40%) kończy się już na pierwszym etapie. Gram Ligę Mistrzów, Ligę Europy oraz ligi polską, angielską, niemiecką, hiszpańską, włoską i francuską, ale przymierzam się też do I ligi polskiej. Gram wszystkie mecze jak leci, z wyjątkiem tych gdzie jest zdecydowany faworyt, np. odpuszczam mecze typu Maribor - Liverpool, czy spotkania słabych klubów w LE takich jak Vardar Skopje, gdzie zdarzają się pogromy.
Tygodniowo zarabiam 50 - 80 złotych, więc kokosów nie ma, ale pozwala dorobić do pensji. Od początku sezonu nie było meczu, w którym byłbym wyżej niż na czwartym poziomie progresji.
Jeśli chodzi o przedziały 10 minutowe to nie warto ich grać ze względu na niskie kursy. Co prawda ryzyko jest mniejsze, ale stawki szybciej rosną.
Ja gram sporo typów na under 0,5 gola (0:0) w I połowie i też wychodzę na plus. Szukam drużyn co murują i mało strzelają. Sporo jest meczów gdzie w przez długi czas żadna z drużyn nie oddała celnego strzału, a często są to takie strzały, które sam bym wyłapał po pół litrze. ????
W ogóle w pierwszej połowie pada o wiele mniej goli. Zastanawiam się na modyfikacją systemu i w ligach underowych np. francuskiej jeśli w pierwszym kwadransie nie pada gol to grać brak gola w drugim od stawki początkowej. Wczoraj w meczu St. Etienne - Montpellier (0:1) skończyłem na pierwszym etapie, a mogłem zagrać jeszcze raz i podwoić zysk. Muszę to przeanalizować i sprawdzić w ilu meczach w których nie pada gol w pierwszych 15 minutach potem padają gole we wszystkich kwadransach. Moim zdaniem w niewielu. Granie underów do połowy ma sens, ale w podanym meczu gol był w pierwszej połowie, a w drugiej nie było, więc granie kwadransów jest chyba bezpieczniejsze.
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Ok. Czyli grasz live przedzialy minutowe i stawiasz 1-15 brak gola. Jak wpadnie to grasz 16-30 itd az bramki nie strzela. Ale kursy 1,33 minus podatek i wychodza marne grosze. Ja gram odwrotnie i w hokeja. Kursy 1,6-1;9 wystarczy progresja x3 zerknij sobie.
 
ciamot 78

ciamot

Użytkownik
Takie zakłady ma w swojej ofercie 1xbet
I faktycznie kursy na żywo wąchają się od 1.3 do 1.6
Zastanawiałem się na granie takiej progresji o której mówił Rafał ale wymaga to sporego budżetu
Może kiedyś
 
R 0

rafal90

Użytkownik
Takie zakłady ma w swojej ofercie 1xbet
I faktycznie kursy na żywo wąchają się od 1.3 do 1.6
Zastanawiałem się na granie takiej progresji o której mówił Rafał ale wymaga to sporego budżetu
Może kiedyś
Budżet nie musi być duży jeśli zaczniesz od niskiej stawki początkowej. Ja zacząłem od 1 zł i nawet jeśli dojdę do czwartego poziomu to stawka wyniesie 80 złotych. Na dalszych poziomach kurs jest wyższy co powoduje, że stawkę mnoży się nie 4 a 3 razy. Dzisiaj zagrałem już 15 spotkań z których 10 progresji zakończyło się na pierwszym etapie, 4 na drugim, a 1 na trzecim. Zysk wyniósł 11,43 zł co wynika z niskiej stawki początkowej i krótkiej progresji. Na razie system jest w fazie testów ale dotychczasowe efekty są więcej niż zadowalające. Wkrótce zamierzam podnieść stawkę początkową z uwagi na krótkie progresje i co za tym idzie niskie wygrane.
Z trzech meczów, które zaczęły się o 17:00 dwa weszły już po pierwszym kwadransie.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Budżet nie musi być duży jeśli zaczniesz od niskiej stawki początkowej. Ja zacząłem od 1 zł i nawet jeśli dojdę do czwartego poziomu to stawka wyniesie 80 złotych. Na dalszych poziomach kurs jest wyższy co powoduje, że stawkę mnoży się nie 4 a 3 razy. Dzisiaj zagrałem już 15 spotkań z których 10 progresji zakończyło się na pierwszym etapie, 4 na drugim, a 1 na trzecim. Zysk wyniósł 11,43 zł co wynika z niskiej stawki początkowej i krótkiej progresji. Na razie system jest w fazie testów ale dotychczasowe efekty są więcej niż zadowalające. Wkrótce zamierzam podnieść stawkę początkową z uwagi na krótkie progresje i co za tym idzie niskie wygrane.
Z trzech meczów, które zaczęły się o 17:00 dwa weszły już po pierwszym kwadransie.
Czyli średnio wygrywasz 80gr a koszt progresji to 531zl. Czyli wystarczy 1 taki mecz gdzie tych bramek padnie duzo na 650 !!! zeby byc w plecy. Wyglada na złoty interes ????
 
R 0

rafal90

Użytkownik
Czyli średnio wygrywasz 80gr a koszt progresji to 531zl. Czyli wystarczy 1 taki mecz gdzie tych bramek padnie duzo na 650 !!! zeby byc w plecy. Wyglada na złoty interes ????
Od sezonu 2013/14 w pięciu najlepszych ligach i ekstraklasie nie było meczu z golami w każdym kwadransie, więc ryzyko nie jest wielkie. Ponadto jak pisałem wcześniej omijam mecze ze zdecydowanymi faworytami aby uniknąć pogromów. Koszt progresji jest niższy niż podałeś bo na wyższych etapach mnoży się je przez trzy. A wygrane są niskie z powodu niskich stawek.
Dzisiaj przetestowałem wariant z dublowaniem pierwszego poziomu progresji w lidze francuskiej i efekt jest bardzo dobry. Na pewno mój sposób gry nie jest pozbawiony ryzyka, ale jest ono o wiele mniejsze niż w progresji na remis i na wygraną czekamy kilkadziesiąt minut a nie kilka tygodni.
 
R 0

rafal90

Użytkownik
A na fortunie nie jest stawka minimalna 2zl?
Pierwszy etap gram u buka u którego można grać za 1 zł. Dopiero kiedy nie wejdzie gram tam gdzie jest najwyższy kurs. Fortunę podałem przypadkowo bo akurat sprawdzałem tam kursy. Problemem jest to, że wielu buków nie ma w ofercie zakładu na liczbę goli w kwadransie.
 
zen7 0

zen7

Użytkownik
System sam w sobie nie jest zły. Należy się pochwala za pomysł i jego wdrażanie w życie. Jednakże ryzyko wpadki jest bardzo duże, nieadekwatne do zysków.
Może warto by było zagrać progresję jednocześnie też na gola w tym przedziale 15 minut? Zawsze to zwiększy zysk ale jak wiadomo, taka gra to już dla ludzi o mocnych nerwach; czekanie na gola do końca meczu lub wynik 0-0 i po systemie...
 
Do góry Bottom