>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja a wypłata

S 0

sim0n

Użytkownik
Witam
Jako ze jestem poczatkujacym graczem to nie do konca sie orientuje w regulaminach zakladow, no wiec

&quot;Bonus łącznie z wpłatą własną musi zostać postawiony co najmniej trzy (3) razy na trebla po łącznym kursie 1,80 lub wyższym, zanim możliwe będzie dokonanie wypłaty lub przelanie środków na inne konto Tobet. Minimalny kurs na każde z trzech zdarzeń zawartych w treblu wynosi 1,10.&quot;

Czyli jesli wplacam 100zl to musze lacznie obrocic kwota 400zl by moc pozniej cokolwiek wyplacic? Dopoki nie obroce ta kwota to nie moge nic wyplacic?

Druga sprawa
Czy jesli zaloze konto ktore nie dotyczy promocji to bede mogl normalnie wyplacac pieniadze np po pierwszej wygranej czy rowniez bede musial obrocic wplacona kwota 3x.

pzdr
 
win1988 164

win1988

Użytkownik
Nie wiem jaki jest obecnie bonus w Tobet, ale dla lepszego zrozumienia podam przykład. Dajmy na to jest bonus 100 % od wpłaty. Wpłacasz 100 zł, dostajesz drugie tyle, więc masz na koncie 200 zł. Przy zasadach dotyczących obrotu bonusu, które obowiązują w Tobet, i które tutaj przytoczyłeś, w przypadku napisanym przeze mnie wyżej musisz zagrać za 600 zł (wiadomo 3 x suma bonusu i wpłaty). Wtedy dopiero możesz wypłacić. Jeżeli nie obrócisz za wymaganą kwotę, lub zagrasz, ale nie spełnisz np. minimalnego kursu to oczywiście wypłacić nie możesz.
Drugie pytanie. Nie biorąc bonusu (chyba można go anulować poprzez support, albo livechat) możesz wypłacić od razu, chyba, że w regulaminie jest zapis o obróceniu wpłaconej kwoty przynajmniej jeden raz po minimalnym kursie (tak jest w większości buków, jak nie u wszystkich). Pozdro.
 
Do góry Bottom