>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Progresja na remisy na duża skalę

L 13

lukaszek90001

Użytkownik
Poszukajcie sobie na tym forum i innych, tematy o progresji na remisy , to przekonacie się że nawet najstaranniejszy dobór zespołów, nie uchroni Was przed bankructwem wcześniej czy później.
Najbardziej złudne w progresji jest to że można czasami przez długi czas mieć regularny zarobek , ale niestety do czasu. Później traci się cały dochód i jeszcze więcej. Wiara że nigdy nie przekroczymy n-go progu progresji jest bardzo naiwna.
Kiedyś była moda w progresji na Derby w 2 angielskiej, aż pewnego razu nie remisowała bodajże 17 razy - mnóstwo osób straciło kasę, ale cóż: kto nie ryzykuje ten nie ma.
 
P 16

pantomek

Użytkownik
Tak się*zacząłem zastanawiać nad innym podejściem do stawkowania, nie podwajanie stawki, ale na stały zysk. Powiedzmy zawsze 80zł z remisu. Wtedy jednak częściej remisujące drużyny szybciej dają nam sensowny pieniądz, a nie nastawiamy się na podejście:
Oby wpadło jak najpóźniej, ale przed limitem X meczy, po którym rezygnujemy (albo bankurtujemy)
Wykombinowałem takie stawkowanie:
poziom / stawka / suma postawionych / zysk

1 40 40 80
2 60 100 80
3 90 190 80
4 135 325 80
5 205 530 85
6 305 835 80
7 457 1292 79
8 685 1977 78
9 990 2967 3
10 1485 4452 3

Dwa ostatnie poziomy gramy na odzyskanie kapitału, a nie na wygrane. A na niższych mamy potencjalnie zawsze stały przypływ gotówki. Mocno promuje to wybór drużyn, które remisują często, a nie raz na jakiś czas.
Macie jakieś*doświadczenia, przemyślenia do takiego podejścia?
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Pomysł jest dobry.
Minusem (nie dla wszystkich) jest to, ze zysk niby stały, ale tylko po remisie: jak dobrze pójdzie to już w &quot;ten weekend&quot; zarabiasz 80 zł na danej drużynie, albo.... albo zarabiasz 80 zł na danej drużynie ale dopiero po pól roku &quot;pracy&quot;).
Plusem jest ograniczone ryzyko i wiecej poziomów &quot;do przeżycia&quot;.
Myślałem jeszcze o czymś: drużyna, która zostala wstepnie wyselekcjonowana jako odpowednia do progresji remisowej, jezeli nie remisuje przez 10-15 kolejek to PRAWDOPODOBNIE będzie miała pózniej remisy częściej niż raz na 3-4 kolejki wiec warto mieć mocniej ograniczony przyrost stawek do gry a po remisie nie spadać na pierwszy stopień (np na startowe 10 zł) tylko o kilka punkcikow. Obrazowy przykład (na chama / bez przemyślenia): stawki 5-10-15-20-25-30-35-40-45-50 zł ( przy Twoim budzecie oczywiscie wielokrotnosc tego).....a po remisie zmniejszenie stawki nie na 5 zł tylko o 1-2 stopnie w dół (np remis przy stawce: 45 zł to w następnej kolejce stawka 35 zł....jak znowu remis to next: 25 zł, a jak brak remisu to jeden w gore [ po 35 zł --&gt; 40 zł, a po 25 zł --&gt; 30 zł]. zastrzegam: stawki z sufitu - nie podszedlem analitycznie bo piszę z telefonu.
Edit:
po przemyśleniu widzę, że przyrost o stałą wartość (w moim przykładzie o 5 zł) to za mało. Pewnie lepszy byłby przyrost o jakiś stały (mniej więcej) mnożnik... np x1,5. 5 zł - 7,50 zł - 11,50 zł - 18 zł - 27 zł itd
 
P 16

pantomek

Użytkownik
Pomysł jest dobry.
Minusem (nie dla wszystkich) jest to, ze zysk niby stały, ale tylko po remisie: jak dobrze pójdzie to już w &quot;ten weekend&quot; zarabiasz 80 zł na danej drużynie, albo.... albo zarabiasz 80 zł na danej drużynie ale dopiero po pól roku &quot;pracy&quot;).
No powiedzmy po max. 10-12 tygodniach (10 kolejek plus jakieś przerwy na reprezentację, itp.). Ew. w ligach grających intensywniej po około 1,5 miesiąca. Ale fakt, że zysk jest mniejszy, dlatego takie coś trzeba by grać*większą liczbą drużyn równolegle, ale do tego potrzebny większy kapitał ????

Myślałem jeszcze o czymś: drużyna, która zostala wstepnie wyselekcjonowana jako odpowednia do progresji remisowej, jezeli nie remisuje przez 10-15 kolejek to PRAWDOPODOBNIE będzie miała pózniej remisy częściej niż raz na 3-4 kolejki wiec warto mieć mocniej ograniczony przyrost stawek do gry a po remisie nie spadać na pierwszy stopień (np na startowe 10 zł) tylko o kilka punkcikow.
No to jest chyba jeszcze bardziej ryzykowne, bo jak sam napisałeś PRAWDOPODOBNIE to nie wiadomo na pewno, że jednak drużyna po prostu zmieniła trenera, kupiła piłkarza i nie będzie grała na remis ????
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Dzięki! A czy Twoje dotychczasowe doświadczenie coś na ten temat mówi? Zerknij jeśli możesz do swojego archiwum. Czy drużyna na której zakończenie progresji czekales długo....powiedzmy ze ponad 10-12 kolejek....jak potem &quot;szła&quot;? Były drużyny które miały 2 dluuugie serie przerwane tylko jednym-dwoma remisami?
 
P 16

pantomek

Użytkownik
Miałem póki co (tfu, tfu, tfu!) dwie długie serie bez remisu:
1. Torquay zremisował dopiero na 8 poziomie, a potem w kolejnych 3 meczach miał 2 remisy. Ale potem znów seria 7 meczy bez remisu.
2. New England Rev, remis na 10 poziomie, a teraz dwa mecze bez remisu, kolejnych jeszcze nie rozegrali.

Więc Twoje założenie sprawdziło się w 50%, ale próba jest tak mała, że to zupełnie niewiarygodne. Anyway, równie dobrze możesz dobrze wyjść z takim podejściem jak i trafić na kolejną długą serię bez remisu i wtopić więcej niż gdybyś zaczynał kolejną grę po remisie ze stawką początkową.
 
P 1

patras

Użytkownik
Miałem póki co (tfu, tfu, tfu!) dwie długie serie bez remisu:
1. Torquay zremisował dopiero na 8 poziomie, a potem w kolejnych 3 meczach miał 2 remisy. Ale potem znów seria 7 meczy bez remisu.
2. New England Rev, remis na 10 poziomie, a teraz dwa mecze bez remisu, kolejnych jeszcze nie rozegrali.
Więc Twoje założenie sprawdziło się w 50%, ale próba jest tak mała, że to zupełnie niewiarygodne. Anyway, równie dobrze możesz dobrze wyjść z takim podejściem jak i trafić na kolejną długą serię bez remisu i wtopić więcej niż gdybyś zaczynał kolejną grę po remisie ze stawką początkową.
Coś w tym jest.Zauważyłem to na ligach skandynawskich w tym sezonie.dodam ,że sam wszystko prowadze kolejka po kolejce i też się powtarza ,że drużyna po pierwszym remisie od dłuższego czasu w ciągu kolejnych 3-5 meczy notuje remis.
ja to generalnie sprawdzam sam na sobie jak się będzie sprawdzało trzeba będzie pomyśleć nad innym stawkowaniu.narazie zbieram doświadczenie i staty na bodajże 35 ligach.
 
P 16

pantomek

Użytkownik
Podsumowanie tygodnia 16-22.09.2013

Auxerre | &lt;- | Brest | 0-0 | &lt;&lt; Draw &gt;&gt; bet: 10, odds: 3.20. Lvl: 1. Income: 22.00
Cottbus | &lt;- | FC Cologne | 0-4 | [Lost] bet: 10, odds: 3.40. Lvl: 2, total cash: 30
Ternana | &lt;- | Brescia | 1-2 | [Lost] bet: 20, odds: 3.00. Lvl: 3, total cash: 70
Burnley | -&gt; | Birmingham | 3-0 | [Lost] bet: 20, odds: 3.60. Lvl: 3, total cash: 70
Alfreton | -&gt; | Cambridge U | 1-1 | &lt;&lt; Draw &gt;&gt; bet: 80, odds: 3.40. Lvl: 4. Income: 122.00
Podbeskidzie Bielsko-Biala | -&gt; | Jagiellonia Bialystok | 0-1 | [Lost] bet: 20, odds: 3.10. Lvl: 2, total cash: 30
Bahia | -&gt; | Internacional | 2-0 | [Lost] bet: 20, odds: 3.20. Lvl: 3, total cash: 70
Vannes | &lt;- | Paris FC | 3-0 | [Lost] bet: 40, odds: 3.20. Lvl: 1, total cash: 40
Karlsruhe | -&gt; | Cottbus | 2-0 | [Lost] bet: 20, odds: 3.50. Lvl: 2, total cash: 30
West Ham | -&gt; | Everton | 2-3 | [Lost] bet: 20, odds: 3.30. Lvl: 2, total cash: 30
Wolfsburg | &lt;- | Hoffenheim | 2-1 | [Lost] bet: 250, odds: 3.80. Lvl: 6, total cash: 560
Shanghai Shenhua | &lt;- | Jiangsu Sainty | 2-1 | [Lost] bet: 450, odds: 3.50. Lvl: 7, total cash: 1080
Birmingham | &lt;- | Sheffield Wednesday | 4-1 | [Lost] bet: 40, odds: 3.30. Lvl: 3, total cash: 70
Sheffield United | -&gt; | Preston | 0-1 | [Lost] bet: 80, odds: 3.25. Lvl: 4, total cash: 150
Oxford | &lt;- | Chesterfield | 0-1 | [Lost] bet: 40, odds: 3.30. Lvl: 1, total cash: 40
Cambridge U | &lt;- | Forest Green | 2-1 | [Lost] bet: 40, odds: 3.60. Lvl: 1, total cash: 40
Angers | -&gt; | Auxerre | 2-0 | [Lost] bet: 40, odds: 3.20. Lvl: 1, total cash: 40
Siena | -&gt; | Ternana | 1-1 | &lt;&lt; Draw &gt;&gt; bet: 40, odds: 3.60. Lvl: 3. Income: 74.00
Kalmar FF | &lt;- | Gefle | 0-0 | &lt;&lt; Draw &gt;&gt; bet: 10, odds: 3.40. Lvl: 1. Income: 24.00
Lorient | -&gt; | Bordeaux | 3-3 | &lt;&lt; Draw &gt;&gt; bet: 40, odds: 3.10. Lvl: 3. Income: 54.00
Salzburg | -&gt; | RZ Pellets WAC | 2-2 | &lt;&lt; Draw &gt;&gt; bet: 160, odds: 7.00. Lvl: 5. Income: 810.00
Internacional | &lt;- | Portuguesa | 0-1 | [Lost] bet: 40, odds: 3.75. Lvl: 3, total cash: 70
C.S. Cartaginés | -&gt; | Belen Siglo XXI | 2-0 | [Lost] bet: 160, odds: 3.50. Lvl: 5, total cash: 310
NK Istra 1961 | &lt;- | Rijeka | 2-3 | [Lost] bet: 160, odds: 3.40. Lvl: 5, total cash: 310
Jablonec | -&gt; | Slavia Prague | 2-1 | [Lost] bet: 550, odds: 3.80. Lvl: 8, total cash: 1820
Giravanz Kitakyushu | -&gt; | Fagiano Okayama FC | 2-1 | [Lost] bet: 20, odds: 3.20. Lvl: 2, total cash: 30

Niestety ten tydzień pomimo kilku bardzo fajnych remisów, w tym jednego po kursie 7.00 (!) będzie stał pod znakiem trzech nie zakończonych progresji na dość wysokim poziomie. Ani Wolfsburg, który zagrałem dość zachowawczo z uwagi na niski poziom remisów w Bundeslidze, ani Shanghai Shenhua, ani Slavia Praga nie obdzieliły mnie remisami. Z tego powodu kolejne tygodnie zapowiadają się nerwowo: czeka nas jedna progresja na poziomie 9, jedna na 8, jedna na 7 oraz jedna na 6-tym na 3 kolejki przed końcem ligi irlandzkiej. Jednym słowem: gorąco ????
Jest jednak również kilka optymistycznych akcentów tego tygodnia i o nich, choćby tylko dla równowagi, też należy wspomnieć:
- dzięki remisowi Salzburg - RZ Pellets WAC postawionym za 160zł i kursie 7.0 ta progresja zakończyła się ładnym zyskiem 810zł
- kilka innych remisów na niskich poziomach dających po 30-120zł zysku.

Zmiany w drużynach:
1. Remisem po kursie 7.00 kończę progresję z RZ Pellets WAC, bo drużyna-średniak rok temu, teraz walczy o utrzymanie, a to nie rokuje zbyt dobrze dla remisów. Drużyna przez 2 miesiące (8 meczy) dała mi 880zł zysku.
2. Na jej miejsce wchodzi Austria Wiedeń z tej samej ligi. Liga w tym sezonie jest mocno remisowa, Austria też remisuje dość regularnie. Jedyne ryzyko jakie widzę, to poprzedni sezon, gdzie Austria remisowała dość rzadko, zdobyła mistrza i w ogóle cała liga miała jedynie 22,8% remisów przy 33% w sezonie aktualnym. I własnie bazując głównie na tym sezonie, rozpoczynam progresję Austrią.
3. Zarzuciłem Olimpik Sarajevo, bo bet365 oferuje 1-2 mecze z ligi bośniackiej, więc progresja nie miała sensu. Na szczęście zagrałem tylko jeden poziom i to zaczynając od 5zł.
4. Kończę również Kalmar FF ze Szwecji, bo do końca sezonu coraz mniej kolejek i po ostatnim remisie to dobry moment, żeby tę progresję zamknąć. Kalmar przez 1,5 miesiąca (7 meczów) dał mi 199zł zysku.
Bilans zysków per tydzień (datami rozpoczęcia każdego tygodnia):
05/08/2013 = 247.0
12/08/2013 = 117.00
19/08/2013 = 137.00
26/08/2013 = 1046.00
02/09/2013 = 0.0
09/09/2013 = 402.00
16/09/2013 = 1106.00
Stan konta: 5207
 
P 16

pantomek

Użytkownik
co tu powiedziec jak 30 sekund zabraklo. szkoda

ale powodzenia
No niestety, standardowo przy dużych stawkach sprawdziłem dopiero końcowy rezultat, żeby nie stracić 2h ze swojego życia co chwila odświeżając soccerstand.com ????

Anyway, mam kilka drużyn, które z perspektywy czasu wydają się nie najlepszymi wyborami do progresji, więc trzeba z tym żyć i wyjść z nich jak najszybciej przy minimalizowaniu wkładu, żeby ew. ograniczyć wysokość straty.

No i druga sprawa, przy zwiększaniu skali progresji pod koniec sierpnia nie policzyłem dokładnie ile gotówki trzeba będzie w to włożyć i jak na razie mój cel 10k i wyjmowania to co ponadto jest dość odległy ???? Fakt, że jeszcze nie miałem czarnej serii, ale w zakładach mam na oko tak 4,5 - 5 tys.
 
P 16

pantomek

Użytkownik
Tydzień 23-29.09.2013 - Zapowiedź

Ten tydzień to ogólnie rosnąca stawka i napięcie związane z wysokimi poziomami progresji. Na pocieszenie mam jednak to, że cały czas z włożonego 1 tys mam pięciokrotnie więcej u bukmachera. Gdy zbliżę się do 2tys na koncie to pewnie trzeba będzie pomyśleć co dalej.


Ciekawe mecze

Limerick - Shamrock Rovers, poziom 6, 3 kolejki do końca sezonu. Planowana stawka: 320zł.
Shamrock dotychczas regularnie remisował, więc tutaj poza zbliżającym się końcem sezonu nie mam wiekszych obaw.

Deportiva Saprissa - Belen Siglo, poziom 6. Belen zajmuje ostatnie miejsce w lidze z bilansem: 0-3-6 , więc stawkowanie będzie mocno ostrożne, bo tu na remis możemy poczekać trochę dłużej nić tego bym chciał.

Bayern M - Wolfsburg, poziom 7. Kurs na remis był 8.00, więc mogłem zagrać bardzo, bardzo ostrożnie stawiając jedynie 100zł co pozwoli bez znacznego zwiększania kapitału przejść na kolejny poziom progresji, bo jak sam kurs wskazuje, na remis ciężko będzie tu liczyć.

Beijing Guoan - Shanghai Shenhua, poziom 8 progresji, grają sąsiedzi w tabeli, więc licze na dość wyrównany mecz i może w końcu remis. Stawkowanie planuję dość ostrożne, na pewno bez podwajania.

Slavia Prague - Sparta Prague, poziom 9. W ostanim meczu zabrakło 1minuty, żeby Slavia zremisowała, więc teraz, zwłaszcza z okazji derbów liczę na łaskawszy los ???? Stawkowanie będzie znów poniżej podwójnej.

Rnk Split - NK Istra 1961, poziom 6, raczej jeszcze bezpiecznie, grają sąsiedzi w tabeli, stawkowanie standardowe, czyli 320zł.


Pełne zestawienie


FC Vestsjælland | &lt;- | Esbjerg fB | [Ongoing] bet: 40, odds: 3.30. Lvl: 3, total cash: 70
Cambridge U | &lt;- | Nuneaton | [Ongoing] bet: 50, odds: 3.40. Lvl: 2, total cash: 90
Auxerre | &lt;- | CA Bastia | [Ongoing] bet: 50, odds: 3.50. Lvl: 2, total cash: 90
Limerick | -&gt; | Shamrock Rovers | [NO BET] Planned bet: 320. Lvl: 5, total cash: 310
Ternana | &lt;- | Spezia | [Ongoing] bet: 10, odds: 3.10. Lvl: 1, total cash: 10
Bordeaux | &lt;- | Reims | [Ongoing] bet: 10, odds: 3.75. Lvl: 1, total cash: 10
Jagiellonia Bialystok | &lt;- | Legia Warszawa | [Ongoing] bet: 40, odds: 3.50. Lvl: 3, total cash: 70
Deportivo Saprissa | -&gt; | Belen Siglo XXI | [NO BET] Planned bet: 320. Lvl: 5, total cash: 310
Viborg | -&gt; | FC Vestsjælland | [NO BET] Planned bet: 80. Lvl: 3, total cash: 70
Dijon | -&gt; | Auxerre | [NO BET] Planned bet: 100. Lvl: 2, total cash: 90
Lucon | -&gt; | Vannes | [NO BET] Planned bet: 80. Lvl: 1, total cash: 40
Cottbus | &lt;- | Bielefeld | [Ongoing] bet: 40, odds: 3.50. Lvl: 3, total cash: 70
Shamrock Rovers | &lt;- | Drogheda United | [NO BET] Planned bet: 320. Lvl: 5, total cash: 310
Bayern Munich | -&gt; | Wolfsburg | [Ongoing] bet: 100, odds: 8.00. Lvl: 7, total cash: 660
Evian Thonon Gaillard | -&gt; | Bordeaux | [NO BET] Planned bet: 20. Lvl: 1, total cash: 10
Adm/Modling | -&gt; | Austria Wien | [Ongoing] bet: 10, odds: 3.80. Lvl: 1, total cash: 10
Beijing Guoan | -&gt; | Shanghai Shenhua | [NO BET] Planned bet: 900. Lvl: 7, total cash: 1080
Slavia Prague | &lt;- | Sparta Prague | [NO BET] Planned bet: 1100. Lvl: 8, total cash: 1820
Reading | -&gt; | Birmingham | [Ongoing] bet: 80, odds: 3.40. Lvl: 4, total cash: 150
Preston | &lt;- | Swindon | [Ongoing] bet: 160, odds: 3.40. Lvl: 5, total cash: 310
Hartlepool | -&gt; | Oxford | [Ongoing] bet: 50, odds: 3.40. Lvl: 2, total cash: 90
Wrexham | -&gt; | Cambridge U | [NO BET] Planned bet: 100. Lvl: 2, total cash: 90
Varese | -&gt; | Ternana | [NO BET] Planned bet: 20. Lvl: 1, total cash: 10
Internacional | &lt;- | Cruzeiro | [NO BET] Planned bet: 80. Lvl: 3, total cash: 70
Belen Siglo XXI | &lt;- | CS Uruguay | [NO BET] Planned bet: 320. Lvl: 5, total cash: 310
Rnk Split | -&gt; | NK Istra 1961 | [NO BET] Planned bet: 320. Lvl: 5, total cash: 310
Fagiano Okayama FC | &lt;- | JEF United Chiba | [NO BET] Planned bet: 40. Lvl: 2, total cash: 30
Zaglebie Lubin | -&gt; | Jagiellonia Bialystok | [NO BET] Planned bet: 80. Lvl: 3, total cash: 70
 
P 1

patras

Użytkownik
Panie Tomku nie lepiej zacząć grać na stały zysk,tak jak już pisałeś?nerwy mniejsze i więcej gotówki w kieszeni.Wiadomo kursy na remis okolo 3 wiec podwajać nie trzeba.Małą łyżeczką i do celu.aha no i Wolfsburg po takim kursie to nawet można zagrać X2 wiadomo niespodzianki się zdarzają i już piłkarski świat nie takie cuda widział. chociaż ja Wolfsburg miałem zacząć grać przed tą kolejką ale po sprawdzeniu terminarza postanowiłem puścić go po Bayernie wiadomo dlaczego.
 
P 16

pantomek

Użytkownik
Panie Tomku nie lepiej zacząć grać na stały zysk,tak jak już pisałeś?nerwy mniejsze i więcej gotówki w kieszeni.Wiadomo kursy na remis okolo 3 wiec podwajać nie trzeba.Małą łyżeczką i do celu.
Policzyłem sobie ile by mi wyszło zysku przez te pół roku grania, gdybym grał na stały zysk i wyszło 20% mniej niż obecnie, dlatego sobie odpuściłem. Póki co mam budżet i jakoś to idzie, zobaczymy jak będę śpiewał za 2-3 tygodnie ????

aha no i Wolfsburg po takim kursie to nawet można zagrać X2 wiadomo niespodzianki się zdarzają i już piłkarski świat nie takie cuda widział. chociaż ja Wolfsburg miałem zacząć grać przed tą kolejką ale po sprawdzeniu terminarza postanowiłem puścić go po Bayernie wiadomo dlaczego.
Miałem zagrać za więcej, ale biorąc pod uwagę liczbę remisów w lidze, stwierdziłem, że może lepiej spokojniej do tego podejść, zwłaszcza, że to nie jest już taki niski poziom progresji i trochę gotówki tam włożyłem. 100zł daje mi w przypadku remisu 140zł zysku i pozwoli pożegnać tę niedobrą dla remisów ligę ????
No i sam napisałeś, że raczej zaczniesz grać na remis po tej kolejce, więc jak widać szanse na remis nie tylko ja oceniam nisko ????
 
P 16

pantomek

Użytkownik
Ważny mecz na dzisiaj:
Limerick - Shamrock Rovers, godz. 20:45
Poziom 6, stawka 320, kurs 3.75.

Progresja nie jest na jakimś*wysokim poziomie, ale, ale... spotkanie jest ciekawe głównie z powodu zbliżającego się końca sezonu (kolejka 28 z 30), więc remis jak najbardziej pożądany ????
 
mycute 52

mycute

Użytkownik
Panie Tomku a nie lepiej by Ci było grać progresją na remisy ale na spotkania losowe ? Tzn. nie miałbyś konkretnych ekip na które konsekwentnie stawiasz tylko na podstawie statystyk / H2H obstawiałbyś remisy

Ja prowadzę wątek : Remis - Nie ma zakładu w którym typuję na drużyny gospodarzy, a w przypadku remisu stawka jest mi zwracana i jak zobaczysz moje typy to remisową skuteczność jak na razie mam bardzo wysoką i właśnie zastanawiam się czy nie grać samych remisów na drużyny losowe. Co o tym myślisz?
 
P 16

pantomek

Użytkownik
Panie Tomku a nie lepiej by Ci było grać progresją na remisy ale na spotkania losowe ? Tzn. nie miałbyś konkretnych ekip na które konsekwentnie stawiasz tylko na podstawie statystyk / H2H obstawiałbyś remisy

Ja prowadzę wątek : Remis - Nie ma zakładu w którym typuję na drużyny gospodarzy, a w przypadku remisu stawka jest mi zwracana i jak zobaczysz moje typy to remisową skuteczność jak na razie mam bardzo wysoką i właśnie zastanawiam się czy nie grać samych remisów na drużyny losowe. Co o tym myślisz?
Przy sporej wiedzy i ilości poświęconego czasu ma to, oczywiście prawdopodobnie, duże szanse na powodzenie. Minus, dla mnie, jest jednak jeden:
Pracuje normalnie i progresja to ma być zabawa na 10-20min dziennie w wolnej chwili, żeby obstawić zakłady i raz na tydzień-dwa posiedzieć trochę dłużej nad wyborem odpowiedniej drużyny.

Z tego powodu standardowa progresja jest dla mnie znacznie przystępniejsza, mniej czasu poświęconego, a przy dobrym doborze drużyn powinno zadziałać ????
 
thestig 71

thestig

Użytkownik
Co do drużyn to w tym sezonie bym się zastanowił poważnie nad Tuluzą. Staty z zeszłego sezonu przemawiają za tą drużyną oraz początek tego. Najdłuższa seria bez remisu - 7 spotkań w zeszłym roku. Remisuje nawet z silnymi ekipami - Monako i Marsylia już w tym sezonie, a wiec kursy ciekawe. ;)
 
P 16

pantomek

Użytkownik
Co do drużyn to w tym sezonie bym się zastanowił poważnie nad Tuluzą. Staty z zeszłego sezonu przemawiają za tą drużyną oraz początek tego. Najdłuższa seria bez remisu - 7 spotkań w zeszłym roku. Remisuje nawet z silnymi ekipami - Monako i Marsylia już w tym sezonie, a wiec kursy ciekawe. ;)
Na razie mam za dużo progresji na wysokim poziomie, żeby myśleć o dodawaniu kolejnych drużyn. Pozamykam (hopefully) te trwające i wtedy będę myslał co dalej ????

Bo niestety z kilkoma drużynami nie trafiłem najlepiej i robi się*trochę nerwowo, a stan konta (bez uruchamiania rezerwy, o której wspominałem w pierwszych postach) jest teraz w okolicy 2tys, czyli bez szału ???? Trzeba mocno liczyć na remisy kluczowych drużyn:
- Shamrock Rovers, 7 poziom, kasa włożona: 1270
- Shanghai Shenhua, 8 poziom, kasa włożona 1560
- Slavia Praga, 9 poziom, kasa włożona: 2500
 
Do góry Bottom