>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w Totolotek - 100% do 1000 PLN plus 20zł freebet bez depozytu!

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Zarejestruj się i odbierz bonus 100% aż do kwoty 1000 zł !
Dodatkowo za otwarcie konta otrzymasz darmowy zakład Freebet 20 zł na grę. Tylko u nas!
Nigdzie nie znajdziesz takiej oferty powitalnej : sprawdź nas teraz!
Zasady promocji "Bonus Powitalny 1000 zł na start + 20 zł freebet"!

Bonus 100% od pierwszej wpłaty:
- Otrzymasz Bonus 100% od pierwszej dokonanej wpłaty max. do 1000 zł
- Minimalna wpłata by otrzymać bonus to 20 zł
- Bonus przyznawany jest automatycznie od pierwszej wpłaty, ale udział w promocji rozpoczynasz z chwilą zawarcia zakładu z salda Bonusowego (tzw. aktywacja Bonusa)
- Wygrane z bonusu automatycznie dopisywane są do salda głównego i mogą być wypłacone po osiągnięciu wymaganego obrotu

Wymagany obrót : 3 x (Bonus + Depozyt):
- Aby wypłacić środki zgromadzone na koncie po aktywacji bonusa, należy dokonać wymaganego obrotu w zakładach bukmacherskich w kwocie równej
3 x (Otrzymany bonus + kwota pierwszej wpłaty)
- Wymagany obrót liczony jest od momentu pierwszego zagrania za bonus
- Zakłady zawarte za Bonus muszą posiadać co najmniej jedno zdarzenie na kuponie z kursem min 2,00
- Zakłady zawarte z salda głównego muszą posiadać co najmniej jedno zdarzenie na kuponie z kursem min 2,00
- Stawki z zakładów za które nastąpił zwrot stawki lub częściowy zwrot stawki (gra systemowa), nie są wliczane do warunków obrotowych bonusu.

Bonus 20 zł freebet!
Dodatkowo za otwarcie konta w serwisie i po jego aktywacji, otrzymasz darmowy Freebet 20 zł do wykorzystania na grę na zakłady bukmacherskie.
Kupon bonusowy musi posiadać co najmniej jedno zdarzenie z kursem min 2,00.
Bonus należy obrócić trzykrotnie. Bonus jest ważny 30 dni od daty przyznania.

* Kwota posiadanego Bonusu widoczna jest na saldzie Bonus (bonus na grę nie jest wliczony do salda głównego). Bonus może być wykorzystany wyłącznie na zawarcie zakładów bukmacherskich, stąd nie podlega bezpośredniej wypłacie lub przeniesieniu na saldo główne.

Rejestracja konta

Totolotek S.A. urządza zakłady wzajemne bukmacherskie oraz totalizatora sportowego za pośrednictwem sieci Internet na podstawie zezwolenia Ministra Finansów z dnia 02.04.2019 r. nr PS4. 6831.8.2018.​​​​​​​ Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie! Forum Bukmacherskie przeznaczone jest dla osób, które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia, skontaktuj się z instytucjami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Forum Bukamcherskie ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu
 ​
 
edhelred 7

edhelred

Użytkownik
Co oznacz stwierdzenie &quot;Zakłady zawarte z salda głównego zaliczane są do obrotu bez dodatkowych warunków&quot;? Brak minimalnego kursu?
 
V 1

vicken

Użytkownik
Czyli jak rozumiem ,kasę którą wpłacam muszę obrócić 2x po jakim chce kursie przed wypłatą , a bonus 2x po minimum 2,05? I do tego wygrane z bonusu przypisują się po obróceniu do salda głównego a nie zerują jak w STS?

Jeśli dobrze to rozumiem i mógłby ktoś to potwierdzić czy dobrze myśle ,jeśli tak to w takim razie najlepsze promo w legalnych .
 
edhelred 7

edhelred

Użytkownik
Też wydaje mi się, że jest to najlepsza obecnie oferta na rynku. Do tego w połączeniu z bonusem 6% zwiększającym przelicznik można grać. Mimo że zdarza się, że kursy niektórych zdarzeń minimalnie niższe niż w STSie to chyba spróbuję tam swoich sił.
 
seba1b 109

seba1b

Użytkownik
Jak jest z tym bonusem 10pln. Niby go miałem, zagrałem ako po kursie ponad 3 i wygrałem. Problem jest taki że ja nigdzie nie widzę tej dopisanie wygranej. Wplacilem pierwsze 200zl, dostałem bonusowe 200zl i stan konta po wygranym kuponie wygląda tak, 200zl salda głównego i 200 bonusowego.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Jak jest z tym bonusem 10pln. Niby go miałem, zagrałem ako po kursie ponad 3 i wygrałem. Problem jest taki że ja nigdzie nie widzę tej dopisanie wygranej. Wplacilem pierwsze 200zl, dostałem bonusowe 200zl i stan konta po wygranym kuponie wygląda tak, 200zl salda głównego i 200 bonusowego.
Spokojnie, z Totolotkiem jest czasem tak: Stawiasz zakład z dwoma zdarzeniami, pierwsze Ci już weszło, czekasz na drugie, drugie też wchodzi i co następuje:
1. Wchodzisz na zakładkę z Twoimi kuponami, masz swój najnowszy kupon, klikasz &quot;+&quot;, żeby zobaczyć, co stawiałeś i masz już oba zakłady rozliczone na plus, ale całego kuponu jeszcze nie (bo jak cały kupon jest rozliczony, to kwota do wygrania zmienia kolor na zielony).
2. Kwota zmieniła kolor na zielony - kupon rozliczony. Wciąż nie ma jednak dopisanej wygranej do konta.
3. W tym przypadku czasem pomaga mi wylogowanie się i ponowne zalogowanie, a jak i to nie pomoże, to po prostu trzeba chwilkę zaczekać i po paru/parunastu minutach dopiszą wygraną ;)
Bardzo możliwe, że to w tym sęk ????
 
edhelred 7

edhelred

Użytkownik
Czy jeśli chcę wypłacić sam depozyt wystarczy, że obrócę go 2xdowolny kurs? Czy muszę całość (bonus 2xkurs 2) przed jakąkolwiek wypłatą?
 
T 0

tornado21

Użytkownik
Pytałem się supportu i ten bonus 700zl jest niewypłacalny, tylko wygrane uzyskane dzięki niemu, czyli nawet jak zrobi się wymagany obrót te 700zl nigdy nie będzie przelane na saldo główne i możliwe do wypłaty. Chyba że jest tu osoba, która już zrobiła wymagany obrót i miała przelane to na saldo główne i wypłaciła
 
A 185

adikos

Użytkownik
każdy bonus jest niewypłacalny przed spełnieniem warunków obrotu, stawka z bonusa jest zwracana na konto gracza, też pytałem supportu.
 
B 6

bonusbet

Użytkownik
Pytałem się supportu i ten bonus 700zl jest niewypłacalny, tylko wygrane uzyskane dzięki niemu, czyli nawet jak zrobi się wymagany obrót te 700zl nigdy nie będzie przelane na saldo główne i możliwe do wypłaty. Chyba że jest tu osoba, która już zrobiła wymagany obrót i miała przelane to na saldo główne i wypłaciła
Ja wyplacilem. Musisz po prostu zagrac 2 razy za bonus po minimalny kursie 2.0 i to wszystko. No i musisz obrocic wplaty tez 2 razy, ale po dowolnym kursie.
Ja puscilem lacznie 4 kupony z kursami powyzej 2.00 i mi wyplacili.
Tak btw, to ten Totolotek z tych polskich bukow ma najlepsza oferte. Maja duzo meczow bez podatku. No i ta ich apka mobilna jest dobra opcja, bo gra sie za max 6% podatku. I dobrze, niech cweloszek placze.
Jedna rzecz mnie tylko zastanawia, Admin pisze, ze Totolotek daje freebeta 10 bez wplaty, ja dostalem 20. W sumie to 25, bo za sciagniecie apki mobilnej dali mi dodatkowo 5.
Szkoda tylko, ze inny polscy bukmacherzy nie maja takich promocji.
 
B 6

bonusbet

Użytkownik
bez podatku nie widziałem żadnego meczu tam, no chyba że grasz mecze w promocji bonus king.
No wlasnie o bonus kingu mowie. Z tego co czytalem na ich stronie niedlugo maja wprowadzic tez cashouta i azjany. Totolotek &gt; Cweloszek.
Wie ktos moze ile czeka sie u nich na wyplate?
 
T 0

tornado21

Użytkownik
Ja wyplacilem. Musisz po prostu zagrac 2 razy za bonus po minimalny kursie 2.0 i to wszystko. No i musisz obrocic wplaty tez 2 razy, ale po dowolnym kursie.
Ja puscilem lacznie 4 kupony z kursami powyzej 2.00 i mi wyplacili.
Tak btw, to ten Totolotek z tych polskich bukow ma najlepsza oferte. Maja duzo meczow bez podatku. No i ta ich apka mobilna jest dobra opcja, bo gra sie za max 6% podatku. I dobrze, niech cweloszek placze.
Jedna rzecz mnie tylko zastanawia, Admin pisze, ze Totolotek daje freebeta 10 bez wplaty, ja dostalem 20. W sumie to 25, bo za sciagniecie apki mobilnej dali mi dodatkowo 5.
Szkoda tylko, ze inny polscy bukmacherzy nie maja takich promocji.
OK, dzieki. Czyli rozumiem ze zrobiles obrot bonusa i zostal on przeniesiony na konto glowne i mozliwy do wyplaty. W takim razie support bzdury wypisuje
&quot; Witam,
Bonus nie podlega przeniesieniu na saldo główne i wypłacie. Za bonus należy grać, natomiast wszystkie wygrane wpływają na saldo główne i wypłacać można środki z salda głównego.&quot; - tak mi napisali
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
ok, już wszystko wiem, wyjaśniłem sobie na czacie z konsultantką, można wykorzystać grając kilka kuponów.
 
B 6

bonusbet

Użytkownik
Bonus naprawde fajny, ale nie widze opcji monitorowania postepów obrotu, nie ma nic takiego?
Można sprawdzić na koncie gracza stan obrotu bonusem.
Teraz już Ci nie powiem, w którym miejscu dokładnie, bo obróciłem wszystkie trzy bonusy. Ale jak dobrze poszukasz to znajdziesz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom