>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Propozycje, pytania, problemy

radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Możemy typować spotkania które mają zostać wznowione (2 sesja)?
Czyli tak jak podał np Pitekk w 3 poście drugiego dnia... ;)
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Tak, ale tylko w przypadku, jeśli nie podawałeś już typu na ten mecz wcześniej, np. od początku spotkania, dzień wcześniej postawiłeś na gracza A, a po tej 1 sesji stawiasz następnego dnia na gracza B ;)
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Ostrzegałem raz, dziś już minus za zły
schemat!
Można wiedzieć o co chodzi? Bo w regulaminie nie ma mowy o tym jak MUSI wyglądać schemat typów. Chyba że mówi o tym jakiś punkt uwzględniony w wewnętrznym regulaminie pana Pitka, jeśli tak to sory.
 
porky 104

porky

Użytkownik
Można wiedzieć o co chodzi? Bo w regulaminie nie ma mowy o tym jak MUSI wyglądać schemat typów. Chyba że mówi o tym jakiś punkt uwzględniony w wewnętrznym regulaminie pana Pitka, jeśli tak to sory.
Masz w regulaminie podany przykład POPRAWNEGO typowania, więc jeżeli podałeś to w inny sposób wówczas jest NIEPOPRAWNIE. Jakoś nikomu prócz Ciebie nie sprawiło to problemów więc wyciągnij wnioski i wyluzuj. Peace.
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Masz w regulaminie podany przykład POPRAWNEGO typowania, więc jeżeli podałeś to w inny sposób wówczas jest NIEPOPRAWNIE. Jakoś nikomu prócz Ciebie nie sprawiło to problemów więc wyciągnij wnioski i wyluzuj. Peace.
Nic dodać, nic ująć. Każdego dnia masz nawet przypominany ten schemat. Inni potrafią go zastosować, Ty nie. Ostrzegałem raz, nie pomogło. Tyle w temacie.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Dla informacji - nie jest to &quot;mój&quot; regulamin. Pozdrawiam.
Dla informacji - w regulaminie nic nie ma o tym jak ma wyglądać schemat podawania typów, a tym bardziej o tym że za podanie typów nie tak jak w przykładzie są minusowe punkty.
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Przepraszam Was Panowie, ale muszę wycofać się z konkursu :? Ostatnio czasowo nie daję rady, już załapałem minusowe punkty dostałem za brak typów, a to z w/w powodu.
Myślę, że nie sprawi to nikomu problemów.
Pozdrawiam ;)
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
W przypadku nie podania w danym dniu typów. Uczestnik uzyskuje -100j w swoim bilansie tak jakby podał jeden typ chybiony. Uczestnik sam sobie liczy bilans i podaje go codziennie pod typami.
Hmm co do tabeli. Czy czasem nie powinno być ⛔100 pkt za cały dzień bez typów, a nie ⛔200 pkt tak jak jest to w tabeli ??
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
również tak podliczyłem, gdyż:
W przypadku nie podania w danym dniu typów. Uczestnik uzyskuje -100j w swoim bilansie tak jakby podał jeden typ chybiony. Uczestnik sam sobie liczy bilans i podaje go codziennie pod typami.
wychodzi na to, że -100 to może to poprawcie w regulaminie.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Za czwarty dzien powinien miec -100pkt
Z regulaminu:
W przypadku nie podania w danym dniu typów. Uczestnik uzyskuje -100j w swoim bilansie tak jakby podał jeden typ chybiony. Uczestnik sam sobie liczy bilans i podaje go codziennie pod typami.
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
Nie, ten punkt musi być zmieniony w regulaminie, gdyż byłoby to nielogiczne. Przykład - ktoś podaje typy codziennie, regularnie, a często trafia -200 j. Za to ktoś, kto nie podaje typów na dany dzień, co może być nawet bardziej &quot;wygodne&quot; dla niego, uzyskuje tylko -100 j. Źle sformułowany punkt, zaraz zmieniam.
 
Do góry Bottom