>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Przełożone spotkania

travism 190

travism

Forum VIP
Witam.
Jako że niezbyt czesto stawiam z STSie a w ten weekend jakos mnie tak naszło ???? i akurat pech chcial ze postawilem przełożone spotkanie. I tu moje pytanie.
Ile trzeba czekac na to aby rozliczyli to? Czy od razu po pójściu do punktu rozliczaja po kursie 1.00 czy trzeba czekac np. 2 dni czy w tym czasie nie rozegraja spotkania ?

Z góry dzieki za info ;)
 
P 0

poter91

Użytkownik
Mam identyczny problem:

Wczoraj postawiłem meczy u buka STS 2 mecze z tego zostały przełożone. Dzisiaj poszedłem do sts-a z myślą że mnożnik będzie 1.00 ,ale babka z sts-a mówi mi że nie może wypłacić pieniedzy ponieważ mecze są w trakcie i mam czekać aż się odbędą to ja :| i wyszedłem teraz patrze ten mecz który postawiłem i sie nie odbył ma zaplanowane spotkanie na 30 stycznia. Więc niewiem... miał ktoś podobny problem?

Pozdrawiam
 
geneeric 0

geneeric

Użytkownik
Jeżeli 72 godziny po planowanym terminie mecz nie zostanie rozegrany, rozliczają Ci po kursie 1,00. Więc nie pozostaje Panom nic jak tylko czekać albo na zwrot, albo na to że obstawiany team nie da ciała w innym terminie ;)
 
navi 0

navi

Użytkownik
Cześc. Nie będę już zakładał tematu nowego i tutaj zapytam.
Mam podobną sytuację jak kolega wyżej. Postawiłem cztery mecze, lecz tylko dwa zostały odwołane. Z moich obliczeń wynika, że powinienem wygrac 9.60 zł ze stawką 5 zł. Mecze zostały postawione w piątek. Czy mogę pójśc po wygraną i oczekiwac tych 9.60, czy zwrócą mi tylko 5 zł? Aha, oczywiście te dwa mecze pozostałe mi siadły. Pozdrawiam
 
grajek 24

grajek

Użytkownik
Mam to samo. Wczoraj mi Sassualo odwolalii i po 3 dniach trzeba isc jak sie nie odbedzie to tego meczu Ci nie liczą.
 
Do góry Bottom