>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja 2x Depozyt :)

getosk8 0

getosk8

Użytkownik
Witam! ???? Mam takie zapytanie... Jutro che wpłacić 40 PLN na Gamebookers i z tego co wiem to była lub jest promocja która podwaja pierwszy wpłacony depozyt ???? Nie wie ktoś może co muszę zrobić żeby dostać podwojenie lub czy wogole trwa jeszcze ta promocja...?

Z gory dziekuje za odpowiedzi ????

Pozdrawiam ????

GetoSk8 ????
 
pikel 0

pikel

Użytkownik
Ja wiem tyle ze jest promocja o zwrotci 100% z pierwszego zakładu (max 20euro) ... o podwojeniu depozytu nie slyszalem
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Na stronie czytałes kiedys tylko o podwojeniu depozytu...Ale kolega cos wspominał, ze jest podwojenie depozytu. Ale najlepiej napisz do nich i sie upewnij
 
konowal2 0

konowal2

Użytkownik
Zarejestruj się u nich. Poczekaj z trzy dni. Przyślą ci mejla że gratulują i dziękują że sie do nich przyłączyłeś i zaproponują podwojenie pierwszego depozytu. Dodatkowo nie stracisz prawa do innych promocji :grin:
 
pikel 0

pikel

Użytkownik
konowal ma racje mi przyslali cos takiego:

Witaj Michal,

Zauważyliśmy, że po zarejestrowaniu się w Gamebookers nie postawiłeś(aś) jeszcze swojego pierwszego zakładu z nami.

W związku z tym chcielibyśmy zaproponować Ci wyjątkową promocję podwojenia Twojego pierwszego depozytu na konto zakładów w Gamebookers i zachęcić tym samym do rozpoczęcia gry w naszej firmie:

Zaloguj się na swoje konto gracza w Gamebookers i dokonaj pierwszej wpłaty a my podwoimy jej wysokość! Maks. bonus jaki możesz otrzymać to PLN 79.57 .
Jeśli chcesz dowiedzieć się jak można dokonać depozytu w Gamebookers wybierz jeden ze sposobów płatności:

Visa / Mastercard / Diners Western Union QuickPay Moneybookers WebMoney
Przelew bankowy Czek Neteller Click2Pay


Jeśli zapomniałeś swoje hasło (lub/oraz login) w Gamebookers to prosimy o użycie linku “hasło?” na naszej stronie głównej.

Warunki promocji:
Wartość bonusu od pierwszej wpłaty to 100% wysokości depozytu do kwoty EUR 20 .
Promocja trwa jeszcze przez 14 dni od czasu otrzymania tego maila.

Przyznany bonus należy obrócić przynajmniej trzykrotnie po minimalnym kursie 1.60 przed jego wypłaceniem (liczba zakładów jest dowolna, należy jedynie sumę bonusu przynajmniej trzy razy obrócić w formie postawionych zakładów). Dopiero po spełnieniu wymaganego obrotu bonusem będziesz go mógł wypłacić ze swojego konta zakładów.

Obowiązują wszystkie warunki promocji gamebookers.
 
U 0

under

Użytkownik
Jeśli się skorzysta z tej promocji to czy bedzie mozna skorzystać z tej promocji zwrotu 100% stawki pierwszego zakladu ??
 
R 0

rafaleczek

Użytkownik
siema , ja keidys na gamebookers jak zalozylem konto z tym zwrotem mialem tak ze neiwplacalem 2 tygodnie aksy i mi dali 2 bonus z ejak wplace to podowja mi i bede mial zwrot jesli zdupi mi pierwszy kupon ;d mozesz sprobowac moze tobie tez dadzza :twisted:
 
volky 0

volky

Użytkownik
A u mnie coś takiego ........

Szanowny Panie, Dziękujemy za napisanie do nas. Nie oferujem promocji związanej z podwojeniem depozytu. Aktualnie oferujemy promocję polegającą na 100% zwrocie stawki od pierwszego zakładu do kwoty 20 Euro. Zakład ten może być dowolnego typu, na dowolne zdarzenie i po dowolnym kursie. Jeśli ma Pan jakiekolwiek inne pytania to służymy pomocą. Z bukmacherskim pozdrowieniem, service @ gamebookers


Czyli juz po promocji ???? z podwojnym depozytem szkoda
 
volky 0

volky

Użytkownik
Miałem zwrot za pierwszy kupon . Do 20 euro . Postawiłem na polske - słowacja over 2,5 ako=2 . Postawione 70zł wygrane 140 zł + zwrot stawki postawionej +70 zł i tym samy bonus obrucony był na 210 zł :jupi: . Rzeczywiście polecam :mrgreen:
 
hooltay 32

hooltay

Użytkownik
Podwojenie depozytu dalej istnieje, mi dziś, 6 dni od zalozenia konta, przyslali maila:

Witaj Michal,

Zauważyliśmy, że po zarejestrowaniu się w Gamebookers nie postawiłeś(aś) jeszcze swojego pierwszego zakładu z nami.

W związku z tym chcielibyśmy zaproponować Ci wyjątkową promocję podwojenia Twojego pierwszego depozytu na konto zakładów w Gamebookers i zachęcić tym samym do rozpoczęcia gry w naszej firmie:

* Zaloguj się na swoje konto gracza w Gamebookers i dokonaj pierwszej wpłaty a my podwoimy jej wysokość! Maks. bonus jaki możesz otrzymać to EUR 20.00 .
 
Do góry Bottom