>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Propozycje ,niejasności związane z turniejem

fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Prosze tu pisać o tym jak w temacie,ale można tu też podyskutować o spotkaniach.


Do tego miło byłoby jak by ktoś pomógł w odpowiedniej grupie ogarniac wyniki i tabele.Jak ktos ma troche wolnego czasu i checi to prosze o wiadomość na pw.
 
S 0

stempel

Użytkownik
Jak ktoś napisał w innym temacie, do ilu fraemów wygranych gramy i jak rozliczamy się z wyników? Piszemy na forum w temacie naszej grupy? A z zawodnikami kontaktujemy się i umawiamy przez gg, tak?
 
damianek632 9

damianek632

Użytkownik
wyniki wpisujemy w temacie swojej grupy. a z przeciwnikami trzeba sie umowic na PW badz gg ????

PS. ponawiam pytanie ... do ilu freamów gramy w pierwszej fazie?
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Jak ktoś napisał w innym temacie, do ilu fraemów wygranych gramy i jak rozliczamy się z wyników? Piszemy na forum w temacie naszej grupy? A z zawodnikami kontaktujemy się i umawiamy przez gg, tak?
Do 3 potem może do wiekszej ilosci zobaczymy.
Reszta twoich pytan -odp = tak
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
A wiec w grupach pomagać mi bedą

A - prawdopodobnie karoleks85 , narazie sie uczy
B damianek632
C fcbialas .michau
D Gostyniak.
 
S 0

stempel

Użytkownik
tak się zastanawiam, czy stosunek frejmów nie powinien być brany pod uwagę przy ustalaniu miejsca w tabeli?
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Witam.Ja proponuje napisać do danej osoby i sie umówic na jakąs tak godzine mniej wiecej.Tak chyba bedzie najrozsądniej.
 
michalksg 0

michalksg

Użytkownik
To jest jeśli sie nie mylę 2 edycja.A 3 pewnie też będzie bo widać że jest duże zainteresowanie konkursem,fajnie by było również gdyby w następnej edycji były nagordy
 
michau 84

michau

Forum VIP
Taka moja propozycja, zeby przedluzyc termin rozgrywania spotkan do niedzieli tj 20.05.
3 dni na 4 mecze to zdecydowanie za malo. Widziales bialas ile meczy zostalo rozegranych.
 
K 0

karoleks85

Forum VIP
Napewn0 beda k0lejne edycje, zainteres0wanie nawet bez nagr0d jest naprawde duze.. Tym razem nie m0glismy dac nagr0d b0 niedawn0 byl turniej sn00ker0wy z nagr0dami, ale w przyszl0sci bardz0 m0zliwe ze nagr0dy sie p0jawia ???? .. nagr0dy nagr0dy ale ja pisze p0prawnie p0 p0lskiemu :p p0 kilku piwach
 
Do góry Bottom