>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Propozycje dodania zakładów

miqer120 763

miqer120

Użytkownik
Witam, póki co macie u mnie niczym nie zszarganą opinię solidnego buka. Ofertą już nawet przebijacie STS, dlatego spory szacunek.

Jest jednak kilka rzeczy, do których muszę się przyczepić. O jednej napisał już Prezes96, a ja pozwolę sobię go zacytować :

&quot;Wszystko super, ale brak polskiej Superligi mężczyzn i kobiet w ręczną u polskiego bukmachera, który posiada oferty między innymi na WHIL rozgrywki, których nie ma nawet na Bet365 to serio dramat. To jedyny minus. Mam nadzieję, że niedługo ofertę na polską ręczną poszerzycie&quot;

Od siebie dodam, że zdecydowanie brakuje mi tu handicapów w spotkaniach piłki ręcznej. Pojawiają się one dopiero w zakładach live, a także nie są do końca dopracowane. Przykładowo mamy opcję na handi 0:1, a następna to już 0:5. Bardzo bym się ucieszył i nie byłbym chyba jedyny jeżeli pojawiły by się zakłady przedmeczowe typu : Vive Kielce -9,5 bramki. Było by to zdecydowane, ułatwienie dla osób typujących u Was piłkę ręczną, w tej chwili niestety muszę opuścić jakieś spotkanie, bo kurs na zwycięstwo jest zbyt niski, lub próbować ryzykować w granie na prowadzenie do połowy czy też overy/undery danej drużyny.

Kolejna sprawa to brak w dzisiejszej Waszej ofercie meczu w siatkówkę plażową duetu Kantor/Łosiak, kiedy były wystawione kursy na inne mecze.

Na koniec jeszcze kilka uwag co do oferty w siatkówkę.Ogromnie brakuje mi tu handicapów setowych, typu Polska -1,5. Na tę chwilę trzeba się bawić w dokładny wynik. Trochę szkoda, zwłaszcza, że w ofercie macie handicapy na punkty w 1 secie i to po kilka opcji. Ostatnia już sprawa to brak alternatywnych sum w meczu siatkówki. Jeżeli posiadacie over 144 punkty, miło by było też dodać kilka innych, choć to akurat błaha sprawa, w porównaniu z tymi wyżej wymienionymi.

Macie świetną ofertę piłki nożnej, ale nie zaniedbujcie też innych sportów, bo są też osoby, które je grają.

Pozdrawiam ????
 
chapi 555

chapi

Użytkownik
W którym miejscu Forbet ofertą przebija STS?
Brakiem podatku, kursami- zgodzę się, ale ofertą? Niższe ligi, niszówki - w tym STS jest lepszy pod każdym względem. Ilością marketów na dane spotkanie - uznajmy że porównywalnie, ale nie popadajmy w demagogię.
Na ten moment ofertę na rynku PL STS ma najszerszą.
 
P 53

pablos

Użytkownik
W którym miejscu Forbet ofertą przebija STS?
Brakiem podatku, kursami- zgodzę się, ale ofertą? Niższe ligi, niszówki - w tym STS jest lepszy pod każdym względem. Ilością marketów na dane spotkanie - uznajmy że porównywalnie, ale nie popadajmy w demagogię.
Na ten moment ofertę na rynku PL STS ma najszerszą.
Moim zdaniem Forbet jest lepszy jeśli chodzi o niszówki. Można nawet niemiecką Oberligę czy duńską 4 ligę grać na zdarzenia dodatkowe (tzn nie tylko 1x2), a STS nie zawsze na te ligi wystawia jakąkolwiek ofertę. Można grać zwycięzców rozgrywek 3. ligi norweskiej i inne tego typu. W porównaniu do STS to tylko nie widziałem 3. fińskiej, 4. norweskiej i 2-3 lig afrykańskich i paru stanowych australijskich. Inna sprawa, ze w forbet czesto kursy sa zanizone, na przykład na DW. Póki co brakuje w FB zakładów na rożne i kartki, poza nielicznymi topowymi spotkaniami.
 
oskarox 1,2K

oskarox

Użytkownik
Dokładnie. Rozbudowa zakładów LIVE byłaby bardzo dobrym posunięciem. W przypadku tenisa może 25% spotkań posiada ofertę na żywo. (w ,,konkurencyjnej&quot; Fortunie niemal każde spotkanie posiada transmisję LIVE). Dlatego liczymy na to, że ForBet weźmie sobie te słowa do serca i rozbuduje ofertę ;)
 
C 0

chultaj

Użytkownik
Sponsorują PlusLigę, a oferta na siatkówkę bardzo słaba, w piątek dopiero przed meczami połapane handicapy setowe które powinny być w ofercie znacznie szybciej, na wczorajsze mecze Lubina czy dzisiejsze Zaksy tych handicapów nie było i nie ma, a kursy na same zwycięstwa marne. Prosiłbym o ulepszenie oferty z siatkówki.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Może to zabrzmi śmiesznie, ale moglibyście pomyśleć o zakładach na poniżej/powyżej i handicapy w ofercie na polską 3 i 4 ligę piłkarską. Może to byłby strzał w 10?! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
Do góry Bottom