>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Promocja w Winmasters: Bonus 100% do 200PLN

Status
Zamknięty.
K 0

kmllmk

Użytkownik
@dawid1892 Ja też tam świerzy jestem , też mi cofneli wyplatę pierwszą. Tam nie jest napisane ale jeżeli przelewałeś przez skrilla to może masz tak jak ja niby konto zweryfikowane a na pytanie dlaczego wypłata wróciła to jednak chcieli zrzut ekranu z widocznym id i przelewem.
--------------------------------------
Dzisiaj już trochę konkretniej napisałem pytanie o wypłatę przepraszają za to oczekiwanie i mowią że dzisiaj będzie lub ostatecznie jutro.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Ale ja im wysłałem przy weryfikacji screen ze Skrilla. Napiszę w sumie do nich, bo później mi za dwa tygodnie napiszą że jednak co jeszcze chcą do weryfikacji.
 
D 13

drizzd91

Użytkownik
Pisalem wczesniej trzymac sie od tego scierwa jak najdalej !!!
http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/587ea7dea75fefa4
http://www.fotosik.pl/zdjecie/042f2b8382930901
wyzej macie obrot a tutaj ich tlumaczenia w formie obrazka

Zaklady powyzej kwoty bonusu zrobione PO OBROCIE bonusu sprawiaja ze twoja kasa przepada. NIe wplacac $$$ do tego gowna
edit: wyjasnienieL te zaklady podkreslone na zolto to zaklady &quot;zabronione&quot;, sek w tym ze obrot mialem zrobiony 14.05 a oni mi zaklady po obrocie pokazuja :k: tacy debile i oszusci
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Napisali mi że wypłata została cofnieta bo nie miałem zweryfikowanego konta, teraz zweryfikowali więc mogę zlecić ponownie.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Kasa na koncie, nie mam zastrzeżeń do tego buka. Dali fajną promocję, szybka weryfikacja konta, support bardzo szybko odpowiada, większych problemów z nimi nie miałem.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
U mnie tez doszło a trwalo to 8 dni po napisaniu z 10e-maili dostalem tez limit na niszowe ligii takze gra srednio jest tam oplacalna...Wazne ze wyplacili zlecilem druga,wyplate i dziękuję za gre u tego buka
 
S 4

szykus

Użytkownik
Witam!
Czy jest tu ,,jeszcze&quot; jakiś przedstawiciel tej instytucji?
W czwartek zleciłem wypłatę na Skrill ( kanał był cały czas otwarty i wcześniej nie było problemów). Do dziś pieniędzy niema, strona polska się nie wczytuje a gdy chcę zalogować się na angielska, wyskakuje komunikat że gracz z Polski.
Chyba trochę nie halo, skoro firma zamknęła działalność to niech chociaż pospłaca swoje długi.
Ps. chodzi o 3tys
 
tommy83 298

tommy83

Użytkownik
firma dziala, strona sie wczytuje normalnie - operator zgodnie z ustawa pewnie ci zablokowal dostep do strony.
byly ostatnio jakies opoznienia, ale nikt sie nie skarzyl ze nie dostal pieniedzy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom