>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Przedmeczówki 1.01 - live > 1.85

S 440

straszaksam

Użytkownik
To można spróbować zaatakować
http://www.oddsportal.com/basketball/south-korea/kbl/goyang-anyang-p44zsml2/#over-under;1
aktualna linia na bet365 = u/o167,5, ale znając życie nie wejdzie po się pochwaliłem typem przez zakończeniem :p
Nie wiem w której minucie to stawiałeś, ale linia 167,5 to tylko 20 punktów od początkowego 147,5 no i tym samym niestety nie weszło (bo rozumiem że o under Ci chodziło :razz: ). Nie mniej, nawet jakby linia się ruszyło o 30 punktów wyżej/niżej to i tak weszłoby ledwie ledwie, a dogrywka byłam tam przecież wielce prawdopodobna, patrząc na wynik końcowy.

@edit
co do ostatniego posta jeszcze odnośnie HT - wiem że jest podany czas zawarcia zakładu, ale mógłbyś napisać jaki to był mniej więcej czas w danej kwarcie (wyniku nie wymagam no bo niemozliwe zebys pamiętał takie detale :razz: )
 
M 0

megadriano

Użytkownik
Nie wiem czy nie lepszym sposobem byłoby granie z kursami przedmeczowymi na poziomie 1.05-1.20. Prześledziłem kursy na faworytów i liczbę punktów jaka padła w danym spotkaniu na przestrzeni ostatnich dwóch tygodni. Bo ten sposób opiera się na tym że murowany faworyt musi &quot;przespać&quot; pierwszą kwartę i &quot;przebudzić&quot; się w kolejnych. A nawet jeśli się przebudzi to drużyna &quot;outsider&quot; też musi określoną liczbę punktów wbić (czyli mieć na to potencjał) żeby taki over wszedł.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Nie wiem czy nie lepszym sposobem byłoby granie z kursami przedmeczowymi na poziomie 1.05-1.20. Prześledziłem kursy na faworytów i liczbę punktów jaka padła w danym spotkaniu na przestrzeni ostatnich dwóch tygodni. Bo ten sposób opiera się na tym że murowany faworyt musi &quot;przespać&quot; pierwszą kwartę i &quot;przebudzić&quot; się w kolejnych. A nawet jeśli się przebudzi to drużyna &quot;outsider&quot; też musi określoną liczbę punktów wbić (czyli mieć na to potencjał) żeby taki over wszedł.
ale ten sposób nie odnosi się tylko do koszykówki ;)

@voic3d
daloby radę z tymi minutami itd. czy juz nie bardzo?
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
daloby radę z tymi minutami itd. czy juz nie bardzo?
Przepraszam, nie widziałem pytania.

Chodzi Ci o czas obstawiania?

dla HT to koniec pierwszej kwarty, początek drugiej
dla FT to koniec połowy, początek trzeciej kwarty chociaż zdarzały się końcówki trzeciej kwarty
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
To wiem, mi chodziło o konkretne czasy co do Twojego posta z poprzedniej strony, przy wzmiance o progresji, tj. w których minutach się konkretnie decydowałeś na postawienie kolejnego zakładu. Robiłeś to po prostu wtedy, kiedy tylko linia poszła w górę, czy kiedy?
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
tak
Jak linia podskoczyła do góry.
Tam się walnąłem i postawiłem 2x tą samą linię, bo myślałem, że mam obstawioną niższą.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
to trzeba wyczuc poprostu, jesli przez pewien okres nawrzucali same trojki co akcje to dobrze jest wejsc wtedy w under (oczywiscie jesli jest minimum 35pkt roznicy) , do tego mecz powinien spelniac kryterium rozstrzygnietego (roznica taka ze przy remisie beda faule i ciagle osobiste a czas bedzie wydawalo nam sie ze stoi w miejscu), przy rozstrzygnietych meczach- druzyna wygrywa juz 20-30stoma punktami w koncowych 2 minutach jest rozluznienie i nikt nie fauluje
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Dobra uwaga.
Własnie wczoraj poległem na tym o czym mówisz.
W meczu Galatasaray - Maccabi Tel Aviv miałem under, ale mecz był wyrównany i skończył się dogrywką, a ja popłynąłem.
1) Nie grać wyrównanych meczów na under
2) uważać na mecze Euroligi, bo są tam wyrównane drużyny i buki już dobrze mają obcykane co może się wydarzyć.
3) z NBA ,oże być podobnie, ale nie jest mi dane grać NBA ze względu na strefę czasową
Co do tych +/-35 pkt to nadal uważam, że są one umowne i mogą być wyznacznikiem większego prawdopodobieństwa, ale po ograniu 50 spotkań zauważyłem, że mecze z rozbieżnościami +/-20 na FT oraz +/-10 na HT także ładnie wchodzą.
Przy kursie 1,83 jest ich wystarczająco dużo by być na ✅
Wiadomo, jak ktoś chce położyć większą kasę to lepiej łapać te +/-35 FT i +/-20 HT ale ja nadal trzymam się wersji, że można wykorzystać stawkowanie progresywne zaczynając od mniejszej różnicy, a skończywszy na większej chociaż ten sposób stawkowania, jest jeszcze w głębokiej fazie testów i nie chciałbym by ktoś przez moje wywody popłynął więc bez spiny panowie - luźna dyskusja i wymiana spostrzeżeń może nas uratować ????
EDYTA
Te przedmeczówki U/O nadal działają, ale boję się zwiększyć stawkę bo jak to zrobię, to zapewne popłynę ????
 
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Kolejne kilka dni walki ze sposobem u/o HT/FT w koszykówce. (patrz załącznik)

Lekki ✅
wkład: 15,59
wygrana: 17,38
na czysto: 1,79

Jakieś pomysły co do stawkowania? Progresji ? Burza mózgów mile widziana (o ile autor wątku nie ma nic przeciwko temu)
 
zajac-123428 4

zajac-123428

Użytkownik
WItam
Troche po czasie ale pasuje do tematu jako przykład Przedmeczówki 1.01
Bolelli S. - Rosol L.
No6-0 Set?
krs:1.50
stawka:4:00
Super okazja wpłaciłem kolejne 5.00 GBP tylko po to by postawić
na ten zakład czy będzie 6-0 w całym spotkaniu,
jest 5-0 i serv ma Rosol , moim zdaniem nie da sobie przykleić porażki do 0
e: 6-1 wiec ✅
 
baqq 188

baqq

Użytkownik
???? Almaty - Kaspiy Aktau
przedmeczowo 163.5 pobrane 127,5 w 8 min 3 kwarty @1,83
e: 58-75 wiec ✅
mozna bylo zlapac na poczatku 3 kwarty nawet 122,5
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Gdzies wyczytalem ten sposob i tez tam byla mowa o 30 punktach... Narazie sledze mecze na sucho ale te NBA jakos nie podchodzi chyba za bardzo do tego sposobu, no chyba ze ja trafiam wlasnie na te kulawe mecze hehe
EDIT:
Na ktorym z bukmacherow oprocz bet365 gracie ;) ?
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
z NBA to obawiam się że może być ciężko, bo oni tam zwykle dość dobrze przewidują linie prelive i tym samym nie ma aż takich odchyłów w stosunku do live.
 
Do góry Bottom