>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja Expekt: Zakład bez ryzyka 222PLN + POWERBANK

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Istnieje jeszcze możliwość otrzymania powerbanka? I czy po wplacie 222zł, załapania sie na ten cashback, i po ewentualnej wygranej, mogę wypłacić całą kwote z zyskiem czy moj zysk muszę obrócić?
Tak, mamy jeszcze sporo powerbanków.
Nie trzeba nic obracać, zalecam mimo wszystko przeczytać regulamin i zasady. Tam znajdziemy informacje jakie zakłady są wliczane do tej promocji.
 
P 0

pumax89

Użytkownik
Witam, doładowałem konto w Expekt i mam pytanie, w jaki sposób zawrzeć zakład bez ryzyka ? (222 zł?). Dodam że jestem trochę zdezorientowany ponieważ moje konto zostało doładowane podwójnie. Pozdrawiam.
 
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
Kwalifikujący zakład to dowolny zakład pre-live na wydarzenie z co najmniej 3 możliwymi wynikami, dowolny zakład wielokrotny lub dowolny zakład live.
Nie jest napisane ze zaklad wielokrotny musi zawierac jedno wydarzenie trzydrogowe, postawilem dubla oba wydarzenia dwudrogowe wiec w razie co zwrot powinien byc
 
P 0

pumax89

Użytkownik
Chciałbym też dodać że może coś pomyliłem ale Bodajże miało się zaznaczyć jakieś niebieskie pole przy zakładzie bez ryzyka, wie ktoś gdzie to mogę znaleźć bo jakoś nie potrafie (?)
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Chciałbym też dodać że może coś pomyliłem ale Bodajże miało się zaznaczyć jakieś niebieskie pole przy zakładzie bez ryzyka, wie ktoś gdzie to mogę znaleźć bo jakoś nie potrafie (?)
To w Betssonie. W Expekcie i Betclicu nie wyskakuje żadne pole. Pierwszy zakład jest bez ryzyka.
 
P 0

pumax89

Użytkownik
Rozumiem wielkie dzięki za pomoc myślałem że coś pomieszałem. Jeszcze ostatnie pytanie, jest określony czas na zrobienie zakładu? Coś kojarzy mi się tydzień ale nie pamiętam czy to było na depozyt, na rozliczenie zakładu czy na samo postawienia kuponu gdzie zdarzenia na nim są na przykład za 1,5 tygodnia? I czy gdzieś w &quot;moich bonusach&quot; itp powinna pojawić się nota dotycząca tego bonusu.
 
A 0

awdym

Użytkownik
1. Czy nadal powerbanki są dostępne
2. Czy można pierwszą wpłatę zrobić
a) paysafecard
b) karta bankowa
3. Czy można wypłacić na skrilla używając 2a lub 2b?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom