>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Promocja w Totolotek - 100% do 1000 PLN plus 20zł freebet bez depozytu!

K 0

klose30

Użytkownik
Jak to jest z ta promocja GramGrubo?postawilem zaklad pojedynczy za 100 po kursie 2.05.przy przyjmowaniu zakładu podatek wzieli i teraz jak kupon rozliczony jako wygrany dalej widnieje 0.88 wiec brak zwrotu podatku.Ktos coś?
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Jak to jest z ta promocja GramGrubo?postawilem zaklad pojedynczy za 100 po kursie 2.05.przy przyjmowaniu zakładu podatek wzieli i teraz jak kupon rozliczony jako wygrany dalej widnieje 0.88 wiec brak zwrotu podatku.Ktos coś?
Aby zagrać z tą promocją jak byk masz napisane, że minimum 2 zdarzenia AKO muszą być, a ich kurs ogólny powyżej 2 ????
 
K 0

klose30

Użytkownik
Aby zagrać z tą promocją jak byk masz napisane, że minimum 2 zdarzenia AKO muszą być, a ich kurs ogólny powyżej 2 ????
Ok ale zagralem teraz over 1.5 Urugwaju i przewidywana wygrana 250 a wiec licza bez podatku
E:nie wiem ale nic nie pisze ze musi byc Ako tylko kurs min 2 a to oznacza ze singiel tez moze byc.Jeśli sie myle sorry
E2: ok zaklady z salda bonusowego nie sa wliczane
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Ok ale zagralem teraz over 1.5 Urugwaju i przewidywana wygrana 250 a wiec licza bez podatku
E:nie wiem ale nic nie pisze ze musi byc Ako tylko kurs min 2 a to oznacza ze singiel tez moze byc.Jeśli sie myle sorry
E2: ok zaklady z salda bonusowego nie sa wliczane
A to rozwiewa wątpliwości, i tak z tego co widzę to dzisiaj &quot;gram grubo&quot; można zagrać na singlu ????
 
loko2004 0

loko2004

Użytkownik
Warunki uzyskania bonusów u rodzimych bukmacherów są tak skomplikowane i zagmatwane, brat w UK dostaje dostaje za pierwszą rejestrację coś na start bez żadnych dodatkowych do spełnienia warunków typu obrót czy ilość zakładów
 
A 185

adikos

Użytkownik
W promocji Gram Grubo zawsze można było grać single, gdy spełniało się 2 warunki, a środków bonusowych ta promocja nie dotyczy, czyli zawsze będą z podatkiem zagrane.
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Jak to jest z tym podatkiem w Totolotku? W piątek zagrałem trebla z AKO 2,56 za 100 i było bez podatku. Wczoraj i dzisiaj to samo i podatek 12%. A z aplikacji miało niby być 6%. Z góry dzięki za opinie
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Jak to jest z tym podatkiem w Totolotku? W piątek zagrałem trebla z AKO 2,56 za 100 i było bez podatku. Wczoraj i dzisiaj to samo i podatek 12%. A z aplikacji miało niby być 6%. Z góry dzięki za opinie
warunki jakie musisz spełnić masz kilka postów wyżej, ja wczoraj grałem i było normalnie 6%, tylko jak robisz kupon to pokazuje współczynnik 0.88 dopiero jak zatwierdzisz go to automatycznie jest zmienione na 0.94 i o te 6% większa ewentualna wygrana.
 
anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
jak zagrasz na kartę kupon z toto gola -ligi za 10zl w stacjonarnym to dziennie masz bez podatku do 99zl ako 2 -plus standardowe promki jak w piątek gram grubo, plus liga mistrzów i liga europy czyli praktycznie cały tydzień mozna grac bez podatku czasem na eliminacje i reprezentacje maja tez ta akcje wiadomo kursy takie sobie ale zawsze mozna cos znaleźć dlugoterminowki itp
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Dzisiaj AKO 2,20 w aplikacji i współczynnik 0,88 na kuponie. Nie wiem o co chodzi.
Minimalny kurs łączny musi być 2,5 i składać się kupon z 3 zdarzeń lub więcej o kursie składowym 1,3 lub większym, także wszystko jest w porządku, Twój kupon nie spełnia po prostu wymagań, żeby mieć współczynnik 0,94 ;)
 
K 43

kuba5017

Użytkownik
Totolotek wymagał ode mnie potwierdzenia danych również jakimś rachunkiem - przesłałem. Następnie odpisali, że nie zaakceptują mi konta i proszą o telefon - zadzwoniłem (w tle było słychać jakieś wzdychiwanie, gdy zawołali kobietę z która pisałem mówiąc &quot;uch, to znowu ten (nickzforum)). Po długiej rozmowie i potwierdzeniu danych dostałem informację, że za 5 minut konto zostanie odblokowanie i 10 minut później zamiast odbloka dostałem maila, że bez dyskusji konto zostaje zawieszone. Nie polecam!
 
K 43

kuba5017

Użytkownik
Dzisiaj totolotek ruszył z bardzo ciekawą promocją zmniejszenia lub zlikwidowania 12%-ego podatku w zależności od tego na czym obstawiamy.
Szczegółowe informacje:
Graj na Totolotek i obniż swój podatek o:
  • 12% grając przez aplikację mobilną Totolotek lub wersję mobilną strony Totolotek dostępną pod adresem www.totolotek.pl

Promocja obowiązuje w okresie od 06.02.2018 od godziny 10:00 do odwołania.
Promocja dotyczy zakładów bukmacherskich: zakłady przedmeczowe, zakłady Live, kupony proste.
Promocja nie łączy się z innymi promocjami podwyższającymi wysokość wygranej dostępnymi w ofercie Totolotek.
Promocja jest niedostępna w dni, w których aktywna jest promocja Gram Grubo, Gram Grubo europejskie puchary, Gram Grubo reprezentacja.
Minimalna liczba zdarzeń na kuponie 3.
Minimalny kurs kuponu 2,50 (kurs pojedynczych meczów nie może być niższy niż 1,30).
Minimalna stawka za którą należy zagrać, aby wziąć udział w promocji wynosi 20 zł.
Po spełnieniu powyższych warunków podatek zostanie zmniejszony odpowiednio o:
  • 12% dla zakładów zawartych przez aplikację lub wersję mobilną strony (www.totolotek.pl (kupony zostaną zawarte z współczynnikiem 0,94)

Promocja skierowana jest do obecnych jak i nowo zarejestrowanych użytkowników serwisu totolotek.pl
____
Aktualne linki do rejestracji uprawniające do bonusów od depozytu i freebeta na start w pierwszym poście
 
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
Legia gra z Wisłą odbierz swój freebet 10 PLN!
Już w niedzielę ligowy klasyk, Legia Warszawa podejmie przy Łazienkowskiej Wisłę Kraków, a my z tej okazji mamy dla Ciebie freebet 10 PLN! Wystarczy, że 18.03 postawisz zakład na Ekstraklasę za minimum 50 PLN, a otrzymasz freebet 10 PLN.
 
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
Gotów na Mistrzostwa Świata? My tak! Super oferta na mundial, nowy wygląd strony i nowa formuła promocji Gram Grubo już na Ciebie czekają!
GRAM GRUBO - kupon prosty Toto-Mix lub Live - min. stawka 20 PLN - min. 3 zdarzenia na kuponie - min. kurs całkowity 2.50 - min. kurs pojedynczych zdarzeń 1.30 - obowiązuje w dni, w które nie są aktywne promocje Gram Grubo Piątek i Gram Grubo Reprezentacja.
GRAM GRUBO PIĄTEK - kupon prosty Toto-Mix lub Live - min. stawka 20 PLN - min. kurs całkowity 2.00 - wszystkie dyscypliny.
GRAM GRUBO REPREZENTACJA - kupon prosty Toto-Mix lub Live - min. stawka 20 PLN - min. kurs całkowity 2.00 - minimum jedno zdarzenie dotyczące meczu reprezentacji Polski.
Od dziś Graj Grubo od 20 PLN! Korzystaj z promocji przez całe Mistrzostwa Świata tak jak lubisz najbardziej!
 
Do góry Bottom