>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Prosba o pomoc betsson!!!

S 674

slukasz123

Użytkownik
Betsson zablokowal mi konto jakies ok 2k na koncie nie chce rozmawiac nawet dlaczego i ani nie mysli o zwrocie pieniedzy.Prosze o pomoc w tej sprawie.Oto co mi odpisali:

Witamy Panie XXX ,



Uprzejmie informujemy, że po szczegółowej analizie Pana konta, nasz Dział Kontroli Gier podjął decyzję o jego zamknięciu.

Decyzja ta została podjęta po sprawdzeniu wszystkich dowodów naszego dochodzenia, w wyniku którego jesteśmy pewni, że złamała złamał Pan nasz Regulamin, którego warunki zostały zaakceptowane podczas rejestracji konta.

W związku z powyższym środki zostały skonfiskowane.

Jest to ostateczna i nieodwolalna decyzja, która została zatwierdzona przez nasz Zarząd. W związku z tym Betsson nie odpowie na żadne dodatkowe pytania dotyczące tej sprawy.



Pozdrawiam,

Karolina
Betsson Support


Pytanie na koniec czy mozna odzyskac w jakikolwiek sposob depozyt????Przynajmniej depozyt czy juz pisac skarge do LGA!!!Bo gralem uczciwie a oni robia takie cos
 
L 147

luminat

Użytkownik
Masz coś na sumieniu, że chcesz odzyskać tylko depozyt, a nie całość środków?
Bo jeśli coś kombinowałeś z bonusem czy multikontami albo rejestrowałeś się nie na swoje dane, to LGA (czy kto ich tam kontroluje) Ci nie pomoże :-|
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Podaj na priv Twój login, postaram się zorientować o co dokładniej chodzi i czy masz szansę na odzyskanie depozytu.
 
buk-katowice 59

buk-katowice

Użytkownik
Ciekawa sytuacja, jeśli wyjdzie na koniec że kolega nic nie kombinował i Betsson taki cyrk zrobił to już tam złotówki nie wpłacę, mimo że wypłacałem i taką kwotę i nie miałem najmniejszego problemu, to jednak po tym jak ktoś wypłacił u nich Jackpota potężnego może oznaczać że teraz na wszelkie sposoby próbują odzyskać te pieniądze na nas ????
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Akurat Jackpot nic do tego nie mógł mieć. Pula jackpota jest zbierana z jakiegoś procencika każdej kwoty zagranej w danej grze z jackpotem. Także to sami gracze powiększają pule jackpota. Betsson nic od siebie nie musi dawać. Oni i tak zawsze zarabiają.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Ciekawa sytuacja, jeśli wyjdzie na koniec że kolega nic nie kombinował i Betsson taki cyrk zrobił to już tam złotówki nie wpłacę, mimo że wypłacałem i taką kwotę i nie miałem najmniejszego problemu, to jednak po tym jak ktoś wypłacił u nich Jackpota potężnego może oznaczać że teraz na wszelkie sposoby próbują odzyskać te pieniądze na nas ????
Akurat sobie zartow nie robie i nie mam pojecia za co dali mi bana.....Nawet nie chca powiedziec ostrzegam przed ta zlodziejska firma!!!
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Firma jak dla mnie spoko, ale uważnie się im przyglądam, bo widać wyraźnie, że od pewnego momentu zaczęli pajacować, co można było przeczytać na forum. Dlatego gdy przeczytałem kilka tematów z osobami skarżącymi się na betsson zrobiłem z własnej inicjatywy weryfikację, pomimo, że mi bezproblemowo wypłacali i do tej pory nadal nie mam z nimi żadnych problemów.
Pytanie do slukasz123, miałeś zweryfikowane konto?
Walcz z nimi, bo bez podania argumentów to oni mogą każdemu bezkarnie zamknąć konto i przywłaszczyć pieniądze. No i męcz ich o powód ich decyzji. Good luck.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ostatnio w Tobet była zmożona weryfikacja. To sprawa LGA, która nakazał weryfikację wszystkich graczy, którzy spełnili &quot;specjalne kryteria&quot;.
Tak samo jest teraz w Betsson. To nie jest ich widzi mi się, tylko nakaz odgórny z LGA.
Dlatego, pisanie że bezkarne zamykają konto jest nie na miejscu. LGA ma na wszystkim kontrolę.
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
A czy możesz rozwinąć stwierdzenie &quot; specjalne kryteria ? &quot; . Oczywiście może być prv. Według mnie zamykanie konta bez słowa wyjaśnienia, jest po prostu podłe, no chyba że nasz kolega user slukasz 123 nie mówi nam całej prawdy. Też mam konto na Betssonie, pewnie jak wielu użytkowników tego szanownego forum, więc jakby jesteśmy zainteresowani... Ale oczywiście jeśli nie możesz - pełen luz , szanuję to.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Do zamknięcia kont dochodzi głównie, gdy gracz ma więcej niż jedno konto. Konkretnych dowód nie napiszą, bo to logiczne. Jeśli by napisali publiczne, na jakiej podstawie blokują konta, gdzie oszust zrobił błąd to w przyszłości oszust będzie próbował takich błędów wyeliminować. Bukmacher ma bardzo zaawansowany system analizowania działań klientów. Konkretów jednak ujawniać nie mogę.
 
L 147

luminat

Użytkownik
Przecież to żadna tajemnica... Jak gracz - multi-kontowicz zaloguje do dwóćh kont u bukmachera z tego samego komputera to zostanie to wykryte i zarejestrowane. Sama zmiana adresu IP/systemu operacyjnego/przeglądarki nic nie da, bo można takich &quot;oszustów&quot; wykryć inaczej, bo po wizycie na stronie zostawia się także wiele innych śladów.
 
B 0

brabant

Użytkownik
Przecież to żadna tajemnica... Jak gracz - multi-kontowicz zaloguje do dwóćh kont u bukmachera z tego samego komputera to zostanie to wykryte i zarejestrowane. Sama zmiana adresu IP/systemu operacyjnego/przeglądarki nic nie da, bo można takich &quot;oszustów&quot; wykryć inaczej, bo po wizycie na stronie zostawia się także wiele innych śladów.
Zainteresowala mnie ta sprawa poniewaz otwarcie kilku kont u jednego bukmachera jest bardzo glupie.Kto przy zdrowych zmyslach by to robil.Znacznie prosciej jest otworzyc jedno konto u kilku bukmacherow i sprawa zalatwiona.Znam wiele osob ktorzy tak graja(ja rowniez).
Swoja droga jak mozna otworzyc dwa konta na jednej stronie?Nie jestem zbyt mocny w tych sprawach wiec pytam.Jest taka mozliwosc? Chyba raczej na kilku komputerach.
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Tak, bo jak Kowalski sprzeda laptopa Nowackiemu to Nowacki już nie otworzy sobie konta na betssonie bo Kowalski już je tam ma...
Normalnie klikasz rejestracja i zakładasz nowe konto. To tak jakbyś nie mógł założyć 2 maili od 1 providera... daj spokój.
Nie wierzę, że w ogóle pytasz o to na poważnie. Rozumiem, że to raczej dla jaj.
 
B 0

brabant

Użytkownik
Tak, bo jak Kowalski sprzeda laptopa Nowackiemu to Nowacki już nie otworzy sobie konta na betssonie bo Kowalski już je tam ma...

Normalnie klikasz rejestracja i zakładasz nowe konto. To tak jakbyś nie mógł założyć 2 maili od 1 providera... daj spokój.

Nie wierzę, że w ogóle pytasz o to na poważnie. Rozumiem, że to raczej dla jaj.
Masz racje.Bylo to dla jaj.Przeciez to dziecinnie proste tylko nie rozumiem dlaczego niektorzy tak robia.Lepiej grac jak juz napisalem wczesniej.
 
L 147

luminat

Użytkownik
Tak, bo jak Kowalski sprzeda laptopa Nowackiemu to Nowacki już nie otworzy sobie konta na betssonie bo Kowalski już je tam ma...
To jest wyjątkowa sytuacja, ale algorytmy i mechanizmy bezpieczeństwa u bukmachera raczej nastawione są na to, że gracz z tego samego komputera loguje się na inne konto (rzecz jasna u tego samego bukmachera) po 5 minutach po odwiedzinach na innym koncie, a nie po dłuższym czasie np. pół roku.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ciekawa sytuacja, jeśli wyjdzie na koniec że kolega nic nie kombinował i Betsson taki cyrk zrobił to już tam złotówki nie wpłacę
Sprawa została zamknięta. O szczegółach pisać nie mogę, myślałem że sam zainteresowany napisze na koniec jak na prawdę było.
Sam fakt napisania przez autora na dzień dobry, że chce odzyskać depozyt (a nie całość) świadczy o nieczystym sumieniu gracza. Tak właśnie było.
Niestety, większość tematów o oszustwach bukmacherów są wyssane z palca. Żaden bukmacher od tak sobie nie zablokuje Wam konta.
 
Do góry Bottom