>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Według mnie rozbijanie tego tematu na tysiąc nowych jest bez sensu. Jest temat załozony przez Marcina z informacją kto zawiesza działalność a kto nie i jest również temat do dyskusji.
Jeżeli będą ważne informacje, które dostaniemy od danego bukmachera to na pewno dostaniecie je w tym temacie
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
Możesz po prostu przestać się logować, i niema problemu. ;)
Zapewne chodzi o usunięcie konta z obawy o możliwość wykorzystania postów użytkownika w toczącej się sprawie sądowej. Niektórzy się boją, że posty mogą posłużyć jako dowód na uczestnictwo w zagranicznych zakładach.
 
E 147

ernestbugaj

Użytkownik
Po prostu kończę przygodę z bukmacherką i chciałem usunąć profil. A tu się okazuje, że nie można..
Ale rozumiem, że jak zacznę bluzgać na forum to mogę liczyć na dożywotniego bana?
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Po prostu kończę przygodę z bukmacherką i chciałem usunąć profil. A tu się okazuje, że nie można..

Ale rozumiem, że jak zacznę bluzgać na forum to mogę liczyć na dożywotniego bana?
Mając bana i tak dalej jesteś uczestnikiem forum i Twoje posty są widoczne , a więc jaki sens?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Jakie dowody ludzie ???? jako dowód post z forum ? Ja moge sobie napisac żę właśnie zagrałem w X firmie za 1000 PLN kto to zweryfikuje i w jaki sposób ?. żaden bo to żaden dowód. Za chwile dojdzie do tego że każdy będzie się bał wyrazić zdanie bo być może za X lat go ukarają.
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
Jakie dowody ludzie ???? jako dowód post z forum ? Ja moge sobie napisac żę właśnie zagrałem w X firmie za 1000 PLN kto to zweryfikuje i w jaki sposób ?. żaden bo to żaden dowód. Za chwile dojdzie do tego że każdy będzie się bał wyrazić zdanie bo być może za X lat go ukarają.
Poczytaj sobie posty użytkownika plusgsm, to włos na głowie Ci się zjeży jak zobaczysz co prokurator zaczął na niego wyciągać. Na świadka zostali nawet powołani jego wszyscy znajomi z facebooka.
 
kapri76 241

kapri76

Użytkownik
Poczytaj sobie posty użytkownika plusgsm, to włos na głowie Ci się zjeży jak zobaczysz co prokurator zaczął na niego wyciągać. Na świadka zostali nawet powołani jego wszyscy znajomi z facebooka.
Ty tak na poważnie czy jaja sobie robisz? Uprawiasz na forum jakaś dziwna propagandę, może nie w taki oczywisty sposób jak @marek.karas ale tez próbujesz zastraszać ludzi.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Poczytaj sobie posty użytkownika plusgsm, to włos na głowie Ci się zjeży jak zobaczysz co prokurator zaczął na niego wyciągać. Na świadka zostali nawet powołani jego wszyscy znajomi z facebooka.
Porównywanie portalu społecznościowego jak nasza-klasa czy facebook z forum.bukmacherskie.com jest totalnie nie na miejscu.
Tak jak wspomniał user @kapri76 próbujesz siać w tym momencie propagandę i zastraszanie userów.
Problemy gracza @plusgsm nie dotyczą tylko grania w zagranicznych zakładach wzajemnych, tam chodziło o inne sprawy...
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
Porównywanie portalu społecznościowego jak nasza-klasa czy facebook z forum.bukmacherskie.com jest totalnie nie na miejscu.
Tak jak wspomniał user @kapri76 próbujesz siać w tym momencie propagandę i zastraszanie userów.
Problemy gracza @plusgsm nie dotyczą tylko grania w zagranicznych zakładach wzajemnych, tam chodziło o inne sprawy...
Nie zastraszam userów ani nie sieję propagandy! Po prostu wiem jak to jest w życiu. Oczywiście, że forum nie jest żadnym portalem społecznościowym, ale na chwilę obecną podlega jurysdykcji brytyjskiej. Ponadto informacji organom ścigania może udzielić nie administracja portalu a firma hostingowa. Eukhost akurat nie robi w takich przypadkach żadnych problemów.
P.S. Bukmacherzy też mieli nie przekazywać danych graczy organom ścigania, a jak się okazało firmy te w razie potrzeby sypią danymi jak mikołaj prezentami w święta.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Oj z bahem była jakaś akcja ale tak to tylko tyle mi wiadomo. A kwestia konta na forum z perspektywy postępowania sądowego jest dla śmieszna. Szkoda marnować czasu na komentarz.
 
ja28 92

ja28

Użytkownik
A ja szukam działu/tematu gdzie można podyskutować z administratorem na temat łamania regulaminu forum przez moderatora i administratora.
Tylko nie piszcie że oni są święci, nieomylni i wszystko cokolwiek zrobią jest super.
Oczywiście chodzi o dyskusję na fakty, a nie o udowadnianie że &quot;ja jestem wszechwładny&quot; a &quot;ty jesteś głupi&quot;.
 
ja28 92

ja28

Użytkownik
Witam Głównego Szefa.

Czy zgodzisz się z moim zdaniem że Regulamin (tak jak jest na wszystkich innych forach)
powinien być widoczny na samej górze jako najważniejszy dokument forum?
Obecnie jest on bardzo głęboko ukryty - sam o tym wiesz.
Potraktuj to jako propozycję rozwoju forum.

Zauważ też że bezpośrednio nad moim postem ModTeam Ted napisał że tu mogę podyskutować z Tobą.
 
Do góry Bottom