>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

chomik1 543

chomik1

Użytkownik
Mimo to liczba zalogowanych itp nie spada i raczej nie o to chodziło, chyba że ów organizator ma wakacje, ale ciągle tu jest...
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Uważam, że na forum nie powinno być dopuszczalne rejestrowanie nowych użytkowników pod nickami tak bardzo podobnymi do tych już tu istniejących, bo wprowadza to w błąd a czego przykładem jest wczoraj zarejestrowany nick strazaksam
https://forum.bukmacherskie.com/members/strazaksam-u153939.html

gdy od kilku lat mamy zarejestrowanego użytkownika
o nicku StraszakSam
https://forum.bukmacherskie.com/members/straszaksam-u109130.html
..................
Inny niedawny przykład to bezproblemowe zarejestrowanie nicka edi8 . (z kropką) a pod którym to pewien kretyn umyślnie pisał idiotyzmy, tak aby wywołać tym wrażenie że to moje wpisy, czyli od usera edi8 gdyż tej kropki w jego nicku prawie nikt nie spostrzegał, a jeszcze dodatkowo skopiował on mój awatar...
Za to pisanie bzdur tamten edi8 . (z kropką) został wprawdzie szybko zbanowany, ale gdyby nie były to tego rodzaju wypowiedzi, to zapewne funkcjonowałby na forum do dziś i wprowadzałoby to zamieszanie.

Tak więc w całokształcie: powinna być na forum stosowana bardziej wnikliwa procedura weryfikacji przed dopuszczeniem do funkcjonowania na forum - a nie pełna obecnie swoboda w rejestrowaniu każdego dowolnego nicka, wywołana automatyzmem procedury rejestracji.
 
C 31

cashbysport

Użytkownik
Wnoszę o zmianę regulaminu i wprowadzenie nakazu rozliczania typów w odpowiednich działach za pomocą cytatu w nowym poście. Obecnie raczej nikt nie weryfikuje w 100 % czy dany typer nie wyedytował sobie posta wraz z typami..Tym samym należy wprowadzić zakaz edytowania postów z podanym wcześniej typem.
To by mocno zwiększyło wiarygodność niektórych dzienników.
 
G 17

gonicpieniadz

Użytkownik
Edycja posta jest widoczna, jak ktoś kto gra czysto to jest widoczne, admini mają zapewne dostęp do wewnętrznego panela i mogą podejrzeć ew zmiany
Zakazać to trzeba prób pisania o algorytmach w zakładach sportowych z nastawieniem głównie na psie algorytmy a nie zwykle realne typowanie
 
C 31

cashbysport

Użytkownik
Kolejny pomysł wart rozważenia :
Wprowadzenie obowiązku spisywania Yieldu w prowadzonych dziennikach z typami.
Argument popierający ten pomysł jest prosty. Podam na przykładzie tego dziennika:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/grube-stawki.147596/page-4#post-6507455
Koleś celowo manipuluje stawkami by zawsze wyjść na zero. Po czarnej serii obstawia pewniejszy typ z duużo większą stawką dzięki czemu udaje mu się jakoś wyjść na niewielki plus. Oczywiście, niech sobie stawkuje jak chce, jego sprawa.
Problem polega na tym, że nie pokazuje ile wydał kapitału, jakie poniósł ryzyko. Nikomu się nie chce tego liczyć, więc nowe osoby widzą tylko wynik końcowy np. + 10.000 PLN. Szkoda tylko, że wartość kapitału jaki obstawił przekracza już pewnie milion złotych ????
Dlatego by przeciwdziałać takim oszustom i mitomanom ,wnoszę o to by każdy dziennik posiadał wskaźnik Yieldu.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Oczywiście, niech sobie stawkuje jak chce, jego sprawa.
Więc pomysł nie do końca trafiony. Jeśli ktoś chce prowadzić statystyki to może założyć temat w kuponach ze statystykami. Jeśli nie chce mu się, nie przywiązuje do tego wagi czy po prostu nie lubi to w kuponach nie ma tego obowiązku. Nikt nie będzie narzucał tego. Jeden stawia bo chce zarobić, drugi podaje dla rozrywki i rekreacyjnie.
Nikomu się nie chce tego liczyć, więc nowe osoby widzą tylko wynik końcowy np. + 10.000 PLN.
Ale to akurat jest problem tym, którym się nie chce. Traktujmy się jak dorośli, którzy wiedzą co robią. Jeśli ktoś korzysta z typów innego usera to zawsze tylko na własną odpowiedzialność.
 
koszykowkaa 16

koszykowkaa

Użytkownik
No właśnie każdy kto ma pojęcie jest sam wstanie wyłapać powagę danego &quot;typera&quot; i jakość takiego tematu
Ja na przykład oceniając pewien temat o typowaniu z algorytmem na tym forum (nie podam tu bo nie jestem złośliwy) oceniam że to zwykły FAKE i liczenie na pieniądze jedynie od przyglupich czytelników
 
C 31

cashbysport

Użytkownik
Jeśli ktoś chce prowadzić statystyki to może założyć temat w kuponach ze statystykami.
Tylko, że ja właśnie mówię o dziale &#39;Kupony ze Statystykami&#39;.

Skoro Yield nie jest obowiązkowy w temacie &quot;Kupony ze statystykami&quot; to równie dobrze skasujmy stawkowanie itp.
10.000 PLN i 10.000 PLN to dwie różne rzeczy, w zależności od tego ile kapitału zostało wpompowane.
Pewnie, że każdy z użytkowników forum może sobie sam wyrobić opinię, ale ilu osobom się chce to przeglądać i liczyć Yield ? Czemu po prostu nie wprowadzić tego obowiązku dla przejrzystości takiego dziennika ?
Ale co ja się tam czepiam. Promujmy takich typerów i typerów którzy grają va bank.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Personalne wycieczki pokasowałem i jeśli jeszcze się pojawią to będą ostrzeżenia. Macie coś do siebie to od tego jest PW, żeby to wyjaśnić.
Tylko, że ja właśnie mówię o dziale &#39;Kupony ze Statystykami&#39;.

Skoro Yield nie jest obowiązkowy w temacie &quot;Kupony ze statystykami&quot; to równie dobrze skasujmy stawkowanie itp.
10.000 PLN i 10.000 PLN to dwie różne rzeczy, w zależności od tego ile kapitału zostało wpompowane.
Pewnie, że każdy z użytkowników forum może sobie sam wyrobić opinię, ale ilu osobom się chce to przeglądać i liczyć Yield ? Czemu po prostu nie wprowadzić tego obowiązku dla przejrzystości takiego dziennika ?
Ale co ja się tam czepiam. Promujmy takich typerów i typerów którzy grają va bank.
Każdy prowadzi temat tak, jak chce o ile nie łamie regulaminu. Nikt nie będzie sztywnych reguł wprowadzał w dzialach KzS i Kupony. O promowaniu można mówić ewentualnie w odniesieniu do Vip typów, a tam taki temat nie ma wstępu z przyczyn przez Ciebie wymienionych w poprzednim poście, więc zarzut nietrafiony
To, że przeglądającym nie chce nic się liczyć ma skutkować przełożeniem obowiązku prowadzenia takich statystyk na prowadzących temat? Dla takich osób mam bardzo dobry sposób - nie zaglądać do tematów, gdzie YIELD nie jest obliczany.
 
kryysstu 56

kryysstu

Użytkownik
Pytanie do administracji. Czy da się ustawić, by po nagrodzeniu użytkownika reputacją strona nie przewijała się do samej góry??? Jest to naprawdę denerwujące kiedy trzeba szukać postu na którym skończyliśmy czytać
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Pytanie do administracji. Czy da się ustawić, by po nagrodzeniu użytkownika reputacją strona nie przewijała się do samej góry??? Jest to naprawdę denerwujące kiedy trzeba szukać postu na którym skończyliśmy czytać
Tak. Mam już gotowa poprawkę, muszę ja tylko potestować dokładnie. Na dniach będzie wdrożona.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 440

straszaksam

Użytkownik
Dlaczego nie ma możliwości blokowania PW od kogoś? Obecnie dodanie do listy ignorowanych nie blokuje możliwości wysyłania wiadomości prywatnych.
Byłoby bardzo miło, gdyby taka opcja wróciła, bo nie chcę mieć przyjemności czytania kilku z rzędu wiadomości od ludzi którzy sprawiają wrażenie jakby byli chorzy psychicznie.
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Dlaczego nie ma możliwości blokowania PW od kogoś? Obecnie dodanie do listy ignorowanych nie blokuje możliwości wysyłania wiadomości prywatnych.
Byłoby bardzo miło, gdyby taka opcja wróciła, bo nie chcę mieć przyjemności czytania kilku z rzędu wiadomości od ludzi którzy sprawiają wrażenie jakby byli chorzy psychicznie.
Ignorowanie działa od momentu rozpoczęcia nowej konwersacji.
Oznacza to, ze jak teraz go masz w ignorowanych, delikwent nie rozpocznie nowej konwersacji. Natomiast będzie mógł kontynuować wątek w rozpoczęte już.
Dlatego w takiej sytuacji usuń istniejąca konwersacje i już (zaznacz wątek z tym typem -&gt; i w okienku wybierz ignoruj..)
 
Do góry Bottom