>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Czy zgodzisz się z moim zdaniem że Regulamin (tak jak jest na wszystkich innych forach)
powinien być widoczny na samej górze jako najważniejszy dokument forum?
Nie do mnie pytanie, ale jak dla mnie nie jest specjalnie ukryty. Rejestrując się trzeba zaakceptować regulamin, a jeśli ktoś zrobi to bez przeczytania, to później pretensji ewentualnych mieć nie może zgodnie z zasadą, że nieznajomość prawa szkodzi. Gdy już jednak się ktoś zarejestruje i w razie potrzeby będzie chciał do owego regulaminu sięgnąć, to przecież chyba nie będzie go szukał w dziale typów, dyscyplin sportowych, czy kasynach, tylko właśnie w administracji. I na forum bukmacherskim chyba dobrze, że zgodnie z tematyką typy są na samej górze forum, a sprawy administracyjne stosunkowo niżej, bo każdy, kto potrzebuje może sobie przescrollować na dół, a nawet jak mu się tak nie chce, to jest jeszcze na górze opcja szukaj, wpisujesz regulamin i masz jak na zawołanie link do regulaminu forum. Nie ma co wymyślać problemów na siłę, jesteśmy dorosłymi ludźmi (a przynajmniej być powinni wszyscy, skoro na forum bukmacherskim siedzą :jezora ????
 
ja28 92

ja28

Użytkownik
Nie do mnie pytanie, ale jak dla mnie nie jest specjalnie ukryty. Rejestrując się trzeba zaakceptować regulamin, a jeśli ktoś zrobi to bez przeczytania, to później pretensji ewentualnych mieć nie może zgodnie z zasadą, że nieznajomość prawa szkodzi.
Może i masz rację, ale zauważ że rejestrowałeś się w 2007r zresztą
tak samo jak i ja. Od tamtej pory regulamin zmieniał się pewnie co najmniej kilka razy. No i nie może być głęboko schowany. Nie znam żadnego innego forum na którym link nie byłby na pierwszym planie.
Może inna propozycja:
Pod głównym tematem Administracja, główny temat Regulamin.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Od 24-02-2007 regulamin forum się nie zmienił. Nie było takiej potrzeby, aby go modyfikować. Oczywiście nie wykluczamy naniesienia poprawek w najbliższych tygodniach.
 
ja28 92

ja28

Użytkownik
Np:
&quot;6. Wszyscy Użytkownicy zobowiązani są do podporządkowania się poleceniom Administracji forum. Administratorzy i Moderatorzy to ludzie odpowiedzialni i każda ich sugestia na pewno jest słuszna.&quot;

Kiedy proces beatyfikacyjny? Nie znam ludzi którzy się nie mylą. Nawet Jan Paweł II pomylił się kilka razy.

Propozycja zmiany na:
6. Wszyscy Użytkownicy zobowiązani są do podporządkowania się poleceniom Administracji forum. Moderatorzy są jak sędziowie piłkarscy, czasami się mylą, ale ich decyzje są nieodwołalne.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Oczywiście, że można zmienić ten punkt i nawet powiedziałbym, że nie był on w pełni respektowany, bo przecież nieraz były przypadki, że dany moderator postąpił pochopnie i po weryfikacji całej sprawy któryś z członków ModTeamu, Administartor, bądź sam wspomniany mod zmieniali podejście do sprawy. Czasami działa się pod wpływem chwili, emocji, danej sytuacji, a po chłodnym spojrzeniu na to jeszcze raz zyskuje się inny punkt widzenia. Przy najbliższej weryfikacji treści regulaminu z pewnością pochylimy się nad tym punktem, jak i pozostałymi.
 
ja28 92

ja28

Użytkownik
Kontynuacja dyskusji nad propozycjami:
Przede wszystkim to regulamin jest stary i nie przestrzegany przez wszystkich. Podpis nie więcej niż 3 wiersze, bez wodotrysków (a patrz wyżej).
Reklama niby jest zabroniona ale Marcin Odra reklamuje ForBet (bonus) na wielu podstronach itd..

Moim zdaniem reklama powinna być na forum, ale profesjonalnie tzn. duże okno na samym początku (czyli na górze forum) z tytułem REKLAMA.

Sytuacja znacznie się zmieniła po wejściu w życie ustawy o hazardzie. Zagraniczne buki nie miały chęci na reklamy w Polsce. Natomiast polskie buki które stać na płacenie po milion zł rocznie za napisy na koszulkach piłkarzy typu STS czy Fortuna, chętnie z takiej oficjalnej reklamy na forum skorzystają.
Ja uważam że cena wyświetlania takiej reklamy, przez 1 miesiąc 24 godziny na dobę powinna być minimum 100.000 zł miesięcznie. Jak ktoś uważa że to drogo to niech idzie do telewizji, tam 15 sek kosztuje 300 tys.
Z tych pieniędzy (bo mam nadzieję że co najmniej kilku buków będzie się reklamowało) można opłacić koszty forum, zrobić więcej konkursów wysoko nagradzanych za skuteczność, premie dla moderatorów itp dużo dobrych rzeczy.

Trzeba działać bo konkurencja nie śpi.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Szanowny użytkowniku @Ja28
Przede wszystkim to regulamin jest stary i nie przestrzegany przez wszystkich. Podpis nie więcej niż 3 wiersze, bez wodotrysków (a patrz wyżej). Reklama niby jest zabroniona ale Marcin Odra reklamuje forBet (bonus) na wielu podstronach itd..
Nie trafia do mnie argument, że jeżeli regulamin jest stary to należy go zmieniać, bo jest zły, nieaktualny. Regulamin jest jak najbardziej dobry, ale wkrótce zostaną wprowadzone dodatkowe punkty. Stanie się to na początku czerwca wraz ze zmianą oprogramowania forum.
Moderatorzy i administratorzy mają większe uprawnienia, przywileje dlatego mogą mieć ustawioną &quot;większą&quot; sygnaturę. Oczywiście w granicach &quot;dobrego smaku&quot; i czytelności.
Moim zdaniem reklama powinna być na forum, ale profesjonalnie tzn. duże okno na samym początku (czyli na górze forum) z tytułem REKLAMA.
Zarządzamy forum od 12 lat, nigdy nie było jak to ująłeś &quot;profesjonalnej&quot; reklamy i nie zamierzamy jej na obecną chwilę wprowadzać. Jedyna reklama w mało uciążliwa to firmy betclic, którą widzi użytkownik niezalogowany. Dodatkowo wyświetla się przy jednej sesji, czyli po odświeżeniu strony reklama znika.
O reklamie i współpracy z firmany bukmacherskimi nie mam zamiaru dyskutować, bo Twoja wiedza jest słaba. Skoro piszesz, że zagraniczne firmy nie miały chęci reklamy w Polsce to co mam Ci odpisać? Nie, że nie chciały, a nie mogły przez chore prawo. Mimo to bardzo dużo inwestowały na polskim rynku w reklamę poprzez zagraniczne stacje jak Eleven czy eurosport. Na różnych portalach czy serwisach sportowych pompowali masę pieniędzy.
Nie ma sensu porównywać polskiej firmy do zagranicznej, bo to jakbyś porównał mercedesa do fiata.
 
ja28 92

ja28

Użytkownik
Szanowny użytkowniku @Ja28

Zarządzamy forum od 12 lat, nigdy nie było jak to ująłeś &quot;profesjonalnej&quot; reklamy i nie zamierzamy jej na obecną chwilę wprowadzać. Jedyna reklama w mało uciążliwa to firmy betclic, którą widzi użytkownik niezalogowany. Dodatkowo wyświetla się przy jednej sesji, czyli po odświeżeniu strony reklama znika.
Jak uważasz, nie jest moim zamiarem przekonywanie kogokolwiek, a tylko wskazanie możliwości. Nie zrobisz tego Ty to zrobi konkurencja (tak to jest na tym świecie).
Moim zdaniem to sytuacja zmieniła się w sposób zasadniczy po wejściu w życie ustawy o hazardzie i nie dam się przekonać że jest tak jak było, bo wszyscy widzą że jest inaczej. Są ludzie co potrafią się dostosować do zmian, potrafią wykorzystać szansę która się pojawia (jak mówią to jest ich 5 minut), są też tacy co nie (zawsze tak było).
A jako przykład może służyć strona dobreprogramy jak wyglądała rok temu a jak obecnie.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Z wyrokami, zmianami czy czymkolwiek podobnym ja polecałbym osobiście poczekać do 1 lipca, a najlepiej do 15, czyli połowy miesiąca, wtedy będzie już wszystko jasne na czym stoją rezydenci Polski. Wprowadzanie zmian w czerwcu jest trochę kuriozalne wiedząc, że wszystko wyjaśni się tak naprawdę po 1 lipca.
Właśnie od tego czasu forum powinno przejść gruntowny remont, wręcz zacząć z nową kartą, które przedstawia jak dla laika co gdzie i jak można, a co nie można. Zmiany w czerwcu mogą być zbyt wczesne skoro wiadomo, że tam będą blokady tych i tych serwisów. Ja radzę po prostu cierpliwie poczekać ten miesiąc dłużej. Z Waszego punktu widzenia zrobić poradnik/programy AFF ewentualnie do brokerów jak np. *******, czy innych podobnych stron/for.
W tym momencie dla laika jest to jak igranie z losem. Gruntowny remont, wykasowanie większości starych tematów (już nieaktualnych więc po co je trzymać), napisanie kluczowych rzeczowych artykułów, poradników i od sezonu piłkarskiego tak naprawdę sierpnia 2017/2018 można ruszyć z nową jakością, zmianami, planami itd. Lipiec powinien być do przemyśleń i zmian, sierpień start od nowych sezonów... Innego rozwiązania najbardziej sensownego nie widzę dla Was.
Pozdrawiam
*Swoją drogą jestem pełen podziwu, że ktoś czyta regulamin forum ;).
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Nie ma tematu taśmy, więc podalem typy w temacie ekstraklasy. Mamy w ten łikend ostatnie kolejki we Włoszech i Czechach, więc widomo, kto czego potrzebuje. Do tego dochodzi kilka pewniaków i można zajebisty kurs zlożyć i polskich bukmacherów frajerów wydoić.
Ale najlepiej wypierdolić wpis do kosza
Brak slów komu i czemu ma służyć takie forum!
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Na forum jest sporo działów z kuponami, gdzie możecie podać swoje propozycje m.in taśm. W działach sportowych piszemy analizy i dyskutujemy o typach, a nie podajemy suche typy. Taki jest regulamin i prosimy go przestrzegać.
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Mam czerwony znaczek zamiast kudeczki i komunikat że połączenie nie jest prywatne, ani szyfrowane i łatwo ktoś może wszystko podejrzeć itp.itd
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mam czerwony znaczek zamiast kudeczki i komunikat że połączenie nie jest prywatne, ani szyfrowane i łatwo ktoś może wszystko podejrzeć itp.itd
Tak jak wyżej napisałem, połączenie z domeną forum.bukmacherskie.com jest bezpieczne, szyfrowane protokołem SSL.
W niektórych tematach na forum może być czerwony znaczek, jednak połączenie dalej jest szyfrowane. Ten znaczek oznacza, że umieszczona grafika np. obrazek, oferta kursowa, zdjęcie pochodzi z zewnętrznej strony (serwera), który nie używa połączenia https.
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
No okey, ale i tak uważam że jest w czym innym problem
Edit
Juz jest wszystko okey, forum jest dobrze zabezpieczone
Dziękuję za pomoc
 
chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Nowe konkursy pojawią się od września, teraz sezon urlopowy.
Rozumiem że &quot;sezon urlopowy&quot; ma być odniesieniem do przerwy w rozgrywkach itp, lecz to nie dotyczy Tenisa. Konkurs z tej dyscypliny obudził by zaspane forum. Nie będzie żadną przeszkodą zrobić konkretną poprawkę we wrześniu. Teraz tylko jakąś mniejszą rywalizację zorganizować dla samego uczestnictwa, zdrowej rywalizacji...
 
Do góry Bottom