>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Co prawda było już to pisane, ale reputacje i polubienia to bezsensowny rozdział. Z tego co pamiętam nie dało się tego połączyć, nadal tak jest?
Dla mnie nie do końca bezsensowny. Ja robię tak, że jak ktoś mnie przekona do gry jakiegoś typu, to daję lajka, ewentualnie przy jakichś pomysłach, czy czymś, co mnie rozbawiło, z czym się zgadzam. A jeśli typ, który zagram i dałem wcześniej lajka wejdzie, dodaję reputację takiej osobie. Ma sens ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dział:
Bonusy i Promocje u Bukmacherów
Powinien być w &quot;oddzielnym&quot; pojedynczym podforum, tuż nad Typami Dnia.
Teraz jest ukryty gdzieś &quot;w środku&quot; forum, wręcz niewidoczny temat dla &quot;nowego oka&quot;. Góra forum jest najczęściej w oczach użytkowników, a dział Typy Dnia sądząc po &quot;(96 przeglądający(-ch))&quot; jest pewnie jeden z najczęściej odwiedzanych na forum. Wasze forum bazuje na afiliacji, promocjach bukmacherskich więc prawdopodobnie tak drobny i błahy zabieg przeniesienia działu w bardziej widoczne miejsce przyniesie Wam mnóstwo korzyści $$$.
Tu taka mała ciekawostka o miejscu, jak bardzo jest to istotne w internecie:
 
kreatywnie 1,6K

kreatywnie

Użytkownik
Pomysł na analizę miesiąca? Prawdopodobnie to by zwiększyło jakość analiz w konkursie Typy Dnia, kto wie.
Analiza miesiąca to zbyt obszerny temat. Moim zdaniem za dużo czynników wpływa na osądzenie co taką analizę stawia na piedestał. Typy Dnia mają dobrą formułę, oczywiście, przydałaby się większa gratyfikacja, bo to na pewno wpłynie na jakość analiz, no i jest to zarazem najtrudniejszy konkurs.
 
chemtrials 101

chemtrials

Użytkownik
To nie będzie konkursu z tenisa pod normalnych typerow co znają sie na robocie, a tylko zabawa pod sezonowcow co lubią się spocić przed TV ?!
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
To nie będzie konkursu z tenisa pod normalnych typerow co znają sie na robocie, a tylko zabawa pod sezonowcow co lubią się spocić przed TV ?!
Nie zaglądasz do działów piłkarskich i działu o MŚ, ale do komentowania jesteś pierwszy. Wierz mi, że w piłce też jest wielu dobrych typerów, a impreza jest wyjątkowa. Ostatnio sporo siedzę w dziale tenis i tam też płaczków i sezonowców nie brakuje.
Zbliża się największy turniej w piłce nożnej, dlatego forum będzie się starać Was zaskoczyć. Zachęcam Cię do brania udziału także w konkurach piłkarskich, które już niebawem.
Jeśli będzie duża frekwencja w dziale tenis pomyślimy nad konkursem także dla fanów tego sportu.
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Czołem. Zaznaczam, że starałem się wpierw użyć szukajki by coś znaleźć aczkolwiek bez efektu. Być może temat był poruszany gdzieś pośród tych 137 stron aczkolwiek nie jest sposobem dla mnie przejrzeć każdej z nich. Pomysł nie jest bezpośrednio związany za forum jako funkcjonowaniem strony ale myślałem może o jakimś nowym wymiarze, jakim byłby czat głosowy czy szeroko rozumiana komunikacja głosowa. Obecnie są przeglądarkowe/mobilne/desktopowe wersje chociażby takiego programu jak Discord, który umożliwia właśnie rozmowę (streaming również). I tak sobie myślę, że z chęcią bym porozmawiał z kimś o sporcie/grze/systemach itp. - ogólnie o wszystkim tym co znajduje się na forum w formie pisanej. Chciałbym poznać opinię czy takie coś Was jako forum interesuje? Zdaję sobie sprawę, że można coś takiego zrobić we własnym zakresie, ale fajnie może by &quot;trzymać pieczę&quot; także nad takim &quot;medium&quot;. Pozdrawiam.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Czołem. Zaznaczam, że starałem się wpierw użyć szukajki by coś znaleźć aczkolwiek bez efektu. Być może temat był poruszany gdzieś pośród tych 137 stron aczkolwiek nie jest sposobem dla mnie przejrzeć każdej z nich. Pomysł nie jest bezpośrednio związany za forum jako funkcjonowaniem strony ale myślałem może o jakimś nowym wymiarze, jakim byłby czat głosowy czy szeroko rozumiana komunikacja głosowa. Obecnie są przeglądarkowe/mobilne/desktopowe wersje chociażby takiego programu jak Discord, który umożliwia właśnie rozmowę (streaming również). I tak sobie myślę, że z chęcią bym porozmawiał z kimś o sporcie/grze/systemach itp. - ogólnie o wszystkim tym co znajduje się na forum w formie pisanej. Chciałbym poznać opinię czy takie coś Was jako forum interesuje? Zdaję sobie sprawę, że można coś takiego zrobić we własnym zakresie, ale fajnie może by &quot;trzymać pieczę&quot; także nad takim &quot;medium&quot;. Pozdrawiam.
Nie mamy planów wprowadzać takich funkcjonalności. Założeniem forum jest dzielenie się informacjami, przemyśleniami na temat zdarzeń sportowych publicznie. Wprowadzenie możliwości czatu głosowego miałyby może sens, gdyby to miały być rozmowy jeden na jeden ale przy tym założeniu, o którym wyżej pisałem nie jest to uzasadnione. Natomiast czat głosowy grupowy (coś w stylu Typów na Żywo) - nie wiem czy ktoś by chciał słuchać takiej kakofonii. Po drugie ciężko byłoby to upilnować i wątpie, żeby to mogło podnieść jakość forum.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik


Takie małe pytanie. Co ma na celu zmiana regulaminu dotycząca podawania bukmacherow tylko nasZych rodzimych? Żeby nie było mi to obojętne ale śmiem twierdzić że to forum upadnie gdyż odejdą następni konkretnie typerzy którzy dawali wartość dodatnia forum. Ja wiem ze "dobra zmiana" aktualnie jest w Polsce "i wszyscy żyją w dostatku" ale chyba nie po to nasi przodkowie walcżyli o wolność zeby teraz na forum internetowym byla odbierana. 



To tyle ode mnie ale myślę że nie jestem odosobniony w tym wszystkim mimo że mówię mi to obojętne bo sam korzystam ale chodzi mi tu raczej o tych którzy stąd odejdą a to będzie z nie korzyścią dla forum zresztą nie po raz pierwszy.
 
gelo85 743

gelo85

Użytkownik


Wszystko to idzie w złą stronę. Tak samo jak podawanie stawek w jednostkach 1-10. Mam budżet 1000, raz zagram za 5zł, a czasem za 300 i jak to niby mam przeliczać na jednostki ?



Nowa szata, nowy regulamin, nowy nick. Mnie się nie podoba. Oddawać poprzednie forum.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
cytat z dnia 20 kwietnia 2019 12:54 przez gelo-14071


Wszystko to idzie w złą stronę. Tak samo jak podawanie stawek w jednostkach 1-10. Mam budżet 1000, raz zagram za 5zł, a czasem za 300 i jak to niby mam przeliczać na jednostki ?



Nowa szata, nowy regulamin, nowy nick. Mnie się nie podoba. Oddawać poprzednie forum.



Wszystkim nigdy się nie dogodzi, jednostki mają na celu przede wszystkim zmienić to, żeby temat prowadzony przez danego usera był wiarygodny, a nie tak jak niektórzy podają nierealne stawki w milionach, czy setkach tysięcy, gdzie wiadomo, że nikt takiego zakładu nigdzie nie przyjmie.



Odnośnie nicku to było napisane, że każdy, któremu zmienił się login przez ustandaryzowanie ma jedną szansę na jego zmianę, warunki są dwa, jeden to, że taki nick musi być wolny, a drugi, że tylko małe litery oraz z zakresu  a-z 0-9 . @ + _ -. W tej sprawie należy napisać do któregoś z Administratorów lub na mail [email protected]



O zmianie nicku wspominasz już któryś raz, a nie przypominam sobie, żebyś zgłosił się w tej sprawie.
 
lukaku80 302,7K

lukaku80

Typer


Bardzo ciekawy jestem jak administracja rozwiąże problem z osobami które nie mają konta w polskim buku lub nie chcą w nich grać. Z tego co się orientuje to nie jest to bardzo duża grupa, lecz są takie osoby które chcą udzielać się dalej i chętnie bedą to robić jeśli tylko będzie taka możliwość. Nie można zmuszać nas do gry gdzieś gdzie wam się nie podoba, nasze typy z buka zagranicznego niczym innym nie różnią się od waszych, więc nie rozumiem czemu to robicie. Po zmianie forum jest wiele rzeczy które nie podobają się jednemu czy drugiemu i wiem że wszystkim się nie dogodzi, ale ze zmuszaniem nas do grania tam gdzie wy chcecie to jest grzecznie mówiąc nie w pożądku. Siedzicie w bukmacherce wiele lat więc dobrze wiecie że buk zagraniczny oferuje nam naprawdę fajne typy, których nie ma żaden z naszych buków, więc czemu nie pozwolicie nam dzielić się tymi typami z innymi. Nie ogarniam tego wszystkiego i mam tylko nadzieję że przez wasz idiotyczny pomysł, forum nie straci wielu dobrych tematów w kuponach lub kzs. Naprawdę mam tylko nadzieję że znajdzie się jakieś rozwiązanie tego problemu, bo na pewno jest wiele osób którym ten punkt regulaminu bardzo przeszkadza. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik


A mnie zmiany się bardzo podobają ! Jedynie można żałować, że za późno i część dobrych typerów odeszła... Głównie wymóg podawania buka i spowoduje, że fantaści, marzyciele, frustraci i dzieci odejdą bo teraz można sobie pisać buka z Azji, stawkę 1mln rubli i tego nawet nikt nie sprawdza czy typ w ogóle taki typ istnieje, a jak będzie wymóg polskich buków to będzie można szybciej i łatwiej sprawdzić. Wymóg podawania polskich buków jest też bardzo dobry bo forum jest prowadzone na terenie RP i dla Polaków więc tolerowanie naginania lub wręcz łamania prawa był niebezpieczny zarówno dla typerów jak i samego forum... Ja uważam zupełnie inaczej niż kolega wyżej, że właśnie wartościowe osoby wrócą lub przyjdą bo zobaczą, że to jest na serio, a nie dla zabawy, a dotąd były cuda na kiju... Wszyscy znamy dziadka zza grobu, wakacje na Hawajach itd ???? Ja bym jednak tak zupełnie tych tematów nie chciał skreślać bo to był fajny koloryt na forum i może admini niech rozważą stworzenie na samym dole w hyde parku jakiegoś tematu np. bukmacherka na wesoło albo coś w tym stylu i tam przenosić to... Wiadomo, że jak będzie na dole w hyde parku i dodatkowo w innym dziale to nie będą takie tematy wizytówką forum.. Tam można by np. podawać kosmiczne stawki, albo grę na próbę ale np byłby zakaz podawania jakiegokolwiek buka... To tylko taka moja sugestia bo generalnie te zmiany bardzo mnie cieszą... Naprawdę się ucieszyłem jak to przeczytałem bo teraz ciężko wyłowić dobrych typerów lub nawet średnich w zalewie tych wszystkich tematów...  Dobry też jest zakaz dotyczący prowadzenia więcej niż 1 aktywnego tematu... Dotąd było tak, że komuś nie wyszło w dziale kupony to szedł do działu ze statystykami albo na odwrót, albo zamykał temat i tworzył nowy i tak ciągle... Naprawdę super zmiany ! Gratulacje !



A jak można to ja bym jeszcze dodał do całego regulaminu forum zapis, że nie będą na całym forum (łącznie z działem hyde park) tolerowane żadne zachowania: rasistowskie, ksenofobiczne, homofobiczne, antysemickie, obrażanie osób publicznych itd i każda taka wypowiedź lub nosząca takie znamiona będzie skutkowała natychmiastowym ostrzeżeniem. Wtedy bym już naprawdę był zachwycony...
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
R 92

reina17

Użytkownik
cytat z dnia 22 kwietnia 2019 15:53 przez adamo80


A jak można to ja bym jeszcze dodał do całego regulaminu forum zapis, że nie będą na całym forum (łącznie z działem hyde park) tolerowane żadne zachowania: rasistowskie, ksenofobiczne, homofobiczne, antysemickie, obrażanie osób publicznych itd i każda taka wypowiedź lub nosząca takie znamiona będzie skutkowała natychmiastowym ostrzeżeniem. Wtedy bym już naprawdę był zachwycony...



A zachowania antypolskie miałyby być tolerowane?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
cytat z dnia 22 kwietnia 2019 20:30 przez reina17
cytat z dnia 22 kwietnia 2019 15:53 przez adamo80


A jak można to ja bym jeszcze dodał do całego regulaminu forum zapis, że nie będą na całym forum (łącznie z działem hyde park) tolerowane żadne zachowania: rasistowskie, ksenofobiczne, homofobiczne, antysemickie, obrażanie osób publicznych itd i każda taka wypowiedź lub nosząca takie znamiona będzie skutkowała natychmiastowym ostrzeżeniem. Wtedy bym już naprawdę był zachwycony...



A zachowania antypolskie miałyby być tolerowane?



żadne "anty..."
 
Do góry Bottom