>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Prośba o wsparcie.

R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Witajcie,

Założyłem temat, żeby pomóc swojemu przyjacielowi. Wszystko jest napisane tutaj:
https://zrzutka.pl/aks9sk

Jeśli ktoś zechce wpłacić to proszę to robić przelewem tradycyjnym. Przy ekspresowym pobierana jest prowizja 3,5%. Wszystko można zrobić z poziomu portalu zrzutka.

Możliwa też wpłata przez skrill, proszę o informację na PW - jeśli ktoś chciałby tą drogą.

Nie chcę powielać tekstu, każdy kto chciałby pomóc przeczyta.

Tak w skrócie.
- Mateusz jest chory cukrzyca + choroba związana z nerkami oraz układem moczowym;
- Stracił pracę, jest sierotą, ma przymusową przerwę w pracy - zwichnięcie ręki (gips + rehabilitacja) do połowy maja.
- Będzie potrzebna operacja ręki - źle się zrasta.
- Potrzeba zebrać 3.700 złotych - głównie leki, czynsz oraz &quot;życie&quot;;
- Chciałbym zebrać pieniążki do końca miesiąca - o ile to będzie możliwe, ponieważ żeby nie musiał już błagać właściciela o kolejne przesunięcie terminu opłaty za mieszkanie, a niestety nalicza mu odsetki - 2% dziennie co daje mniej więcej 10 zł dziennie. Będzie też spokojniejszy o swój byt.

- Minimalna kwota którą można wpłacić to 10 złotych. Oczywiście to zależy od Ciebie ile wpłacisz, za każdą wpłatę Mateusz będzie wdzięczny. Można wpłacić więcej to zależy tylko od Ciebie. Może uda się jeden kupon zagrać zamiast za 100 to za 90 ;).

- I jeszcze pytanie dlaczego chcę mu pomóc?
Z tego względu, że kiedyś dosłownie uratował mi życie, więc teraz chce się odwdzięczyć, niestety nie jestem w stanie sam uzbierać tej kwoty, dlatego proszę o pomoc Was.

UWAGA - Mateusz może się odwdzięczyć ???? .
Mateusz interesuje się dietetyką(studiuje), jeśli ktoś chciałby ułożyć sobie dietę lub plan treningowy, to chętnie się odwdzięczy , w tej kwestii proszę o kontakt na PW.
Możesz to również potraktować jako zakup planu i diety ????

JEŚLI CHCESZ DOSTAĆ PLAN/TRENING wyślij Mi PW, tak będzie szybciej i łatwiej.

Prosiłbym też wszelkie pytania również PW.

Jeśli ktoś nie chce, nie może pomóc, to ja rozumiem, nie trzeba pisać złośliwych wiadomości ;).

Dzięki za pomoc w jego imieniu, pozdrawiam!


Wystarczy 10 zł, które pomoże w normalnym działaniu.

ZRZUTKA ZAKOŃCZONA!
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Tak jak już napisano powyżej:

&quot;Jeśli ktoś zechce wpłacić to proszę to robić przelewem tradycyjnym. Przy ekspresowym pobierana jest prowizja 3,5%. Wszystko można zrobić z poziomu portalu zrzutka.&quot;

Przelew tradycyjny , idzie dwa dni, także to nie jest problem ;).

A i kilka osób na pw pytało ile musi wpłacić , żeby móc dostać plan - nie ma tutaj żadnych kwot podanych, wpłacasz ile chcesz. Minimum jest ustawione na 10 zł ;).
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
błagać właściciela o kolejne przesunięcie terminu opłaty za mieszkanie, a niestety nalicza mu odsetki - 2% dziennie
Właściciel jest zwykłym sk.....n i NIE MA PRAWA naliczać tak żydowskich odsetek, bo wysokość karnych odsetek jest ustalana w inny sposób.
Poza tym jak on jest sk.....m, to można mu odpowiedzieć w taki sam sposób:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019401,title,Wynajal-mieszkanie-w-Krakowie-Lokator-nie-placi-i-nie-zamierza-sie-wyprowadzic,wid,17256557,wiadomosc.html?ticaid=116d0f
a nie zbierać pieniądze dla lichwiarza (właściciela)
ja w tej chwili pomagam mieszkańcom Donbasu i Ługańska, bo oni nie mają z czego żyć, na ich domy spadają bomby.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Właściciel jest zwykłym sk.....n i NIE MA PRAWA naliczać tak żydowskich odsetek, bo wysokość karnych odsetek jest ustalana w inny sposób.
Poza tym jak on jest sk.....m, to można mu odpowiedzieć w taki sam sposób:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1019401,title,Wynajal-mieszkanie-w-Krakowie-Lokator-nie-placi-i-nie-zamierza-sie-wyprowadzic,wid,17256557,wiadomosc.html?ticaid=116d0f
a nie zbierać pieniądze dla lichwiarza (właściciela)
ja w tej chwili pomagam mieszkańcom Donbasu i Ługańska, bo oni nie mają z czego żyć, na ich domy spadają bomby.
Odpisałem na PW, ale napiszę to również tutaj, dobrze, że pomagasz innym.
Rozumiem, ale ja nie zbieram na odsetki dla lichwiarza, jak to określiłeś, cel jest inny, czynsz jest jedną ze składowych.
Nie jest moim celem też nikogo z Was naciągać, każdy kto ma ochotę wesprzeć i wpłacić chociaż te 10 zł, to będzie świetna sprawa i pomoże mojemu przyjacielowi, jednak rozumiem, że każdy ma swoje wydatki, potrzeby, albo zaangażował się w inne akcje jak Ty.
pozdrawiam!
edit: I jeśli ktoś ma jakieś pytanie to zapraszam na PW, tak mi łatwiej będzie odpowiedzieć ???? .
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
PW przeczytałem. Dzięki.
Chciałem najpierw odpowiedzieć tą samą drogą, ale pozwolę sobie jeszcze raz tutaj.
Pomagać trzeba i to właśnie takim zwykłym ludziom w pierwszej kolejności, bo sportowcy, osoby publiczne, itp. mają o wiele łatwiej i ktoś zbiórkę im zawsze zoraganizuje.
W tym przypadku nie chodziło mi o to, by nie pomagać, ale o tego właściciela, który nie dość, że nie widzi czyjejś tragedii, to jeszcze zachowuje się niegodnie, naliczając sobie bezprawnie takie odsetki.
Myślę, że jak ktoś jest przy koledze, którego spotkało nieszczęście, to trzeba takiego krwiopijcę nieco naprostować i wyjaśnić mu, że działa bezprawnie (pomijając już aspekt etyczny). Niech nie będzie taki macho, bo może znaleźć się ktoś równie cwany i przebiegły. Poza tym później można dochodzić swoich praw i domagać się zwrotu nienależnie pobranych pieniędzy... z odsetkami.
Na samą myśl o takich osobnikach nóż mi się w kieszeni otwiera.
Życzę powodzenia, a koledze szybkiego powrotu do zdrowia
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
PW przeczytałem. Dzięki.
Chciałem najpierw odpowiedzieć tą samą drogą, ale pozwolę sobie jeszcze raz tutaj.
Pomagać trzeba i to właśnie takim zwykłym ludziom w pierwszej kolejności, bo sportowcy, osoby publiczne, itp. mają o wiele łatwiej i ktoś zbiórkę im zawsze zoraganizuje.
W tym przypadku nie chodziło mi o to, by nie pomagać, ale o tego właściciela, który nie dość, że nie widzi czyjejś tragedii, to jeszcze zachowuje się niegodnie, naliczając sobie bezprawnie takie odsetki.
Myślę, że jak ktoś jest przy koledze, którego spotkało nieszczęście, to trzeba takiego krwiopijcę nieco naprostować i wyjaśnić mu, że działa bezprawnie (pomijając już aspekt etyczny). Niech nie będzie taki macho, bo może znaleźć się ktoś równie cwany i przebiegły. Poza tym później można dochodzić swoich praw i domagać się zwrotu nienależnie pobranych pieniędzy... z odsetkami.
Na samą myśl o takich osobnikach nóż mi się w kieszeni otwiera.
Życzę powodzenia, a koledze szybkiego powrotu do zdrowia
Dziękuję za odpowiedź. A no wiadomo. Moznaby jakoś właściciela &quot;ukarać &quot; jednak obecnie to nie w głowie. ;)
Dzięki za miłe słowa.
Pozdrawiam
proszę również o udostępnianie linku do zrzutki na facebooku. Dzięki ????
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Witajcie,

do tej chwili udało się zebrać 253 złote z docelowych 3.700

Dziękuję za wpłaty, dotychczasowe pieniążki przeznaczone zostały częściowo na leki, częściowo na czynsz.

Gdyby ktoś z Was chciał wesprzeć Mateusza, zapraszam, wystarczy wpłacić 10 zł(oczywiście można więcej, wg uznania), myślę, że nie jest to duża kwota, często (muszę przyznać ja też) wydajemy pieniądze na jakieś bzdury, również i dużo większe kwoty, a teraz jest okazja, żeby wspomóc kogoś w ciężkich chwilach, dlatego gdyby ktoś miał ochotę to zapraszam do wpłacania,

dodatkowo przypominam o możliwości ułożenia diety lub treningu w zamian ???? , proszę tylko dać znać na PW.

Pozdrawiam!

p.S dodatkowo prosiłbym o udostępnianie linku ze zrzutką na facebooku:

https://zrzutka.pl/aks9sk

Dziękuję Wam bardzo!
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Tak jest dokładniej to sprawdzałem wczoraj i kasa było po około plus minus połowie dnia.
I jeszcze jedna uwaga, otrzymałem wpłatę nie poprzez serwis zrzutki, a poprzez skrilla, dlatego uaktualniłem cel zrzutki.
I jeśli ktoś woli wpłacić przez skrilla, to również jest taka opcja, proszę o PW w tej sprawie ???? .
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Witajcie, krótki meldunek z pola walki ;)

Udało się zebrać już 1380 złotych - około. Jest to mniej więcej 35% kwoty.

Serdecznie dziękuję za dotychczasową pomoc i proszę o dalsze wpłaty, jeśli ktoś może, podzielić się , Mateusz będzie wdzięczny, minimalna wpłata to 10 złotych.

Pozdrawiam serdecznie!
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Witajcie ponownie!

Dziękuję serdecznie za kolejne wpłaty - uzbierałem do tej pory 1480 złotych.

Do celu pozostało - 2.220 złotych.

i przypominam o możliwości wpłaty na Skrill - tutaj na PW proszę o kontakt ???? .
Przy takiej wpłacie zmniejszam na zrzutce kwotę.

Zebrane pieniążki pozwoliły i pozwolą Mateuszowi &quot;przeżyć&quot; kwiecień, teraz kolejnym celem jest maj oraz czerwiec.

Jest już po operacji ręki, wszystko poszło zgodnie z planem. W maju ruszy rehabilitacja (dokładnego terminu nie znam).

Do kilku z Was (do tych którzy chcieli) trafiły plany czy to dieta czy trening, mam nadzieję, że wszyscy zadowoleni.

I zachęcam do wpłat, każdy kto ma ochotę pomóc i może, wystarczy 10 zł - minimum ustawione na zrzutce.

Jeszcze raz link: https://zrzutka.pl/aks9sk

Pozdrawiam!
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Witajcie ponownie!

Dziękuję serdecznie za kolejne wpłaty - uzbierałem do tej pory 1480 złotych.

Do celu pozostało - 2.220 złotych.

i przypominam o możliwości wpłaty na Skrill - tutaj na PW proszę o kontakt ???? .
Przy takiej wpłacie zmniejszam na zrzutce kwotę.

Zebrane pieniążki pozwoliły i pozwolą Mateuszowi &quot;przeżyć&quot; kwiecień, teraz kolejnym celem jest maj oraz czerwiec.

Jest już po operacji ręki, wszystko poszło zgodnie z planem. W maju ruszy rehabilitacja (dokładnego terminu nie znam).

Do kilku z Was (do tych którzy chcieli) trafiły plany czy to dieta czy trening, mam nadzieję, że wszyscy zadowoleni.

I zachęcam do wpłat, każdy kto ma ochotę pomóc i może, wystarczy 10 zł - minimum ustawione na zrzutce.

Jeszcze raz link: https://zrzutka.pl/aks9sk

Pozdrawiam!
Witam, pozwolę sobie za spamować, zapraszam do wspierania , zbiórka trwa.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Pozwolę sobie na kolejny spam ;).

Od poprzedniego raportu na konto wpłynęła kwota 100 zł. Zachęcam do pomocy i dziękuję serdecznie tym, którzy podzielili się pieniążkami z Mateuszem!
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Do kasy zrzutkowej od poprzedniego postu trafiło 720 złotych, serdeczne dzięki!

Do celu pozostało 1400 złotych.

W przeliczeniu daje to 140 osób po 10 zł.

Zachęcam do pomocy, nie będę wyliczał czy to 3 browary mniej czy co tam innego ;).

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję w imieniu Mateusza!
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Witajcie, dziękuję za wsparcie i miłe słowa .

Od ostatniego postu trochę się zmieniło - do kasy wpłynęło kolejne 300 złotych, niestety Mateusz ma nadal problemy z ręką,
okazało się, że jest problem odnośnie kontuzjowanej ręki, została ona ponownie usztywniona i unieruchomiona na kolejne
2-3 tygodnie, zabieg nie dał zadowalających efektów.
co powoduje , brak możliwości pracy od 1 czerwca, co zostało ustalone z pracodawcą(któremu, również serdeczne dzięki za to , że zgodził się przesunąć termin)
będzie od 1 lipca(lub pod koniec czerwca jak się uda). Dlatego też, kwota do zebrania będzie trochę większa, konkretnie zwiększy się o 600 złotych, udało się znaleźć dorywczą pracę
i dlatego potrzeba jest mniejszej kwoty.

W tym momencie do zebrania pozostaje około 1700 złotych, chciałbym zamknąć zbiórkę do końca czerwca . Dzięki serdeczne za pomoc.


Zrzutka była:
Zebrano 347 zł , pozostało 1450 zł
W tym momencie przesunąłem na 2050 zł.


Pozdrawiam!
Robson
 
Do góry Bottom