>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Prosze o rade

mooserix 0

mooserix

Użytkownik
No więc tak. Mam zamiar zacząć przygode z Gamebookers. Na razie wpłace jakieś 200 zł. Jak radzilibyście mi grać?
 
T 0

tomahawk

Użytkownik
200zł to nie za dużo. Chociaż ja zaczynałem od 50zł.

To zależy jak typujesz. Jak umiesz dobrze typować i ci wszystko wchodzi ( :] ) to graj se jak chcesz bo i tak wygrasz ( :] ).

No a jak typujesz przecietnie no to kalkulatorek do ręki musisz wziąść i kombinować różnymi systemami/sposobami na wszystkie strony żeby coś uskrobać.

Ja ci polecam mój ulubiony system czyli: graj swoje typy i za swoje pieniądze.

No chyba ze nie jestes dobry w typowaniu to możesz zawsze skorzystac z czyiś typów.


A tak na serio to niewiem od czego zacząć. Może spróbuj single, albo progresje, w kazdym razie za niezbyt dużą stawke i niezbyt kosmiczne kursy :]
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
no wlasnie najlepiej jezeli masz 200zl (dla mnie to duzy kapital) to mozesz spokojnie grac single za 20-40zl mysle ze mozesz na tym dobrze wyjsc. Mozna tez sprobowac grac duble z AKO ok 2.00 za troche mniejsze stawki albo wlasnie takie duble i np systemem 15-nastka ;)
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
no wlasnie najlepiej jezeli masz 200zl (dla mnie to duzy kapital) to mozesz spokojnie grac single za 20-40zl mysle ze mozesz na tym dobrze wyjsc. Mozna tez sprobowac grac duble z AKO ok 2.00 za troche mniejsze stawki albo wlasnie takie duble i np systemem 15-nastka ;)
A na czym ta 15-nastka polega?
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Mooserix, Ty sam musisz wybrać swój styl gry,my możemy Ci jedynie podpowiedziec,ewentualnie podsunąć pomysł jak grac... Zobaczysz jak Ci bedzie szło :) Propozycja szymonbee jest dobra singielki i dubelki to dobra rzecz ,zbierasz 2 spotkania i stawiasz za wieksza stawke :) tak samo z singlami i wtedy gdy bedziesz juz do przodu to możesz sprobowac jakies tripelki ale wieksze ryzyko :] System 15 stka jest dosc ryzykowny! trzeba w pewnym momencie powiedziec stop! czy jest tu na forum ktos kto doszedl do 15 poziomu w systemie 15-stka ?System 15-stka jest opisany TUTAJ


pozdrawiam :wink:
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Mooserix, Ty sam musisz wybrać swój styl gry,my możemy Ci jedynie podpowiedziec,ewentualnie podsunąć pomysł jak grac... Zobaczysz jak Ci bedzie szło :) Propozycja szymonbee jest dobra singielki i dubelki to dobra rzecz ,zbierasz 2 spotkania i stawiasz za wieksza stawke :) tak samo z singlami i wtedy gdy bedziesz juz do przodu to możesz sprobowac jakies tripelki ale wieksze ryzyko :] System 15 stka jest dosc ryzykowny! trzeba w pewnym momencie powiedziec stop! czy jest tu na forum ktos kto doszedl do 15 poziomu w systemie 15-stka ?System 15-stka jest opisany TUTAJ


pozdrawiam :wink:
To ja wiem. Tylko po prostu chciałem poczytać co poradzą mi inni, bo czasami można przeczytać dość niezłe pomysły. Jak sądzicie czy granie singlów/dublów za większą kase + 15-nastka + tasiemce za 2 zł (dla zabawy) to dobry sposób na zarabianie?

PS Thx za linka

Pozdrawiam

Oczywiście w dalszym ciągu prosze o jakieś sugestie, rady itp.!!!
 
mavionis 0

mavionis

Użytkownik
jeżeli chcesz tasiemce dla zabawy to bez przesady czyli nie stawiaj nie wiadomo ilu... takie realne tasiemce to np. 6-7 spotkań... i to jest tasiemiec który od czasu do czasu może wejść. bo nie ma sensu grać po 15 spotkań bo to już jest prawie nierealne by Ci weszło... i nawet te 2zł które zamierzasz stawiać to wcale nie jest tak malo bo grając jednego dziennie to jest 60zł miesięcznie... a wątpię by w ciągu miesiąca cho jeden dłuższy tasiemiec Ci wszedł...

pzdr
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
ja dzis zaczelem wlasnie grac 15-nastka bo akurat nie dysopnuje duza kasa. Mam nadzieje ze choc troche rozmnoze ta kase i zdje se sprawe ze jezeli dojde do 15 poziomu to bedzie to cud!!! Szczerze mowiac wystarczy mi jak wygram kilkadziesiat zl i wtedy wplace np do GB i wtedy dopiero bede sie zastanawial jak grac dalej, ale mysle ze pewnie zaczne grac znow singlami i dublami. Zapraszam do mojego tematu mozesz obserwowac moja gre... :]:]
 
Do góry Bottom