>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Progresja na remisy na duża skalę

P 16

pantomek

Użytkownik
No i mamy kolejny tydzień rozpoczęty dobrym akcentem. Remis Preston z Bradford kończy kolejną progresję ???? Jedna mniej do zamknięcia systemu.
 
P 16

pantomek

Użytkownik
Tydzień 21-27/10/2013 - Podsumowanie

To był tydzień pod znakiem remisów. Zakończyłem 3 kolejne drużyny i jedynie Wolfsburg nas nie rozpieścił kontynuując trwającą już 10 meczy serię bez remisu.


Preston | &lt;- | Bradford | 2-2 | &lt;&lt; Draw &gt;&gt; bet: 360, odds: 3.50. Lvl: 9. Income: 0.00
NK Istra 1961 | &lt;- | Slaven | 1-1 | &lt;&lt; Draw &gt;&gt; bet: 500, odds: 3.30. Lvl: 9. Income: 30.00
Aston Villa | -&gt; | Everton | 0-2 | [Lost] bet: 110, odds: 3.30. Lvl: 6, total cash: 350
Wolfsburg | &lt;- | Werder Bremen | 3-0 | [Lost] bet: 425, odds: 3.80. Lvl: 11, total cash: 2255
Derby | -&gt; | Birmingham | 1-1 | &lt;&lt; Draw &gt;&gt; bet: 300, odds: 3.50. Lvl: 8. Income: 10.00


I mamy jedynie 4 drużyny bez remisu:
- Shanghai Shenhua (10 meczy bez remisu)
- Wolfsburg (10 meczy)
- Everton (6 meczy)
- Vannes (4 mecze)

Biorąc pod uwagę, że w Chinach zostało tylko dwie kolejki, zastanawiam się nad odpuszczeniem sobie grania Shanghaiem (wlożone 3210) i skoncentrowanie się na pozostałych trzech drużynach.
Co o tym sądzicie? ????
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
Cześć. Moim zdanie powinieneś grać, a jedynie pozostawić otwarte pytanie czy zgodnie z procedurą (i bez remisu &quot;mrozić&quot; kasę przez &quot;chińskie wakacje&quot; czyli do następnego sezonu); czy grać &quot;za drobne&quot;, aby już niewiele powiększać &quot;chińskie zadłużenie&quot; ale w razie remisu w tym sezonie odegrać jakąś cześć z tych 3 tysięcy.
 
S 4

sempre46

Użytkownik
A może trzeba wyliczyć na jakim poziomie średnio kończą się progresje i jak któraś z drużyn przekroczy ten pułap to dobierać inne nowe drużyny a zamrożony kapitał rozkładać na te nowe właśnie. Bo musisz przyznać ,że to bardzo stresujące jak blokujesz taki kapitał na chińczyka czy też niemca .:)
 
P 19

peterka_pl

Użytkownik
na moje oko to odpuscic i odrobic w inny sposob. Lepiej miec to co sie ma poki jest czym grac i odrabiac niz pakowac dalej we wciaz i tak niepewny remis i zbankrutowac bycmoze.
bynajmniej ja bym tak zrobil
pozdrawiam
 
P 16

pantomek

Użytkownik
chyba byłoby lepiej wybrać niemców . Tam przynajmiej jeszcze troche pograją w piłkę .
Niemców gram normalnie i tam się nie boję (póki co of course). Chińczycy kończą zaraz sezon i nie chce mrozić 5k w tej progresji, więc te 500zł to raczej ostatni zakład na nich w tym sezonie.
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
traken szlafen ... 88 minuta....
W ramach trzymania kciuków zagrałem to w przerwie przy 0:1.
I co? ostatnia szansa w tym sezonie już w niedzielę o 8:35 rano... Ostatnie dwa ligowe mecze między drużynami to dwa remisy 1:1.... no więc kiedy jak nie w ostatniej kolejce! Bo potem to chyba przerwa do wiosny w Chinach....
 
P 16

pantomek

Użytkownik
Raczej sie nie skuszę ???? Przy zamknięciu pozostałych trzech drużyn mam szansę wyjść w miarę sensownie do przodu na całym systemie, więc Chińczyków sobie odpuszczę.
 
P 16

pantomek

Użytkownik
Shanghai Shenhua na zakończenie sezonu przegrał 2-4, więc moje morale z powodu nie grania tego zakładu wzrosło znacznie ????
Niestety z trzech drużyn, na które liczyłem dwie pierwsze (Vannes i Wolfsburg) nie zremisuwały, więc liczę chociaż na zakończenie progresji Evertonem (dzisiejszy mecz z Tottenhamem).
No ale zobaczymy ????
 
O 34

owcuu

Użytkownik
Przeczytałem uważnie cały temat, jestem pod wrażeniem. Ciekawie sie czyta.
Tymbardziej uśmiechnałem się konczać ostatnią strone nibyczym do dobrej książki, gdyż dobrze wiadomo Everton z Tottenhamem widowiska nie zrobil, czyli padl bezbramkowy remis ????
Bede śledził Twoją &quot;kariere&quot;, Tomku.
 
P 16

pantomek

Użytkownik
Przeczytałem uważnie cały temat, jestem pod wrażeniem. Ciekawie sie czyta.
Tymbardziej uśmiechnałem się konczać ostatnią strone nibyczym do dobrej książki, gdyż dobrze wiadomo Everton z Tottenhamem widowiska nie zrobil, czyli padl bezbramkowy remis ????
Bede śledził Twoją &quot;kariere&quot;, Tomku.
Dzięki za miłe słowa ???? Mam nadzieję, że kariera tego systemu będzie jak najkrótsza, bo mam już pomysł na kolejny i tylko chcę zamknąć ten jak najszybciej ????
 
P 16

pantomek

Użytkownik
Tydzień 28/10-3/11/2013 - Podsumowanie
Niestety nie udało się zakończyć sukcesem mojej chińskiej epopei i przedostatni mecz ligi zagrałem z nadzieją odzyskania choć części strat. Niestety zamiast dobrego zakończenia, utopiłem w Żółtej Rzece jeszcze większą kwotę. W ostatniej kolejce już nie grałem w ogóle i jak pokazał wynik 4-2, była to słuszna decyzja.
Shanghai już zawsze będzie mi się*kojarzył z liczbą 3710...

Z dobrych wiadomości: Everton zremisował z Tottenhamem, więc mamy tylko dwie progresje do zamknięcia.
Niestety zyski, a raczej straty ostatnich tygodni wyglądają dość imponująco :/
Bilans tygodniowy
16/09/2013 = 1106.00
23/09/2013 = 242.50
30/09/2013 = 156.00
07/10/2013 = 56.00
14/10/2013 = -1480.50
21/10/2013 = 40.00
28/10/2013 = -3692.00
Więc gra toczy się*o wyciągnięcie kapitału z jakimkolwiek zyskiem. Mam oczywiście już sporo przemyśleń na temat błędów i doświadczeń z tego systemu, ale to podzielę się jak go zamknę, bo finalny rezultat na pewno nie pozostanie bez wpływu na ton moich wniosków ;)
Zapowiedź kolejnego tygodnia
Droga Wycieczko, po lewej widzimy progresję nudną, Vannes poziom 6, włożone jedynie 400. Niewielkie emocje z nadzieja*na szybkie zakończenie sprawy.
Natomiast jeśli spojrzą Państwo w prawą stronę, tutaj mamy konkretny przykład progresji:
Wolfsburg, 11 meczy bez remisu, zainwestowana kwota: 3065 (łącznie z podstawionym najbliższym meczem) i najbliższe spotkanie z rozpędzoną Borrusią Dortmund i naszą trójką. Tutaj szanse na remis nie są wielkie, ale być może Wolfsburg przestanie być jedyną drużyną w Bundeslidze bez remisu.
 
P 16

pantomek

Użytkownik
Heh, zostało mi tak mało drużyn, a w dodatku była przerwa na reprezentację i wypadłem z rytmu pisania ????
Podsumowanie Tygodnia 18-24/11.2013
W tym tygodniu udało się zakończyć progresję Wolfsburgiem, druga drużyna Vannes nie zremisowała, więc do zakończenia tego systemu brakuje nam jednego remisu ????

Vannes | &lt;- | Colmar | 0-1 | [Lost] bet: 300, odds: 3.10. Lvl: 7, total cash: 900
Nurnberg | -&gt; | Wolfsburg | 1-1 | &lt;&lt; Draw &gt;&gt; bet: 1300, odds: 3.40. Lvl: 13. Income: 55.00

Wolfsburg zremisował dopiero na 13 poziomie, więc generalnie granie takiej czarnej podwajaniem stawki zupełnie by mnie zrujnowało ???? Ale dzięki temu remisowi jest spora szansa na wyjście z systemu z jakimś sensownym zyskiem...
aczkolwiek, dopóki Vannes w grze to nie ma się co cieszyć, bo wszystko się może jeszcze zdarzyć.
PS: Ponieważ piszę po zakończeniu meczu Wolfsburga, screen z zakładu:
http://postimg.org/image/laj20bwv5/
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 16

pantomek

Użytkownik
US Orleans - Vannes, poziom 8
Stawka 450, kurs 3.30. Łącznie włożone: 1350
Stan konta: ~6000zł
Wkład własny: 3000zł
Czyli mamy szanse na jakiś w miarę sensowny zysk jeszcze ????
 
P 16

pantomek

Użytkownik
I oto dzisiaj! Nadchodzi wiekopomna chwila! ????
Już dzisiaj o 19:00 na Stade de la Source w spotkaniu US Orleans - Vannes mamy szansę zakończyć ten system ????
 
Do góry Bottom