>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ProKuponTyp

lemonskunk 1K

lemonskunk

Użytkownik
#2

⚽Rosja - Walia ⛔

TYP: over 10 rzuty rożne

Kurs: 2

Ostatni mecz Walii z Anglią miał 12 rzutów rożnych, natomiast poprzedni mecz Rosji ze Słowacją miał tylko 5.
Dzisiaj ktoś zagra ostatni raz na euro i dużo się będzie działo u obu drużyn pod bramką.
 
lemonskunk 1K

lemonskunk

Użytkownik
#6
⚽Walia - Belgia ^^ Typ: Over 10 rzuty rożne ✅
Kurs: 1.83 ^^ Bet365
Ostatni mecz walii z Rosją był totalną porażką dla mnie i mojego zakładu niespodziewałem się że Rosja jest w tak słabej formie natomiast teraz mamy dwie drużyny na bardzo dobrym poziomie które czesto grają skrzydłem dlatego spodziewam sie około 15 rzutów rożnych w dzisiejszym spotkaniu.
------------------------------------------------------------
Nie myliłem się było dokładnie 15 rzutów rożnych. ???? Przypadek ? Nie sądzę. :v
 
lemonskunk 1K

lemonskunk

Użytkownik
#7
⚽Niemcy - Włochy ^^ Typ: Over 10 rzuty rożne ✅
Kurs: 1.83 ^^ Bet365
Jak dla mnie dzisiejszy typ powtórka z wczoraj tylko inne spotkanie, nie jestem w stu procentach pewny tego zakładu jak poprzedniego ale ryzykuje i stawiam 100 PLN. W końcu kto nie ryzykuje szampana nie pije a wygrana jest koło nosa.
 
lemonskunk 1K

lemonskunk

Użytkownik
#9

⚽Portugalia - Walia ^^ Typ: X2 ⛔

Kurs: 1.70 ^^ Bet365

Stawiam na ten typ połowę swego budżetu, jestem sercem za Walią jak za Polską. Albo wygra walia albo będzie dogrywka, portugalia potrafi zamurowac sie na wlasnej połowie i niedopuszczać do niebezpiecznych strzałów co natomiast wiaże się z grą z szybkiej kontry. Będzie się działo... :grin:
 
Do góry Bottom