• Witamy na bukmacherskie.com
    1. Betrally

Prosimy zacząć używać swoje konto teraz.....

Temat na forum 'Skrill - Moneybookers' rozpoczęty przez parodia, Kwiecień 15, 2018.

Więcej tematów od parodia
    1. parodia Dobrze znany użytkownik

parodia
      Polubienia:
      5
      Reputacje:
      1010
      Pany dostałem takiego oto maila i nie wiem czy to są jakieś jaja czy o co tu chodzi? I rozumiem, że to jest 12 zł a nie 12.000 zł :)?

Od zawsze staramy się zapewniać najlepsze usługi i oferty dla naszych klientów. Niedawno poinformowaliśmy zatem pana/ panią, że za pierwsze 12 miesięcy posiadania konta i nie używania go, nie bedziemy pobierać żadnych opłat. W przypadku pańskiego konta okres ten właśnie minął i od 25/04/2018 zostanie pan/pani obciązony kwotą 12.5043 PLN. Jest to suma oparta na tabeli kosztów dostępnej na stronie www.skrill.com. Jeśli postanowi pan/pani ponownie zacząć używać swoje konto Skrill, koszty zostaną zatrzymane i posiadanie konta nadal będzie bezpłatne.
      Posiadanie konta Skrill daje użytkownikom całą gamę korzyści. Możesz kupować i wysyłąć pieniądze online bez ujawniania swoich danych bankowych. Nie mogłoby być prościej. Dodatkowo posiadając ePortfel Skrill jesteś upoważniony/a do korzystania z wyjątkowych promocji, przygotowanych przez naszych partnerów. Po prostu odwiedź nasz katalog sklepów lub sprawdź ostatnie promocje w sekcji ‘Moje konto’.
      Pozdrawiamy,

2. michal89216 Dobrze znany użytkownik

michal89216
      Polubienia:
      10
      Reputacje:
      78
    3. bmw14.5 Dobrze znany użytkownik

bmw14.5
      Polubienia:
      64
      Reputacje:
      475
      A jak używać Skrilla, skoro oni sami przetrącili kark bukmacherom? Zapytaj może...

Poleć forum