>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Progresja w koszykówce na kwarty

O 7

oleks94

Użytkownik
Cześć i czołem wszystkim. Tak sobie pomyślałem o grze progresją w koszykówce na kwarty. Dokładnie chodzi mi o to, że gdy grają drużyny z których jedna jest lepsza ( według kursów bukmacherów), a druga słabsza, można by stawiać zakłady grając progresją na to że drużyna słabsza wygra którąś z kwart. Patrząc na flashscore w dużej większości zdarzają się mecze, w których przynajmniej jedną kwartę wygrywa zespół słabszy.
Kursy na takie zdarzenia są w okolicach 2.15-2.25 ( fortuna ), grając bez podatku byłoby jeszcze lepiej, ale sami wiecie jak jest. Według mnie nie ma sensu grać 1 kwarty bo rośnie nam kolejny próg. Zacząłbym w momencie gdy drużyna lepsza według kursów wygra pierwszą kwartę. W tedy stawiam że w 2 kwarcie wygra zespół słabszy.
Co do progresji miałem pomysł by nie grać w stylu 2-4-8-16-32 itp. a jedynie na 3 progi, czyli 2-4-8. Jeśli przegram to tracę 14j i zaczynam w innym spotkaniu znów od 2-4-8. Żeby zwróciły się koszty jednej porażki trzeba by wygrać 7 razy. Pewnie większość z was powie że to bez sensu bo ryzykuję 14j by wygrać 2j, ale bardziej zależy mi na małym, a częstym zarobku niż jednorazowym dużym zysku. Wiąże się to z faktem, że nie mam aż takiego banku w którym mógłby sobie pozwolić na grę zwykłą progresją.
Jeżeli mój bank wynosi ok. 1300 zł to zwykłą progresją mogę grać do 8 progu.
Grając każde spotkanie tylko na 3 progi mogę postawić takich kwart 35.
Jasne że np. będę stawiał 20 raz i tyle samo nie wejdzie, to grając to progresją którą zaproponowałem jestem na dużym minusie, ale liczę na dużą skuteczność.
Pytanie do was wszystkich, czy ma to jakiś sens czy wręcz przeciwnie? Za wszystkie uwagi będę cholernie wdzięczny.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Nie ma sensu, bo kurs np na GSW na 4ta kwarte bedzie 2.2 jesli beda prowadzic 20 pktami, a wiec chcesz robic progresje na slabszych po 1.6 przy ewentualnym 4tym kroku? Po drugie progresja to system na bankructwo. I po 3cie, zwykle na live sa limity na zaklad.
 
ziggy1984 1,1K

ziggy1984

Użytkownik
Swego czasu grywałem progresją w koszykówkę z tym, że obstawiałem zdarzenie - żadna nie rzuci 20 pkt w kwarcie. Oczywiście wykluczyć trzeba było niektóre ligi (NBA, Chinska czy kilka innych overowych lig). Byłem zadowolony z tej progresji gdyż kursy wahały się od 3,00 do 5,00 a częstotliwość trafień była dość sporo jak na wysokość kursów.Dodatkowo bukmacher podwyższał kursy jeśli w I kwarcie padło dużo punktów nie zważając uwagi na to, że raczej mało możliwe utrzymanie tak wysokiej skuteczności. Jak sobie przypominam wisienką na torcie była koreańska liga dla której specjalnie wstawałem w weekendy nad ranem. Reasumując przyjemnie się w to grało choć trzeba było niekiedy na bieżąco od 17:00 do 20:00 obstawiać np.20 meczów jednocześnie.
 
Do góry Bottom