>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Promocja Expekt: Zakład bez ryzyka 222PLN + POWERBANK

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
1. Czy nadal powerbanki są dostępne
TAK
2. Czy można pierwszą wpłatę zrobić a) paysafecard b) karta bankowa
by skorzystać z powitalnego cashbacku, środki musisz wpłacić przy pomocy karty płatniczej. Możesz także skorzystać z opcji natychmiastowego przelewu - Przelewy24 lub metody wpłat Trustly i DotPay. Wpłata przy pomocy e-portfela nie uprawnia do skorzystania z oferty podobnie jak przelew środków lub bonusów z innego działu Expekt.
3. Czy można wypłacić na Skrilla używając 2a lub 2b?
NIE
 
C 0

czarekfcb

Użytkownik
Jak tam, nie ma w expekcie problemu ze zwrotem w razie przegranej?
Na betclicku nie mialem mozliwosci sprawdzić bo wygrałem, ale kolega musiał do nich np. pisać i dopiero wtedy mu oddali hajs. Jak to jest w expekcie ?
btw. powerbanki jeszcze są? ????
 
pemo 1

pemo

Użytkownik
Expekt nie robi problemów ze zwrotem, z reguły automatycznie.
Co do powerbanków to nie wiem, ale tez mnie interesuje czy sa jeszcze?
 
C 0

czarekfcb

Użytkownik
I jak z tymi powerbankami, byly jeszcze wysyłane? Bo rejestrowalem sie na expekcie z waszego linku pare tyg temu i spełniłem wszystkie wymagania, a powerbank by sie przydał ????
 
J 0

johnny-tomala

Użytkownik
Jak zagrałem za 222 zł i zakład wszedł, to nadal mam bonus, w sensie, że mogę znowu obstawić i jak nie wejdzie, to zwrócą mi 222 zł, czy to działa w ten sposób, że ten cashback dotyczy tylko pierwszego zakładu i jak wejdzie, to już nie mam cashbacku, tylko wygrana na koncie?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
I jak z tymi powerbankami, byly jeszcze wysyłane? Bo rejestrowalem sie na Expekcie z waszego linku pare tyg temu i spełniłem wszystkie wymagania, a powerbank by sie przydał
Mamy małe opóźnienia w wysyłce. Na pewno do każdego, kto zarejestrował się poprawnie w styczniu oraz lutym powerbank dojdzie do 14 dni.
Promocja z powerbankiem konczy się z dniem 28.02.2017.
 
6 1

666marcin

Użytkownik
Mamy małe opóźnienia w wysyłce. Na pewno do każdego, kto zarejestrował się poprawnie w styczniu oraz lutym powerbank dojdzie do 14 dni.

Promocja z powerbankiem konczy się z dniem 28.02.2017.
Woyam dostał już ktos powerbanka minęło już 14 dni jednak go nie dostałem a spełniłem warunki promocji
 
S 3

scyzor33

Użytkownik
Trochę dziwnego meila dostałem z Expekt :
Expekt zmienił się nie do poznania od czasu, gdy grałeś u na po raz ostatni. Jeśli chcesz zobaczyć, jak wygląda teraz nasza strona, zarejestruj się na niej ponownie.
Na dobry początek będziesz mógł skorzystać z powitalnego cashbacku do 222 zł , dzięki któremu obstawisz nadchodzące mecze eliminacji MŚ 2018 bez żadnego ryzyka!
Ktoś coś wie na ten temat? Przecież to wbrew regulaminowi zakładać drugie konto.
 
west3500 0

west3500

Użytkownik
Cześć. Czy po przegranym becie bez problemu mogę wypłacić cashback ? Bez obawy o jakieś problemy z prawem w związku z nieopłaconym podatkiem ? Cashback jest liczony jako wygrana w hazardzie czy po prostu zwrot wpłaconych środków ? Ktoś mi to wyjaśni ? ????
 
kamillo91 4,5K

kamillo91

Użytkownik
Zagrałem mecz z Polską wygrałem po kursie 3.0 i wypłacili bez problemów. Mam pytanie, jak chcę zrobić promo na brata jednorazowo to lepiej z innego Ip całość tj depozyt zaklad wyplata czy wystarczy tylko rejestracja i transfer środków ?. Brat inne miasto i nazwisko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom