>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Przelew Bankowy ? Ile Czasu Trzeba Czekac ?

K 18

klakson

Użytkownik
Witam Wczoraj Około 14,15 Wysłałem pieniądze na konto bah. Dzis Patrze na konto i pieniedzy jeszcze nie ma.Ile To Trwa ? mam powody do niepokoju czy to normalne. Amoze wyslac im skan wplaty co ?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Witam Wczoraj Około 14,15 Wysłałem pieniądze na konto Bet-at-home.Dzis Patrze na konto i pieniedzy jeszcze nie ma.Ile To Trwa ? mam powody do niepokoju czy to normalne. Amoze wyslac im skan wplaty co ?
Jeżeli juz kiedys wpłacałes poslij im Scan jezeli nie to musisz czekać od 3 do 5 dni
 
19krako91 44

19krako91

Użytkownik
klakson,
&quot;Wyślij na tego maila [email protected] screenshota albo scana przelewu i za jakiś czas dostaniesz maila z treścią, że Twoje konto w bah&#39;u zostało uzupełnione o kwotę podaną na przelewie. Przynajmniej u mnie była bardzo miła osoba i wszystko załatwiła bardzo sprawnie i kulturalnie.&quot; ;-) :!:
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
klakson,
&quot;Wyślij na tego maila [email protected] screenshota albo scana przelewu i za jakiś czas dostaniesz maila z treścią, że Twoje konto w Bet-at-home&#39;u zostało uzupełnione o kwotę podaną na przelewie. Przynajmniej u mnie była bardzo miła osoba i wszystko załatwiła bardzo sprawnie i kulturalnie.&quot; ;-) :!:
Krako pomyliło ci się coś podczas pierwszej wpłaty nigdy ci nie uzupełnią gdyż nie jesteś wiarygodnym klientem dla nich ! Więc pomyśl zanim napiszesz ???? Lub szczegółowo się dowiedz :mrgreen:

Pozdrawiam
 
19krako91 44

19krako91

Użytkownik
Witam Wczoraj Około 14,15 Wysłałem pieniądze na konto Bet-at-home.Dzis Patrze na konto i pieniedzy jeszcze nie ma.Ile To Trwa ? mam powody do niepokoju czy to normalne. Amoze wyslac im skan wplaty co ?
doberman90,
Sorry ale według mnie tu nie pisze nic że to jest jego PIERWSZA wpłata więc chciałem pomóc ale jeżeli to rzeczywiście jest pierwsza wpłata to nic zrobić się nie da.Jednak mój wcześniejszy post może pomóc innym użytkownikom na przyszłość ;-)
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
a mnie zastanawia jedna sprawa, mialem na koncie w http://www.bph.pl 29 zł i wyplacilem w weekend 20 zl w bankomacie innego banku tak że na moim koncie nie odjeto mi kasy jeszcze z konta. No i przelalem cale 29 zł do BAH i wyslalem im screena na maila, po 15 minutach kasa byla na koncie ale ten screen oznacza tylko tyle ze bank rozpoczał realizacje przelewu a nie że kasa jest przelana ???? wiec interesuje mnie to czy to bank bedzie musial zrobic na moim koncie debet czy poprostu przeleje tylko tyle co mi zostalo. Jeśli ktos mial podobne zajścia albo wie jak zostanie zakonczona taka sprawa to bardzo prosze o odpowiedz.
 
damianek632 9

damianek632

Użytkownik
a mnie zastanawia jedna sprawa, mialem na koncie w BPH 29 zł i wyplacilem w weekend 20 zl w bankomacie innego banku tak że na moim koncie nie odjeto mi kasy jeszcze z konta. No i przelalem cale 29 zł do Bet-at-home i wyslalem im screena na maila, po 15 minutach kasa byla na koncie ale ten screen oznacza tylko tyle ze bank rozpoczał realizacje przelewu a nie że kasa jest przelana wiec interesuje mnie to czy to bank bedzie musial zrobic na moim koncie debet czy poprostu przeleje tylko tyle co mi zostalo. Jeśli ktos mial podobne zajścia albo wie jak zostanie zakonczona taka sprawa to bardzo prosze o odpowiedz.
bank zrobi CI debet na kocnie ???? heh
 
J 0

jozef-stalin

Użytkownik
[shadow=red:96c05fa353] Spinache! ! ! [/shadow:96c05fa353]
bank zrobi debet, a w zasadzie debet zrobi się sam, bo po tym co mówisz wnioskuje ze jest to konto oszczędnościowe,bez możliwości debetowania, tak więc bank przewiduje w regulaminie sytuacje taką jak Twoja, jednak jest to czynność niedozwolona, ma nawet jakąś specjalną nazwę i z reguły podpisany przez Ciebie regulamin konta, przewiduje za to grzywnę.... :roll:
 
F 0

funtomek

Użytkownik
Witam!!
nie chcialem zakladac nowego tematu wiec zapytam tutaj... a mianowicie chcialem sie zapytac czy kasa moze wplynac NA bet-at-home w niedziele :?: Wyslalem w piatek przelewem i chcialem wiedziec czy to jest mozliwe :?:
z gory dzieki za odpowiedz :mrgreen:
 
W 0

wisnia

Użytkownik
oj ja wpłaciłem wczoraj tyle ze była to moja druga wpłata i zaksiegowali mi po paru minutach ( wysłałem screen :spokodfhgfh: )
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
dordzy koledzy, zgłaszam sie jeszcze raz do was apropos mojego poprzedniego postu w tym temacie. No wiec zdarzylo sie tak ze kasa nie dotarła do BAH no bo na moim koncie nie bylo wystarczajacych srodków. No ale kase oczywiscie przegrałem w pokera ;) bo pomyslalem sobie ze i tak nie bede musial oddawac. No i po pewnym czasie jak juz kasy nie bylo, odezwali sie do mnie z Bah z uprzejmą prosba zebym zwrocil ich pieniadze ;) pozniej jeszcze ze 2 razy upomnienia i ostatnio juz bardzo radykalnie dali mi do zrozumienia ze jestem oszustem ;) i ze jesli nie zwroce pieniedzy to sprawa zostanie zgłoszona gdzies tam, nie wiem czy na policje czy gdzie.

No i stad moje zapytanie. Czy może ktoś z was spotkał sie z taka sytuacja ? I czy sprawiedliwość w tej sytuacji stoi po mojej stronie? Bo przeciez kase chcialem wplacic. No ale napiszcie mi czy lepiej oddac ta kase.
 
cosmic_gate 0

cosmic_gate

Użytkownik
dordzy koledzy, zgłaszam sie jeszcze raz do was apropos mojego poprzedniego postu w tym temacie. No wiec zdarzylo sie tak ze kasa nie dotarła do Bet-at-home no bo na moim koncie nie bylo wystarczajacych srodków. No ale kase oczywiscie przegrałem w pokera ;) bo pomyslalem sobie ze i tak nie bede musial oddawac. No i po pewnym czasie jak juz kasy nie bylo, odezwali sie do mnie z Bet-at-home z uprzejmą prosba zebym zwrocil ich pieniadze ;) pozniej jeszcze ze 2 razy upomnienia i ostatnio juz bardzo radykalnie dali mi do zrozumienia ze jestem oszustem ;) i ze jesli nie zwroce pieniedzy to sprawa zostanie zgłoszona gdzies tam, nie wiem czy na policje czy gdzie.

No i stad moje zapytanie. Czy może ktoś z was spotkał sie z taka sytuacja ? I czy sprawiedliwość w tej sytuacji stoi po mojej stronie? Bo przeciez kase chcialem wplacic. No ale napiszcie mi czy lepiej oddac ta kase.
Ile w Zł Tego Bylo ?

Ja sie nie Spotkałem z czymś Takim ...

Więc Kasy nie wyslałes Im z Tego co rozumiem Tak ?

Wyslales Im Skan Dowodu Wplaty Ktory Byl Krótko mówiac &quot; Podrobiony &quot; Czy jak ?
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
dordzy koledzy, zgłaszam sie jeszcze raz do was apropos mojego poprzedniego postu w tym temacie. No wiec zdarzylo sie tak ze kasa nie dotarła do Bet-at-home no bo na moim koncie nie bylo wystarczajacych srodków. No ale kase oczywiscie przegrałem w pokera ;) bo pomyslalem sobie ze i tak nie bede musial oddawac. No i po pewnym czasie jak juz kasy nie bylo, odezwali sie do mnie z Bet-at-home z uprzejmą prosba zebym zwrocil ich pieniadze ;) pozniej jeszcze ze 2 razy upomnienia i ostatnio juz bardzo radykalnie dali mi do zrozumienia ze jestem oszustem ;) i ze jesli nie zwroce pieniedzy to sprawa zostanie zgłoszona gdzies tam, nie wiem czy na policje czy gdzie.

No i stad moje zapytanie. Czy może ktoś z was spotkał sie z taka sytuacja ? I czy sprawiedliwość w tej sytuacji stoi po mojej stronie? Bo przeciez kase chcialem wplacic. No ale napiszcie mi czy lepiej oddac ta kase.
Ile w Zł Tego Bylo ?

Ja sie nie Spotkałem z czymś Takim ...

Więc Kasy nie wyslałes Im z Tego co rozumiem Tak ?

Wyslales Im Skan Dowodu Wplaty Ktory Byl Krótko mówiac &quot; Podrobiony &quot; Czy jak ?
To była niewielka suma, około 30 zł. Wysłałem kasę, zrobiłem przelew, tylko że ta kasa nie została przelana przez bank bo nie mam konta debetowego i bank nie przyjął tego przelewu do realizacji. Ale pomimo to dostałem potwierdzenie od banku rozpoczecia realizacji przelewu, zrobiłem screena, przesłałem na maila bah no i zaksiegowali mi kase. Zreszta opisalem to wyzej w moim poprzednim poscie. Ten scan nie był podrobiony, za kazdym razem wysyłałem im takie same i za kazdym razem nie bylo zadnego problemu. Tyle ze wtedy zabrakło mi srodków na koncie. Wiec jesli kolego spotkales sie z taka sytuacja to napisz mi co powinnienem zrobic, a napewno to takze pomoże wielu uzytkownikom tego forum.

Bo tak myslac zdroworozsadkowo to przeciez dalo by sie tak za kazdym razem rolować buka zakladajac sobie inne konto na inną osobę. Przelewać kasę w weekendy, gdzie banki nie realizuja przelewów i czerpać z tego pewne korzyści. Nie chce tu nikogo namawiac do jakichkolwiek oszustw, ale jakoś czasami sobie trzeba radzic w takich sytacjach ;) Zreszta BAH to bardzo bogata firma, zreszta widac to jak bardzo reklamuje sie w mediach wiec &quot; kilka groszy&quot; - moich groszy ich nie załamie.
 
cosmic_gate 0

cosmic_gate

Użytkownik
Ja Bym Kase Oddal ...

Wiesz co jest jeden Mały Problem w Tym Twoim Pomysle na Rolowanie BAH :mrgreen: Jesli w Ten sposob ich wyrolujesz Oni bede chcieli Od Ciebie kase zaloze sie ze nie podaruja ...

Sam wsponiales ze to bardzo bogata Firma ! Zaloza Ci proces Ktory WYGRAJA na 100 % a ty bedziesz musial oddac 30 PLN zapłacic za Koszty Procesu no i pewnie dostaniesz jakas Kare

Nie wiem nie znam sie POLSKIM prawie ... a jest dziwne i Skomplikowane

Oddaj Kase bo to Ty postapiłes Nie Uczciwie Wobec Nich ;-)

Pozdr. !
 
pawson 0

pawson

Użytkownik
czeka się do 3-4 dni nie dłuzej ja nigdy nie czakałem więcej niż 3-4 dni a na wyplate czekalem niecale 48h wiec naprawde jestem zadowolny :spokodfhgfh:
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
dordzy koledzy, zgłaszam sie jeszcze raz do was apropos mojego poprzedniego postu w tym temacie. No wiec zdarzylo sie tak ze kasa nie dotarła do Bet-at-home no bo na moim koncie nie bylo wystarczajacych srodków. No ale kase oczywiscie przegrałem w pokera ;) bo pomyslalem sobie ze i tak nie bede musial oddawac. No i po pewnym czasie jak juz kasy nie bylo, odezwali sie do mnie z Bet-at-home z uprzejmą prosba zebym zwrocil ich pieniadze ;) pozniej jeszcze ze 2 razy upomnienia i ostatnio juz bardzo radykalnie dali mi do zrozumienia ze jestem oszustem ;) i ze jesli nie zwroce pieniedzy to sprawa zostanie zgłoszona gdzies tam, nie wiem czy na policje czy gdzie.

No i stad moje zapytanie. Czy może ktoś z was spotkał sie z taka sytuacja ? I czy sprawiedliwość w tej sytuacji stoi po mojej stronie? Bo przeciez kase chcialem wplacic. No ale napiszcie mi czy lepiej oddac ta kase.
ja czytałem na innych forach że w tym wypadku nic Ci nie zrobią bo działanie buków internetowych też nie jest do końca zgodne z prawem gdyż oni tam jakiegoś podatku nie odprowadzają tak więc nie ma sie czego bać procesu Ci nie wytoczą nie mniej jednak jak tylko im wpłacisz kase żeby pograć to oni ją że tak powiem zabiorą ;p pozdro
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Nie ma znaczenia czy to pierwsza wpłata czy któraś tam...
Jak byś dzisiaj wpłacał to kase masz w czwartek.
 
Do góry Bottom